Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    válasz Frawly #7401 üzenetére

    Elképzelhető, hogy jó lesz amit javasoltál, viszont a 25. sorban valami nem tetszik neki.

    rtorrent: Error in option file: ~/.rtorrent.rc:25: Bad return code.
    Kiemeltem a 25. sort:

    ## Create instance directories
    execute.throw = sh, -c, (cat,\
    "mkdir -p \"",(cfg.download),"\" ",\
    "\"",(cfg.logs),"\" ",\
    "\"",(cfg.session),"\" ",\
    "\"",(cfg.watch),"/load\" ",\
    "\"",(cfg.watch),"/start\" ")

    Próbáltam úgy módosítani a 24. és 25. sort, hogy a ne hozza létre, ne használja a start/load foldereket, de sajnos nem sikerűlt. Annyi lenne a lényeg, hogy csak és kizárólag a /home/alucard/Downloads/ mappa alatt figyelje a *.torrent fájlokat, mivel böngészőből automatikusan minden ebbe a mappába zuhan be, és ha ezt módosítom, akkor csak a torrent miatt állandóan browseolni kell... felesleges.
    Ha ez megvan, a többit már én is be tudom állítani. (DHT, max peer stb)

    bemásolom a konfig elejét az instance layout-tal együtt:

    ## Instance layout (base paths)
    method.insert = cfg.basedir,  private|const|string, (cat,"/mnt/PiDirve1/")
    method.insert = cfg.download, private|const|string, (cat,(cfg.basedir),"Downloads/")
    method.insert = cfg.logs,     private|const|string, (cat,"/home/alucard/.local/share/rtorrent/log/")
    method.insert = cfg.logfile,  private|const|string, (cat,(cfg.logs),"rtorrent-",(system.time),".log")
    method.insert = cfg.session,  private|const|string, (cat,(cfg.basedir),".session/")
    method.insert = cfg.watch,    private|const|string, (cat,"/home/alucard/Downloads/")

    ## Create instance directories
    execute.throw = sh, -c, (cat,\
        "mkdir -p \"",(cfg.download),"\" ",\
        "\"",(cfg.logs),"\" ",\
        "\"",(cfg.session),"\" ",\
        "\"",(cfg.watch),"/load\" ",\
        "\"",(cfg.watch),"/start\" ")

  • Archttila

    veterán

    válasz Frawly #7401 üzenetére

    Este kiprobalom, koszi!:R
    A Bspw nekem is tetszik. Azt hittem valami lehetetlensegig bonyolitott valami de nem, pont ellenkezoleg, egyszerubbnek es atlathatobbnak tunik a konfigja mint mondjuk az xmonad-nak.
    Egyelore marad a Sway, mert nagyon tetszik a X mentes elet.:)
    Ossze sem lehet hasonlitani a jelenlegi rendszerem sebesseget az elozovel. A Manjaro Xfce edition kb felkajalja a teljes Pi-t, itt meg kb szaguld minden.:) Ha teszek ala OC-t akkot meg plane. Szoval teljesen elegedett vagyok vele, pedig egy Ryzen 3900x rol jottem, gondolhatod :DDD

    A terminalos dracula colour-al kapcsolatban igazad van, tenyleg belerondit a kinezetbe, szoval ezen lehet valtoztatok, bar annyira nem gaz, foleg mert mc ala is van dracula kinezet, a htop meg még az elmegy kategoria... :DDD

    Sed-el nem barmoltam bele, hanem azzal generaltam nullarol a konfigot. Elvileg ez a helyes metodus. (GitHub)

Új hozzászólás Aktív témák