Új hozzászólás Aktív témák
-
Márk
senior tag
Hali!
Bár nem vagyok szakértő, de sanda gyanúm szerint a Celeron hűtője szerintem túl kis teljesítményű a P4 kazánhoz, szóval szerintem cseréld le.
De szerintem inkább BIOS-t kellene frissítened, és megszűnnének a problémáid, ugyanis én is így jártam.
Nálam az volt a történet, hogy vettem egy Phenom II X4 965 Black Edition procit és egy MSI 790FX-GD70 lapot. A lap a gyári BIOS-szal felismerte a procit, Windows7 csont nélkül felment, de utána 5-15 perc időintervallum között úgy csontra fagyott a gép, hogy csak resetelni tudtam, még a Ctrl+Alt+Delete kombóra sem reagállt. Az már csak hab volt a tortán hogy reset után ugyan elindult a Windows, de nem tudtam megnyitni semmilyen meghajtómat sem, mert mindig az explorer.exe hibát észlelt és ezért leállt. Programot sem tudtam indítani. Állítgattam a BIOS-ban mindenfélét eredmény nélkül. Végül eszembe jutott hogy hoppá, hát frissítsünk már BIOS-t. Letöltöttem a legújabb hivatalos BIOS-t a laphoz ami már támogatta a procimat, felraktam rá, és láss csodát, minden fagyás és más anomália megszűnt, azóta tökéletesen működik ez a lap+proci kombó.
Száz szónak is egy a vége: először BIOS frissítés, aztán hogyha még mindig fagy vagy túl melegnek érzed a procit akkor szerezz egy combosabb hűtőt.
Üdv.: Márk
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Futás, futópályák
- OLED TV topic
- Amazon
- Konteó topic
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Apple MacBook
- Kuponkunyeráló
- Projektor topic
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor, MS4010
- BESZÁMÍTÁS! ASUS PRIME H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 XT 8GB Chieftech BD-25B 600W
- AKCÓ! HTC VIVE Pro 2 virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- HP ZBook Fury G7 Intel Core i7-10850H Refurbished - Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z370P i7 9700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB RAMPAGE Shiva A-data 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

