-
Fototrend
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
0xmilan #28855 üzenetére
Mire kell figyelnem?
Arra, hogy Manjaro mellett ne tarts Ubuntu alapú disztrókat, mert ha annak frissól a kernele, akkor az kinyírja a Manjaro init-jét, persze vissza lehet állítani manuálisan. [link]
Legacy esetén az utolsó GRUB mindent visz, nem érdekli a többi (kivéve ha Manjaro is van), nem értek hozzá, csak tapasztalatból mondom. Sokáig volt SSD mellett HDD-n is disztróm és ha BIOS-ban arról bootoltam, annak a GRUB-jával indult a kiválasztott rendszer.
Új hozzászólás Aktív témák
- Acer Nitro 5 AN515-54-77VS
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Csere-Beszámítás! PowerColor Red Devil Spectral White RX 9070XT Videokártya! Bemutató Darab!
- DELL PowerEdge R730xd 12LFF rack szerver - 2xE5-2680v3,64GB RAM,4x1GbE,H330 RAID v ZFS
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P43s - i7-8G I 8GB I 256GB SSD I Nvidia I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest