-
Fototrend
A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!
Új hozzászólás Aktív témák
-
-FreaK-
veterán
válasz
Cyberboy42
#59522
üzenetére
-
-FreaK-
veterán
"Driver lesz, és ugye általában az új architektúráknál szokott lenni némi gyorsulás a launch driverhez viszonyítva, de ugye ez sosem azt jelenti, hogy a feje tetejére áll majd minden. Itt is lesz majd némi gyorsulás, és kb. ennyi."
Aha, hogy változnak az idők..
Ez aztán Wundertreiber™ néven elhíresült mém lett itt a PH-n..
-
-FreaK-
veterán
Radeon Preview Driver, 50 Game Benchmark
Wundertreiber™ !
-
-FreaK-
veterán
válasz
Petykemano
#57538
üzenetére
Ez a 2.7x-es RT teljesítmény hova helyezné a kártyákat a jelenlegi NV típusokkal szemben?
Jól rémlik, hogy csak nagyjából arra lenne elég, hogy utol érje a mostani generációt (hozzá téve, hogy ezt vélhetően csak a csúcsmodell fogja tudni)? -
-FreaK-
veterán
válasz
Alogonomus
#57481
üzenetére
ehhez kell a Játékba beépíteni támogatást hozzá vagy csak driverből működik azt kész?
-
-FreaK-
veterán
válasz
Busterftw
#53700
üzenetére
Én mondjuk kíváncsi lennék azért arra, hogy hogyan képes a Bitcoin befolyásolni a videókártya piacot, mikor tudtommal már nagyon régóta nem azzal bányásszák, és a főbb virtuális pénzeket sem éri már vga-val bányászni. Persze lehet tévedek, nem ástam bele magam túlságosan a témába.
-
-FreaK-
veterán
válasz
Carlos Padre
#41992
üzenetére
Leginkább a saját érdekükben szerintem. A piaci részesedésük a béka feneke alatt van, ha ezt növelni akarják, akkor nem elég pár %-al jobb ár/teljesítmény mutatót produkálni, azzal nem fognak tömegeket váltásra késztetni, hanem jóval jobbat kell csinálniuk ebből a szempontból.
De ugyan ezt mondtuk a Vegánál is, persze nem úgy lett, a piaci részesedésük meg nem nőtt egy fikarcnyit sem (pontosan nem néztem utána, csak úgy rémlik).
-
-FreaK-
veterán
-
-FreaK-
veterán
Berakom ide is, mert 20:48-tól a Naviról van szó be.
Ha ez bejön, csak igaz lesz az a 1080 teljesítmény $250-ért híresztelés régebbről.
Ryzen 3000, Radeon 3000 Series LEAKS - It's Game On! - AdoredTV -
-FreaK-
veterán
Én viszont nem értelek

Én pont ugyan ezt tapasztalom fordítva.
Nézzünk egy példát:
kijön egy új VGA, lejárt az NDA, özönlenek a tesztek mindenhol. Kíváncsi vagyok, hogy mit tud, utána szeretnék kicsit nézni.
Felmegyek YT-ra, mondjuk a GN oldalára, ha friss a dolog akkor ott van kiemelve az elsők között a VGA tesztje amit keresek, katt a videóra és elkezdem nézni. Ha épp melóban a kaja szünetben vagyok, és öt percem van az egészre, akkor a linkek meg a folyamatosan látható folyamat jelző segítségével oda ugrok a grafikonokhoz és gyors átnézem őket, esetleg meghallgatom, hogy Steve mit fűz még hozzá. Ebben az esetben is kb. 10-15mp alatt ott vagyok a lényegnél.Semmivel nem lassabb mint ha egy weboldal írott tesztjéhez navigálnék el, és ott keresném meg a grafikonokat. Szerintem egy több oldalas, írott tesztben is pont ugyan annyi idő megtalálni a grafikonokat mint egy videóban, hanem több (pl. erőszakos weboldalak, ahogy írtad).
Sőt, mivel jól kitalálták ezt a folyamat jelzőt, még gyorsabb is lehet. Mellette a videóban meg lehetnek még olyan audiovizuális információk, amik adott esetben érdekelhetnek, pl. plusz funkciók képminőségre gyakorolt hatása, két kártya összehasonlítása egymás mellé téve, hogy hogy fut, stb.. van bőven ilyesmi.
Ha otthon vagyok este és van időm, akkor végig hallgatom az elejétől mert ált. érdekes dolgokat mond még el. Ilyenkor több YT csatorna tesztjét is megnézem, ahogy az írott teszteket is adott esetben. Főleg ha nagyon el akarok mélyülni a témában, mert akkor minden létező anyagon átrágom magam

