-
Fototrend
Az ajánlott gépek listájához, a gyakran használt beállításokhoz és
karbantartási tippekhez olvasd el összefoglalónkat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vasi00
csendes tag
válasz
Lami66
#12782
üzenetére
Nemtudom ti hogy csináljátok, már az gyanús hogy szivaccsal esélytelen a főzőegység körüli zegzugos részt kitakaritani teljesen. A zuhanyfej amivel mosom, bár 6 méterre nemtudom mennyire hatékony de ha át van állítva a legszűkebbre az a bőrnek már kellemetlen erősségű. Ki is tisztítja de mindig marad benne, ha más nem akkor ami a zsírba beleragad. Egy a lényeg, megnéztem egy delonghit egy isminél és sokkal ésszerűbb a belső kialakitás. Arról nem beszélve hogy nem nyomja tele indokolatlanul vízzel a tálcát. Ráadásul a tejhabosítója egyből megvett, a philips ahhoz képest elég gyér "habot" csinál. Ja és a latte minden alkalommal ugyanannyira jött le, a philipsben minden második kifut a lattés pohárból. A lényeg hogy meglettem győzve hogy véletlenül se philips legyen a következő.
-
Vasi00
csendes tag
Sziasztok! Pár éve van egy ep3243 Philipsem, most valami herótja lett a tejhabosítónak mert nem hajlandó kinyomni semmit. Elakartam vinni szervízbe de őszintén elgondolkodtam a cserén is. A kérdés az lenne hogy minden gépnek ennyire problémás a tisztítása? Még a főzőegység hagyján hogy 1 órát nyomatom magasnyomáson zuhanyfejjel a vizet és még akkor is jön zac belőle azt még kibírom. Nade hogy minden alkalommal kis ecsettel meg akármivel kell kipiszkálni a főzőegység alatti részt mert annyi kis értelmetlen hely van benne ahova beragad a retek. Őszintén kicsit uncsi fél napot elverni rá
Arról nem beszélve hogy általánosan napi 1-2 kv van főzve mégis marha gyorsan megtelik a csepttálca, pedig már arra is rászoktam hogy amit a főzés előtt és után kinyom vizet azt nem a tálcába nyomatom hanem egy külön csészébe. Pár naponta úgyis átmosom a tálcát de jó lenne ha nem ott állna benne a retkes víz.
Új hozzászólás Aktív témák
- A tajvani chipgyártóknak is beteszi a kaput a Hormuzi-szoros lezárása
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Lexus, Toyota topik
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- OLED monitor topic
- Ha az alaplapi hangchipnél jobbra váltanál, itt az új Sound Blaster hangkártya
- Energiaital topic
- Androidos tablet topic
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- PlayStation 5 FAT DIGITAL + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Nothing Phone (1) / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Ryzen5 4650U Refurbished - Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Arról nem beszélve hogy általánosan napi 1-2 kv van főzve mégis marha gyorsan megtelik a csepttálca, pedig már arra is rászoktam hogy amit a főzés előtt és után kinyom vizet azt nem a tálcába nyomatom hanem egy külön csészébe. Pár naponta úgyis átmosom a tálcát de jó lenne ha nem ott állna benne a retkes víz.