Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
inf3rno
#32865
üzenetére
Úgy 11 éve vagyok depresziós, de sajnos a gyógyszerekkel nem mindig volt pozitiv tapasztalatom igy hát inkább próbáltam hanyagolni őket. Idén meg elmentem önként és úgy voltam teszem vele egy próbát, már annyira nem volt kedvem semmihez se.
A Mitrazapine én választottam, azt irták modern és biztongás antidepi. A Prozacot szedtem régen, de az is tudott érdekes mellékhatásokat generálni.
Ettől nagyon jókat alszok, de sajnos a depresszióm nem gyógyitotta meg. Igazat megvalva tudom milyen mellékhatásokat tud okozni a gyógyszer, és nincs is kedvem malmózni egyenként a gyógyszerekkel hogy az egyik csak bevállik.1 hete kezdődött elsőnek csak hőemelkedésem volt, de most hogy fáj a fejem és lázam is van igy már nem tartom játéknak.
Szerotonin Szindromára gondoltam ,mert antidepresszánsok válthatnak ki hasonló gondokat. Csak hát az meg életveszélyes, ezért paráztam be.
Új hozzászólás Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- TCL LCD és LED TV-k
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Milyen asztali médialejátszót?
- Battlefield 6
- Egérpad topik
- Tőzsde és gazdaság
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Ipari mennyiségű szuperszámítógéppel dagasztaná az AI lufit az USA
- SSD kibeszélő
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3086, 94% Akkumulátor
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / Rog RX580 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Yurbuds Ironman fülhallgató
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