-
-FreaK-
veterán
Ilyennel már találkoztam én is. Ez szerintem semmi más mint pénzszerzési módszer, minimális munkával összedob valami videót, neten talált adatokkal és abban reménykedik, hogy elér egy olyan nézettséget ami után már kap valami lóvét. Szvsz semmi teszt vagy munka nincs a háttérben, leszámítva azt hogy csinált ilyen csicsás grafikont.
Viszont ne ezeket hozzuk már fel példának, ha videós tesztről van, ez kb. a legalja.. írtuk már többen, hogy a pl. a Gamer's Nexus meg néhány nagyobb csatorna videói mögött elég komoly munka van.
-
-FreaK-
veterán
válasz
Yutani
#37710
üzenetére
Jó, én melóban dolgozni szoktam, nem teszteket nézni/olvasni.

Az ilyesmit otthon csinálom, ahogy szerintem a többség is.(#37712) Petykemano: Persze sok a szemét, ezeket nem is ismerem amiket írsz. Viszont ott a GN meg a Digital Foundry pl. azok elég korrektek.
(#37713) Bici: Én pont fordítva, inkább a videó legtöbbször, de igazából mindig az adott helyzettől függ. Ha pl. VGA-t vagy CPU-t akarok venni, akkor aztán jó alaposan átnézek minden létező tesztet, mindkét formátumban. Viszont ha csak ilyen hétköznapi "hírolvasás" a cél, akkor inkább videó.
Számomra úgy gyorsabb kinyerni a lényeges infókat, nem zavar ha bele kell tekerni, és néha a mellékes infó is érdekes. -
-FreaK-
veterán
válasz
lezso6
#37707
üzenetére
Én pont a dubstep miatt nézem őket!

Viccet félre téve, szerintem nincs különbség az információ kinyerés szempontjából a videós és az írott teszt között, mert videónál is csak oda tekerek ahol a grafikonok kezdődnek és onnan nézem, ha nem érdekel a többi. A jobb csatornáknál (GN pl.)meg van ugyan úgy írott teszt is, ha valaki azt preferálja.
Adott esetben viszont többlet információt is tartalmazhat egy videó, mint pl. amikor a példánál maradva a Gamer's Nexus pl. részletesen kivesézi az adott grafikonokat. Van, hogy számomra az az informatívabb, a száraz, írott tartalom ellenében. -
-FreaK-
veterán
válasz
Petykemano
#37661
üzenetére
"Navi 96 = 2070 @$300 (jó lesz az $400-Nak is)"
Vagyis: Navi 96 = 2070 = 1080 = Vega64, ergo no teljesítményben való előrelépés. Ez így gyanús.
Persze a fogyasztás meg az ár lejjebb kúszhat (az is a 7nm miatt), no de hogy semmi előrelépés teljesítményben két év alatt?
Nem lehet, hogy ez csak egy Vega refresh, átültetve 7nm-re, ez jön korábban, és az igazi Navi 2019 végén, már lényeges előrelépést kínálva?
-
-FreaK-
veterán
válasz
Petykemano
#34988
üzenetére
Nem, lehet hogy tényleg fejlődött, de nem is ez a legjobb szó rá, inkább kiforrott. Ez szerintem +50Mhz, +W nélkül mondjuk. Na nem mintha ez olyan nagy előrelépés lenne

szerk.: ja most látom, hogy valójában akkor egy nagy semmiről van szó
-
-FreaK-
veterán
válasz
golya87
#34984
üzenetére
Én arra tippelnék (persze nem értek hozzá), hogy csak a gyártástechnológia finomodott annyit az eltelt időben ("bejáratódott"), hogy javult a perf/watt arány kicsit, és ezt egy kicsit magasabb órajelekre tudják fordítani. Minden más valamilyen áttervezést vonna maga után, amit biztos, hogy jeleznének a nevezéktannal is.
-
-FreaK-
veterán
válasz
FragMaster
#34019
üzenetére
Pont ezt írtam, hogy nem tudjuk mit hoznak teljesítményben, de abban kb mindenki egyetértett, hogy többet kellene mint 1-2%. De ez mind akkor már lett kitárgyalva, semmiféle hozzáálmodás, gbors még egy logoutos elemzést is írt róla.
(#34016) Abu85: oké, csak nehogy baj legyen belőle..

-
-FreaK-
veterán
válasz
FragMaster
#34012
üzenetére
(#34013) Abu85: pedig korábban elég jól kifejtetted már, hogy ilyen afterburner féle OSD meg egyebek várhatóak, olyanok amiket eddig csak külső programmal lehetett megoldani, most viszont benne lesznek a driverben.

-
-FreaK-
veterán
Igen, de konkrétan Abu mondta, hogy majd az új, 1.0-ás driverben lesznek aktiválva. Erről most egyelőre szó sincs, és itt van az ellentmondás. De jó oké, legyen, majd meglássuk ha megjelent

(#33993) rupszi: Ezt nem is tudtam, nem semmi

(#33994) Pinky Demon: ez is egy jó példa erre igen, de ez azt az első mondatot inkább nem kommentálom, mert tuti kitiltást kapok..
-
-FreaK-
veterán
válasz
#45997568
#33984
üzenetére
Látom még azóta sem ment át ez a driver dolog..
Ezt mind Abu "ígérte" be.. a többiek csak aggattak rá egy nevet. Tehát amit bárki is várt, azt mind Abu írásai alapján várta. Erre most úgy néz, hogy abból semmi nem lesz, xx%-os teljesítmény növekedés meg tuti nem.
Most tuti azt fogod írni, hogy felesleges itt kárognom, pár nappal előtte (már korábban is írtam erről mondjuk), majd úgyis kiderül, de ha úgy lesz, akkor majd leírhatom neked 30*, hogy naugyenemmegmondtamwazze?
Egyébként meg miért itt beszélünk erről? a Vs topicban indította a témát Raymond, én meg pont nem rég válaszoltam rá: [link]
-
-FreaK-
veterán
válasz
#45185024
#33356
üzenetére
Én sem vagyok most teljesen tisztában a dolgokkal, most olvasom csak hogy elvileg pont ma jönne ki a fall update win10-re, tehát akkor előbb azt kellene telepíteni (de nem mindenkinek elérhető rögtön, de talán lehet update fájlt letölteni), és az után jönne ez az új driver? Ma fogok a gépembe rakni egy RX580-at, már ezt telepítsem hozzá szerinted?
-
-FreaK-
veterán
válasz
#45997568
#33286
üzenetére
Nem érted. Nem driverekre, hanem jön elvileg _egy_ alaposan kipofozott driver, amiben működni fognak szintén elvileg a Vega új szolgáltatásai. Ahogy közben Abu le is írta.
Mivel a Vega eleve ezen szolgáltatásokkal lett tervezve, ezért várható, hogy jelentősen megdobja a teljesítményt, sőt még akár a kártya fogyasztását is csökkentheti.
Az is lehet, csak minimális lesz a sebességbeli előny, ezt egyelőre itt senki nem tudja megmondani, de az esély megvan a "csodára". Innen a név..Amúgy meg szerintem igen is vicces, és azt hogy én mit tartok szánalmasnak, azt inkább nem írom le, mert nem ide való.
-
-FreaK-
veterán
válasz
#45997568
#33284
üzenetére
Mit kellene elfelejteni? Ez egy kissé gúnyos, kissé vicces kifejezés arra, amit Abu írt pár hete/hónapja, hogy decemberben várható az első "normális" driver, amiben már minden új funkció működőképes lesz. Sőt, azt is írta, hogy mivel ez kb. a Vega11 érkezésével egy időben fog megtörténni, ezért az új driverrel a Vega10-et is újratesztelik majd.
Van aki hisz ebben, van aki szkeptikus (nem alaptalanul). Minden esetre ezt csak és egyedül Abu-tól hallottuk eddig, sehol nem említettek még csak hasonlót sem netszerte. Amennyire én tudom.
Úgyhogy addig is részemről is Wonderdriver™ FTW!

-
-FreaK-
veterán
válasz
#45185024
#33264
üzenetére
Elmondja, hogy beszélt másokkal is és általános vélemény, hogy az 56-ok kicsivel tovább húzhatóak szinte minden esetben. Persze kell bűvészkedni hozzá (64 bios flash), de azért akkor is. Gyakorlatilag nincs különbség a kettő között, ha rászánod az időd a tuningra. A frekvenciákról is beszél, hallgasd végig.
-
-FreaK-
veterán
Revisit: Vega 56 & 64 at Same Clocks (800-1020MHz HBM2)
Vega 56 vs 64 azonos órajelen. Összefoglalva: A 64 előnye legtöbbször hibahatáron belüli, ahol nem, ott is csak 1-4%. De! Az 56-al többnyire kicsit magasabb órajelek érhetőek el mint a 64-el.
Ez alapján nem éri meg a nagyobbikat venni egyáltalán. Kérdés, hogy lesz-e változás a driverekkel. -
-FreaK-
veterán
Félig volt csak az, gyanítom, hogy nem, de azért valami megközelítő tippeket vártam volna a kártya fogyasztására. Már az FE-vel született tapasztalatok után éreztem, hogy valszeg tápcsere lesz ebből.
Jelenleg a húzott GTX970 és 6600k@4.4Ghz alá bőven elég a 400-as táp, kérdés, hogy mennyivel fog többet fogyasztani a Vega, de majd hétfőn kiderül.
Most nézem, 970 tdp: 145w Vega 64: 295w
A topicgazdának meg gratulálok a hsz. törléshez.. annyira azért nem elrugaszkodott a téma a fogyasztásról szerintem..
-
-FreaK-
veterán
Hogy az a jó büdös.....
pedig tényleg szerettem volna venni egyet majd.. 
Más: follow up két Amd-s, osszehasonlito rendezvénynek, A Hardocp-nél is megcsinaltak a tesztet, de úgy hogy saját 1080-at használtak, újra formázott rendszeren, stb. Érdekes lett az eredmény.
[link] -
-FreaK-
veterán
válasz
Petykemano
#31637
üzenetére
A DBSR-hez kell program oldali támogatás? Vagy csak simán engedélyezik a driver-ben és mindenhol működni fog?
Ez egyébként decemberre várható? -
-FreaK-
veterán
válasz
#45185024
#31585
üzenetére
Te most komolyan elhiszel minden reklámot, amit arcodba tolnak? Lehet hogy ez lesz a jövő, és lehet hogy akár hatalmas előnyt fog jelenteni a Vegának és megváltja a világot és elhozza a vilagbékét, és még a fű is zöldebb lesz tőle, de könyörgöm, képes voltál egy reklámra hivatkozni?! Agyam eldobom..
Várjuk már meg míg nagyobb számban jönnek ki olyan játékok amik használják, mert ha csak ez az egy lesz két éven belül akkor kenhetjuk a hajunkra..
-
-FreaK-
veterán
válasz
->Raizen<-
#31571
üzenetére
Nekem már most kevés a 970
3440x1440 azért megeszi szegénykét, ezért is vártam nagyon a Vegát (Freesync monitor). Ilyen medium közeli beállításokkal épp hogy játszható a Witcher3 és BF1. Ez utóbbi mondjuk 70-80fps körül, de egyrészt így azért láthatóan le van butítva, másrészt meg 90-100fps-t szeretnék. -
-FreaK-
veterán
Ez egy ördögi kör... amíg nem lesz elég erős, nem fogják tömegesen venni -> nem lesz piaci részesedés
amíg nincs piaci részesedés, addig a fejlesztők nem fognak pénzt, energiát, időt áldozni a Vega optimalizálásra, mert nem éri meg..De ha mondjuk el is kezdik szép lassan, mikorra lesz ez elterjedt? 3 év múlva? Mert akkor a kutyát nem fogja már érdekelni, hogy mire lenne képes az a 3 éves kártya, ami olyan jó nagy bukta volt annó...
(#31469) Malibutomi: Ezt írta már korábban Abu azt hiszem, hogy program oldali optimalizálás szükséges hozzá. Ezért is furcsálltam, hogy miért várod ennyire a végleges drivereket

-
-FreaK-
veterán
válasz
TESCO-Zsömle
#31384
üzenetére
Szerintem egyáltalán nem.. ennyi idő után illett volna kapásból lenyomnia a konkurencia egy éves termékét, de jelenleg ott tartunk, hogy talán eléri (bár a Ti-t nem hiszem), másfélszeres fogyasztás mellett.
Persze javulni fog majd pár százalékot biztosan, de ez az összképen nem fog változtatni..A teljesítménye nekem elég is ellene egyébként, ez már jó nekem 3440x1440-ben, de milyen fogyasztás és hőtermelés mellett hozza ezt?
Ha ilyet akarok majd venni, akkor cserélhetem a 400-as tápomat, ami jelenleg bőven elég a 970-hez. Viszont a legnagyobb bajom, hogy már a 970 is nagyon fűt, ilyen melegben, tetőtéri szobában nem nagyon kell játszanom.. és akkor ez meg másfél, kétszer annyi hőt fog leadni. Nem örülök.. nagyon szeretném használni a Freesync-et, de háromszor is meg fogom gondolni, hogy megveszem-e. Persze a teszteket azért várom erősen 
-
-FreaK-
veterán
Ráadásul ez az "egyformának érződik" simán jelenthet -10fps-t átlagban, csak a sync "maszkolja" a dolgot. Emellett ha még jóval többet is fogyaszt és ugyan annyiba kerül, akkor tényleg nem látom, hogy miért ezt vegyék az emberek.
Amit ez az AMD-s ürge lenyomott érvelést, az egy hatalmas bullshit. Tényleg ennyire gáz lehet a helyzet, hogy azt kell bizonygatni hogy a monitorok között mekkora különbség van árban? Ráadásul előtúrtak a kivetítőre két, több éves monitort összehasonlítás gyanánt, amiket már valszeg rég nem is gyártanak, marha releváns volt.
Azt már nem is említem, hogy a fickó elmondja, hogy otthon is Gsync-el (meg Nv kártyával) játszik..Sajna lehet én is rá leszek "kényszerülve" hogy ilyet vegyek a Freesync miatt, de ha tényleg olyan sokat fog fűteni, mint ahogy most látszik, akkor lehet lemondok a sync-ről inkább és veszek Nv-t..
-
-FreaK-
veterán
válasz
Raggie
#31090
üzenetére
Ugyan az. A jobb oldali az MX34VQ (ilyenem van, ezért várok a vegára), a másik a PG348Q. Az előbbinek 1800R a görbülete, a másiknak 3000R, ezt még ki is lehet venni a videón.
Az, hogy melyik simább nem feltétlen jelent bármit is. Kedvenc skótunk videójában, beszél arról, hogy bizonyos AA beállítások mellett simán lehet darabosabb az Nv rendszer.
-
-FreaK-
veterán
válasz
#45185024
#30946
üzenetére
Pont ezt akartam írni én is, hogy a Gsync modul ebből $200, szóval marad 100$ a kártyák között. Viszont kérdés persze:
1: mit jelent a hasonló teljesítmény? Lehet, hogy 10-15fps (Hz) különbséget még nem szúrsz ki mozgás közben, és ráfogható hogy "similar". Tehát lehet hogy alacsonyabb teljesítményt kapsz azért $100-al olcsóbban.
2: Ez csak az 1070szintje volt, vagy a 1080, esetleg 1080ti?

Amúgy ha ott lettem volna, a monitorokból simán megmondom szerintem, hogy melyik-melyik, már csak ránézésre is. Amúgy meg csak egy menü gombot kellett volna nyomni mindenkinek rajta és kiírja rögtön, hogy aktív-e a sync, és melyik

-
-FreaK-
veterán
Na mi a helyzet a rendezvénnyel srácok? Lnb (majd biztos ír róla) azt mondja hogy egy hatalmas nagy nulla az egész, de legalább Ryzen procikat lehet nyerni, meg kisebb vga-kat.
-
-FreaK-
veterán
válasz
#35434496
#30875
üzenetére
Egy bloweres léghűtés.
De ez pont egy olyan dolog amin lazán változtathatnak még az RX Vegákon (végleges BIOS pl.). Ez már fine tuning, de tuti megvan annak is az oka, hogy miért ilyen (biztosra akartak menni pl.).Sőt annyira jól be fogják majd hangolni, hogy a kártya fogja hűteni a levegőt!

