-
Fototrend
Lehetséges stuttering fix: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peace
nagyúr
Engedd el.
Mindig felbukkan legalább egy jómadár, aki az öklét rázza és az évekkel ezelőtt beégett saját elképzeléseit hangoztatja és mindenki más véleményére negatív hangnemben reflektál. Jól ismerem a típust sajnos, 25+ éve fórumozom.
Nyilván számtalan játék jelent meg botrányos technikai állapotban és optimalizálatlanul az elmúlt években, rohadtul ki is akadtam ilyen esetben. De ha valami badass grafikán gyönyörűen hasít mindenféle FPS bezuhanás vagy indokolatlan szaggatás nélkül, akkor az szerintem minden, csak nem botrány. Aki pedig a múltban ragadt és nem fogadja el, hogy sajnos az esetek 70-80%-ában a DLSS+FG már abszolút szükséges, az vegyen 5090-est és reménykedjen, hogy ezen funkciók bekapcsolása nélkül menni fog a játék és megoldja a kártya nyers erőből. Spoiler: Nem fogja. A.I. által generált képkockák és felskálázás, jelenleg ez az irány. Vagyis már 3 éve, nem új keletű.
Új hozzászólás Aktív témák
- Prémium fejhallgató kábel ( Focal, Denon)
- 15.gen! Intel Core ULTRA 5 245KF (5800X3D-t veri) +wifis lap +16-32GB DDR5 RAM! GAR/SZÁMLA (nevedre)
- Üzleti kategóriás laptopok, asztali számítógépek, alkatrészek,garanciával, ZoliLaptop.hu
- Pioneer PD-S601 asztali CD lejátszó
- HP EliteDesk 800 G2 MT PC, I7-6700, 8GB DDR4, 120GB SSD, Nvidia Quadr 1GB VGA, Win 11, Számla, garan
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Deep Purple - 1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4279
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4050
- Retro nagy ATX toronyház 2001-ből
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 650W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Mindig felbukkan legalább egy jómadár, aki az öklét rázza és az évekkel ezelőtt beégett saját elképzeléseit hangoztatja és mindenki más véleményére negatív hangnemben reflektál. Jól ismerem a típust sajnos, 25+ éve fórumozom.

