-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
zichie
senior tag
válasz
almafa42
#10408
üzenetére
Igazad van, bár azt nem állítottam, hogy teljesen rizikómentes. A DAO-val nyáron elbuktam a pénzem majdnem a felét, ill. amikor tavasszal elkezdtem ismerkedni a kereskedéssel, akkor is sokat buktam az Etherrel. Összességében - annak ellenére, hogy többször nagyot buktam - a befektetett összeg több, mint háromszorosánál járok.

A mostani (már több mint) 0,1 BTC-vel is előfordul néha, hogy csak partial trading van, ha ennek a tízszerese vagy több lenne, akkor a sok 2-3% hasznot hozó oda-vissza váltogatás nem működne.
Korábban a chartokat figyeltem, de most már inkább többségében az order bookot, recent tradest, annak változásait, a botok számát, viselkedését, azok reakcióidejét, a taradek gyakoriságát... stb. Olyan devizapárokat keresek, ahol kevés és lassú bot van, kicsi a forgalma és van egy kis rally.
A befektetett idő sajnos jóval nagyobb, mint a haszon, de ez engem nem zavar, mert tanulás és szórakozás.
Már trading bot fejlesztésén is gondolkoztam, de ennyi "szabadidőm" nincs, ráadásul itt komoly tesztkörnyezetet is ki kellene alakítani.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- 15.gen! Intel Core Ultra 9 285K +16-32GB DDR5 RAM +hűtött VRM-es Z890 lap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)
- OP AudioCodes C450HD Ip Phones - Szines kijelzős - Teams/ Zoom telefon - Új dobozos
- ATEN Cat 5 KVM over IP Switch Altusen KH1508AI - Új ára 284.000Ft
- AirPort Extreme 802.11n (3rd Generation) Model A1301 -
- BLACKBOX ServeSwitch octet 724-746-5500 -
- Dobozos! Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- új akku Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év garancia
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 500GB SSD RX 6800 16GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 750W
- Apple iPhone 14 Pro 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



