-
Fototrend
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Teasüti
nagyúr
válasz
Janos250 #3449 üzenetére
/*Ez egy hevenyeszett bevezeto bevezetoje az osztalyokrol teasuti keresere
* jogallasa "beerware", azaz szabadon hasznalhatod, de ha kocsmaba megyunk, Te fizeted a sort
*/LOOOL
Viszont ha jól értem ezzel dolgozik az összes WS2812 library is, hisz eleve osztályként definiálod a led szalagot.
Az én esetemben viszont akkor nem értem miként lehetne osztályokba rendezni konkrétan az egész loop-ot, hisz egy loop ciklus egy képkockát generál.
Aztán ha több szalagom lesz, akkor azt kell megoldanom, hogy egy ciklusban több képkocka jöjjön létre több szalagra, amit vagy úgy fogok megoldani, hogy oda-vissza ugrálok a loop-ban, vagy copy&paste.
Aztán ami a változókat illeti, ha osztályokba rendezve fut le, akkor is több példány jön létre minden változóból, vagy ahogy kilép az egyik osztályból úgy üríti a ram-ot?
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali informatikai kérdések órája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Path of Exile 2
- VoLTE/VoWiFi
- EA Sports WRC '23
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Bittorrent topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest