Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
válasz
#36531588 #8055 üzenetére
Tényleg nem szoktak ilyen hírek jönni olyan gépekről, amikben Nvidia GPU-k vannak.
Mivel a nyilatkozatot nem az AMD tette közzé, ezért szerintem nincs okunk azt feltételezni, hogy pontosan az állítások ellentéte lenne igaz.
"nem (kizárólag) az AMD hardverrel van gond" => "az AMD hardverrel van A gond"
"hasonló nehézségek elő szoktak fordulni a hardver összerakása és a tényleges használatbavétel között" => "ez nem szokványos jelenség, nagy a baj, amiért az AMD hardver felelős"Persze nem bíznám el magam, kiderülhet, hogy valami súlyos hiba van a rendszerben, ami miatt soha nem fog működni.
Úgy emlékszem hogy a Tianhe-2 esetén is rengeteg probléma volt - a Xeon Phi - gyorsítókártyákkal, amiket először cserélni próbáltak egy újabbra, de ha jól tudom, akkor azok használatát végül el is engedték.
Bizakodásra ad okot, hogy más AMD+AMD Mi250X rendszerek esetén még nem jelentettek hasonló problémát.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Mi 11 Lite - 4G-vel vagy 5G-vel kéred?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Milyen széket vegyek?
- Diablo IV
- Autós kamerák
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- Autós topik
- Nem keres több megrendelőt az Intel 18A node-ra az Intel
- Hobby rádiós topik
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13" 2020 M1 8GB 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 120Hz képfrissítés
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest