-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Sundesz
addikt
-
Sundesz
addikt
válasz
BerserkGuts
#2410
üzenetére
Szerintem az Arctic Feezer 33 CO sokkal jobb hűtő a 2 hőcsöves Gammaxx 200T-nél.
-
Sundesz
addikt
válasz
#16820480
#2392
üzenetére
Nekem 2200G van szintén MSI B350M Mortar társaságában és nekem is ugrál a hőfok, még böngészés alatt is felmegy 50-60 °C közé gyári hűtővel. Volt rajta Pure Rock Slim hűtő is, de azzal is ilyen értékek voltak. Szerintem ez az alaplap hibája lehet, túl sok feszt ad by default.
-
Sundesz
addikt
válasz
idegen lény
#2308
üzenetére
Úgy tudom, hogy teljesen random melyik kerül a csomagba.
-
Sundesz
addikt
válasz
OutSider17
#2293
üzenetére
Persze forog a ventillátor. Arctic Cooling MX-4 paszta van rajta, pont amennyi kell. Majd megnézem gyári hűtővel, valószínúleg nem ideális a Be Qiuet vízszintes elrendezése. A VGA kivételével -5 °C-ot nyertem azért.
-
Sundesz
addikt
Sziasztok. Minap beújítottam egy 2200G-be MSI B350M Mortar mellé. Egy kékhalálom már volt is (kb. 5 éve nem volt).

Kérdésem, hogy normális hogy terhelve 80 fok köré kerül a CPU diszkrét VGA és Be Qiet Pure Rock Slim mellett (igaz azt sajnos csak horizontálisan lehet elhelyezni). Az számít, hogy a prociból kb 1 mm a hűtő talpa alól kilóg?Előtte Ryzen 5 1600 volt benne gyári hűtővel de az hűvösebb volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! MSI Katana15 HX B14WEK notebook - i7 14650HX 16GB DDR5 1TB SSD nVidia RTX 5050 8GB WIN11
- Kezdő Gamer PC-Számítógép!Csere-Beszámítás! I5 6500 / RX580 8GB / 16GB DDR4 / 512 SSD
- JBL STAGE 2 9634
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- AKCIÓ! Apple Pro Display XDR 32 6K Nanotexturált üveg monitor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


A gyári hűtő amúgy nagyon szép csak idegesítő a búgó hangja (7 lapátos sajna).


