Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Anubris
#3377
üzenetére
Számoljunk picit... A 2 év garis Palit 980 bruttó 160K most boltban. Ugyanott Asus 290X 3 év garral 110K. Az Asus VRM-melegedése ellen egy venti még +2K. De ott a Tri-X is 110K-ért, arra venti se kell, tehát többféle jó kártya is van ennyiért. De egy 290X Lightning is már "csak" 140K, az meg azért nem egy Palit.
Ha most vennék karit, tuti nem 980 lenne, egyszerűen nem ér ennyit, hiába gyorsabb egy fél hajszállal [link], árban +45% nagyon nagyon sok egy százezres tételnél.
Persze, itt most nem mentem bele a márkaspecifikus dolgokba, kinek melyik oldal mennyire jön be, vagy olyan speciális dolgokba, mint pl. milyen szellőzésű a háza, az ilyenek nyilván billenthetnek a mérleg nyelvén erre vagy arra.(#3378) daveoff: Én nem az egy évvel ezelőtti helyzetről beszélek, hanem a mairól. Nem véletlen nem vettem 160K-ért ref 290X-et.
(#3379) KAMELOT: Eléggé fázhattok most télen, ha nálatok 250W-os kazán van csak fűteni.

Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Projektor topic
- Gigantikus fordulatot vett a GeForce RTX 50 Super sorozat törlése
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- PlayStation 5
- Elemlámpa, zseblámpa
- Villanyszerelés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Battlefield 6
- Vezetékes FEJhallgatók
- További aktív témák...
- DELL Thunderbolt TB16 Dock (ELKELT)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- VADIÚJ Bontatlan! Honor 400 Lite 8/256 AMOLED 120Hz Velvet Grey, Dual SIM 2év gar
- Huawei Quidway S5324TP-SI-AC - 24G, 4SFP, L2, managed switch
- UPDATE!!! Lenovo ThinkPad // T - Széria // X1 carbon // X1 Yoga 2-in-1 // és a többiek... 5-11 gen.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


