Új hozzászólás Aktív témák
-
Rocco
csendes tag
válasz
juhasz.p
#992
üzenetére
Ha custom fw van fent, akkor usb-re rakod az fw-t és reset.
FAT32 usb meghajtó és a gyökérbe bemásolod a "install.img"Emergency Recovery Instructions:
If the media player accidentally shut down during firmware upgrade process, you can enter Safe Mode to re-upgrade it.
Please follow the steps below:
1. Disconnect the power plug from the media player.
2. Keep the USB flash drive (with the firmware file install.img in the root directory) inserted to a USB port of the media player.
3. Find the reset button on the rear panel. Use a pin to press the reset button while reconnect the power plug. Release the reset button after the power LED turns red.
4. A message “Preparing for update. It takes a few seconds.” will appear on the TV screen. Please wait a while for the media player to start the upgrade process.
5. When the upgrade process starts, following information will be displayed on the TV screen. It will take a few minutes or more. The media player will reboot automatically when the upgrade process is complete.
Note: If the firmware cannot be upgraded with Safe Mode, it means that either an incorrect firmware file or problems with the USB flash drive. Please try to re-download the firmware again or use another USB flash drive to instead. -
Rocco
csendes tag
Szia!
Válaszolnék!1. Van egy nagyon jó képminőséggel rendelkező bazi nagy tv-m, ami nem smart tv. Ezzel ez eszközzel kb Smart Tv ként tudom használni.
2. A MOS FW Youtube funkciója ugyan úgy nem működik jelenleg, mint az eszköz saját FW-je esetében. Ami működik, az a Youtube ős régi verziója, ahol a telefonoddal a youtube.com/pair tudsz csatlakozni a wifis csatlakozás helyett. Macera is, meg am is ezer éves történet. Jah és nem különben minden hosszú zenénél, vagy filmnél eldobja a kapcsolatot.
3. 04.00.02 ről enged MOS ra menni, ha downgradeolsz 2.05-re, amit menüből meg is tudsz csinálni.
4. ha Mos van fent, simán a resetes módszerrel fel megy a másik FW. Legalább is, amiket eddig én teszteltem, azok felmentek.
U.I.: Ez egy teljesen jó cucc volt, hogy a "buta" Tv ből "okos" TV-t csinálj. Bár igaz, hogy a LAN böngészésen és a Youtubeon másra nem nagyon volt már jó. De, legalább lehetett Youtube mixeket hallgatni, vagy filmeket nézni. Azért sajnálom a tulajdonosokat, mert kifizették az eszköz értékét és pofátlanságnak tartom, hogy egyszerűen Uk-Muk-Fuck használhatatlanná teszik egyéb intézkedésekkel. Nem mellesleg, még mindig árulja az ASUS és más forgalmazó is a terméket, holott, jelenlegi helyzetét tekintve kb papírnehezéknek jó, vagy ajtót kitámasztani.
Én szerettem ezt a jó kis cuccot és igazán kár érte, hogy a kukában landoljon....Létezik használható Custom Fw a MOS-on kívül? Ha igen, hol érhető el?
-
Rocco
csendes tag
Nyah, annyi van, hogy 02.05.002 re downgrade-olva működik a Youtube Leanback alkalmazás. Telefonról is megy, de olyan kb, mint az őskorban.
Itt valszeg a hiba ott lehet, hogy a youtube frissített valamit és esetleg nem megy az SSL handshake és emiatt nem tölti be az új FW a Youtubeot. Ehhez pedig az asusnak kellene egy új frissítést kidobnia. Szal valszeg amíg ez nem történik meg marad a 02.05.002, vagy a custom FW.Jah és azt is észre vettem, hogy ha online frissítem az eszközt, akkor most csupa véletlenül talál online frissítést, amit eddig soha nem talált. De, ha felteszem a legújabb online FW-t, akkor utána nem működi, a resetelős FW downgrade. Viszont menüből a "Mini_Plus_FW_020500_German" Fw az fel ment és utána resettel, meg menüből is ment a Custom FW.
-
Rocco
csendes tag
Van valakinek esetleg működő custom SW-je?
Megoszthatná velünk az SW elérhetőségét
-
Rocco
csendes tag
Eddig nekem újra működött, utána sokáig igen de, két napja, most megint nem megy. Pedig már más funkció miatt nem nagyon érdemes használni a mini plust. Kivéve persze a LAN böngészést.
Az a helyzet, hogy egyetlen külföldi fórumon sem találtam ilyen hibára utaló bejegyzést eddig... -
Rocco
csendes tag
Van valakinek ugyan ilyen hibája a Mini Plus al?
- Frissítettem custom sw re, de nem tetszett, utána vissza toltam az eredeti sw-t 4.00.02 és azt vettem észre, hogy a Yutube betöltésnél csak fekete a képernyő. Másnap mikor próbáltam minden ok lett, de most kiléptem egy youtube videóból, azt követően nem töltött be semmit és azóta hiába próbálom elindítani a Youtube alkalmazást, mikor a YOU TUBE feliratnak be kellene jönnie, csak fekete a képernyő. A face book 10% nál megáll és fehér a képernyő. Az összes többi alkalmazás fut. Downgradeoltam a sw-t 4.00.01 re, de a hiba ugyan úgy fenn áll!
Van más is aki tapasztalja ezt a hibát, vagy nálam jelentkezik csak ez?
Köszi az infókat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 12 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4574
- Eredeti DELL 240W töltők (LA240PM160)
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Apple Mac Mini M4 16GB 256GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

