-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alogonomus
őstag
A régóta általánosan elfogadott vélekedés, hogy az RDNA3 jelentősen energiahatékonyabb lesz, mint a Lovelace. Ezek után vagy a 7800 (non XT) már a 4080 szintjét hozza, míg a 7800 XT már a 4090, a 7900 XT pedig a 4090 Ti kihívója lesz, vagy a táblázat mond ellent a közvélekedésnek.
Az 192 bites RTX 4060 pedig szinte biztosan hiba a táblázatban, mert vagy 128 bit, vagy 12 GB a lehetséges. Fölöslegesen nem áldoznak chipterületet az egyébként is nagyon területigényes memóriavezérlőre.
-
Petykemano
veterán
A 9 lehet
- egy navi32 + 4 MCD+ 3D IC
vagy
- két navi32 + 2×3 MCD + 1 nagyrészt cache-t tartalmazó cache lapka. Ahhoz hasonlóan, ahogy a kínai BR10X is összekapcsolódik, tehát a kapcsolódás pontja az, ahol az MCD kapcsolódna, és ahol egy IC szelet is lenne. De ott egy nagyobb cache lesz ami azt a célt szolgálja, hogy bridgeljen a másik GPU lapkához tartozó adatok gyors eléréséhez. Így csökken a nyomást a másik lapka belső buszán és persze csökken a késleltetés.A 13 lapkás változat ugyanez csak navi31 lapkákkal és 2×5 MCD-vel.
Én ugyanezt a táblázatot ma egy Coreteks videoban láttam
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Vicces képek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Melyik a legerősebb Low Profile VGA kártya?
- iPhone topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3392, 100% Akkumulátor
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 500 SSD
- MacBook Air 9,1 i3-1000NG4 8GB 256GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

