Új hozzászólás Aktív témák
-
runner 125
nagyúr
Sziasztok,
Gondoltam írok egy kis tapasztalatmegosztást.
Régóta gondolkodtam már egy BT-s, hordozható hangszórón, leginkább mobil célokra, utazás mellé (nem útközben, még mielőtt valaki feltételezné..)
Szóval, annó elmentem az Extrémaudio-ba, moziszobába több típust is meghallgattam, egészen 30k-tól, a 80k-s JBL-ig, akkor úgy döntöttem h mégsem lesz ilyen kütyüm, mert az összes szar volt. Semmi mély, semmi közép, csak egy standard hangszínen szólt az összes, minimális "térérzet" nélkül, pedig nem vagyok audiofil, de egyiknél sem éreztem h pénzt adjak valamelyikért is..
Noh most, az egyik kollégámmal beszélgettünk utána erről, ugyanezt az utat végigjárta, majd kikötött a Beoplay-nél, ő egy A1-et vásárolt, meghallagttam és tudtam h ezen a nyomon kell elinduljak.
Végül 1-2 tesztet követően egy A2 Active-ra esett a választás. Nem kis darab, úgy két tenyérnyi, viszont csak 4cm vastag, így megmarad a mobilitása, utazáskor nem foglal annyi helyet. Minőségét, csomagolását nem fírtatom bővebben, tömör alu műanyag ráccsal, gagyi nem lehet, és nem is az.
Egy fontos dolog, amin kihűltem, h táp nem jár hozzá, csak egy C-type usb.. 100k-s terméknél ezt gáznak érzem.
Noh de a hang.
Röviden, qrva jó. Nyilván megvannak a határai, valahol azt mondom h kellemesen úgy 20-25 m2-es teret "szól be", de van térérzete, vannak magashangok, gyárilag ugyan a mély nagyon eltompított (inkább pop, akusztikus zenére hangolva) de a gyári applikácóval tökéletesen testre szabható és a mélyen is lehet húzni. Amit fontosnak tartok h nem csak valami mélyszerűbb dobozhang generálódik, hanem valódi mélyérzet.
Nálam ezzel a beállítással nyútja a legkellemesebb hangot. Próbáltam rajta minde zenei stílust, az általam kedvelt műfajok így szólaltak meg számomra a legszebben, viszont több egyedi hangprofilt is el lehet menteni, én csináltam még egyet filmezéshez és kész.
A gyártó által marketingelt 3D hangzás azért erős túlzás, ugyan a hangszórófelépítés tükörszimmetrikus, de az egységhez oldaláról közelítve azért érezni h nem szól úgy, mint szemből.
Zárt és nyitott térben is baromi sokat számít ha az ember a sarokba helyezi el, bár ez gondolom minden ilyesféle kütyünél egy bevált, mindenki által használt trükk.Összegezeve, számomra megérte, ebben az ársávban ha fontos a hordozhatóság, relatív kompakt, kényelmeseb szállítható méret, szerintem jelenleg nincs jobb a piacon.
-
runner 125
nagyúr
-
runner 125
nagyúr
Köszi nektek, a JBL-t sikerült meghallgatnom Győrben az Extremeaudio-nál, hát őszinte leszek, engem nem győzött meg. Melléraktunk egy Klipsch Groove egységet is, ami pontosan fele annyiba kerül most, óriási különbséget én nem hallottam közöttük, pedig ez egy fizikailag is kisebb termék, ráadásul hifiszobában hallgattam őket.
Filmezéshez pl. abszolút hibátlan volt a JBL, klasszikus zene is szépen szólt, de egy picit zúzósabb zene dinamikája, basszusa abszolút nem jött át. Mondjuk a mélyhanggal gondolom az összes hasonló kompakt mobil BT-s egység küzd.. Vagy lehet túl nagyok az elvárásaim a kis autó hifis u-Dimenson rendszerem után.Noh mindegy, körbejárom még a témát és meghallgatok még párat.
-
runner 125
nagyúr
Sziasztok,
Br. 60k környékéig melyik BT-s hordozható, akksis hangszóró most a best buy?
Ezeket néztem gyorsba: JBL CHARGE 3, BOSE SOUNDLINK MINI II BLUETOOTH.
Köszi!
-
runner 125
nagyúr
Sziasztok,
Olyan minőségibb (50-60-70-80k br. belefér) hordozható, akksis, mobil hangszórót keresek, amin van USB bement is, az-az pendrive-ról is képes zenét lejátszani. Létezik vajon ilyen? Próbáltam google-zgatni, de sajnos ahol láttam az USB bemenetet, ott kizárólag a telefon töltésére funkcionált..
Köszi!
Új hozzászólás Aktív témák
- Bekerül az Apple Pay és Google Pay a Budapest GO alkalmazásba
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Battlefield 6
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Videós, mozgóképes topik
- Gaming notebook topik
- Videó stream letöltése
- EAFC 26
- További aktív témák...
- Xiaomi Electric Scooter 5 Max szinte új, teljes csomag, karácsonyi ajándéknak is tökéletes!
- Lenovo ThinkPad P1 Gen 4/16.0/UHD 4K(3840x2160)/IPS/i7-11850H/64GB RAM/512GB SSD/RTX A2000/5G LTE
- Szinte új, ABUS AirDrop MIPS sisak (szürke-zöld) L-XL eladó!
- XBOX ONE S All Digital 1TB, dobozában, 6 hónap teljeskörü garanciával, üzletből eladó!
- PlayStation 4 Pro 1TB SW:11.50 + JB lemez, frissen pasztázva, 6 hó garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- 154 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i5-13450HX, RTX 4060
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Microsoft Surface Pro 7+ - Újszerű, billentyűzettel és ceruzával
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650M R7 7700 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3070Ti 8GB ASUS TUF GT301 GIGABYTE 750W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3822
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Röviden, qrva jó. Nyilván megvannak a határai, valahol azt mondom h kellemesen úgy 20-25 m2-es teret "szól be", de van térérzete, vannak magashangok, gyárilag ugyan a mély nagyon eltompított (inkább pop, akusztikus zenére hangolva) de a gyári applikácóval tökéletesen testre szabható és a mélyen is lehet húzni. Amit fontosnak tartok h nem csak valami mélyszerűbb dobozhang generálódik, hanem valódi mélyérzet.