-
-FreaK-
veterán
"Én is csak ezt írtam, hogy amit tudni lehet a vasról, az igen meggyőző, de semmit nem tudunk arról, ez mikor és milyen valós játékteljesítményben fog megvalósulni a gyakorlatban."
TUDNI semmit nem tudunk, az igaz, de elismerhetnéd, hogy ezek a jelek nem túl biztatóak... valamint mintha már ezeket az érveket hallottuk volna már évekkel ezelőtt is, és mi lett belőle..
Szóval nem tudjuk, csak erősen sejtjük... és ez nem haterkedés részemről sem, mint azt már írtam korábban is, én aztán rohadtul szeretném hogy nagyon jó legyen, de már kezdem kicsit bánni, hogy nem a gsync-es monitort vettem.. de csak egy kicsit

-
-FreaK-
veterán
Plusz nagyon sok "HA" van még addig, míg ezek a fejlesztések realizálódhatnak a megjelent játékok/API-kban, és ezt mintha már hallottuk volna párszor, évekkel ezelőtt is..
Az AdoredTV videó végén azt mondja a srác, hogy ez így esélyesen katasztrófa lesz az AMD-nek, nagyobb mint a Fermi volt annó a másik oldalon, mert ott legalább a teljesítmény megvolt. Persze csak találgatás még, de minden jel erre mutat eddig.
(#30519) HSM: megmondom őszintén, már nem emlékszem, csak annyira, hogy komoly gondok voltak a fogyasztásával
ezt ő mondta amúgy, nem én. -
-FreaK-
veterán
válasz
Malibutomi
#30495
üzenetére
Igen ez mondjuk feltűnt nekem is, hogy hogy fér bele a "not gimped"-be a tiled rendering hiánya..
-
-FreaK-
veterán
válasz
nubreed
#30452
üzenetére
Nekem kifejezetten tetszik az akcentusa, szeretem is hallgatni a videóit

Nem félrevezetés, ha végig nézted volna a videót, el is mond mindent a témával kapcsolatban (itt is ki lett már vesézve a topicban párszor)
Röviden:
- a szilikon ugyan az
- van gaming driver
- a gaming driver nem "gimped" a gyártó állítása szerint, csak nem up-to-dateÍgy a javulás max az driver optimalizációk miatt lesz majd, itt meg csodát nem szabad várni
Tehát erre hivatkozni, hogy nem Gaming kártya, értelmetlen (A Titánok se azok akkor már, aztán hogy teljesítenek).Mielőtt nekem esnétek, nem fröcsögni meg siránkozni akarok, csak nem látom túl optimistán a jövőt.
Mellesleg nekem lesz majd okom siránkozni azért, mert pont a múlt héten vettem egy Freesync-es monitort, és úgy terveztem hogy év végén veszek Vegát.
Ha ilyen maradna a teljesítménye, az engem nem zavarna, megfelelő árazás mellett persze. Viszont ha nem javul drámaian(!) a fogyasztás (a hőtermelés miatt), akkor nem akarom megvenni, hiába lesz jó esetleg az ár/teljesítmény arány. Ezért rohadtul reménykedem még a csodában
Ha már itt tartunk: tudja esetleg valaki, hogy a memória fogyasztása kb. hány százaléka a kártya teljes fogyasztásának? Mert a gaming Vegák 8gb-al jönnek elvileg a 16Gb helyett, így ebből lehetne tippelni némi csökkenésre.
-
-FreaK-
veterán
AdoredTV: Poor Vega Jó kis elemzés kedvenc Skótunktól.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
MIELŐTT LINKELNÉL VAGY KÉRDEZNÉL, MINDIG OLVASS KICSIT VISSZA!!
A topik témája:
Az AMD éppen érkező, vagy jövőbeni új grafikus processzorainak kivesézése, lehetőleg minél inkább szakmai keretek között maradva. Architektúra, esélylatolgatás, érdekességek, spekulációk, stb.
- AliExpress tapasztalatok
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Haditechnika, harcászat
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Melyik tápegységet vegyem?
- Háztartási gépek
- LEGO klub
- Projektor topic
- Klaus Duran: Minden drágul. Vajon a fizetések 2026-ban követi minimálisan?
- Óra topik
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3951, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple MacBook Air 13 M1 8GB 256GB magyar bill 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

Valamelyik korábbi videójában ki is tért rá, hogy nagyon megosztó, van aki imádja, van aki utálja 


pedig tényleg szerettem volna venni egyet majd.. 

