Új hozzászólás Aktív témák
-
szumoo
senior tag
Csütörtökön elnéztem a szegedi borfesztre, hátha itt van a kedvenc pincészetem (Sajgó).
Szerencsémre itt voltak
Gyér bor ismeretemre tekintettel megkóstoltam egy édes 2004-es Cuvée-t, ami Krisztina névre volt keresztelve. Jó választás volt, nem túl édes és kellemes, gyorsan el is fogyott. 
Haverom szeretett volna megkóstolni egy jófajta száraz vöröset. Ajánlottam a Vylyan félét, de árban azért húzos volt. Elnéztünk a Bock-hoz, ahol találtunk egy számomra ismeretlen bort, ami Ermitage névre volt keresztelve. Kértünk róla egy kis infót majd egy kis kóstolót. Elsőre nagyon meggyőző volt a gyümölcsössége, gyorsan vettünk is egy palackkal
. Különlegessége, hogy 7 szőlő fajta házassága eredménye. Tudom ajánlani bárkinek.
Remélem sokan voltatok kint, már mint szegedi társak.
Szumoo
Új hozzászólás Aktív témák
- Steam topic
- Filmvilág
- Samsung kuponkunyeráló
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Építő/felújító topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Horgász topik
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- További aktív témák...
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Tekken 7 Playstation 4
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone SE (2016), Apple iPhone SE2 (2020), Apple iPhone SE3 (2022)
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Szeretem a Sajgót, mert jó boraik vannak kellemes áron. Ez a Cuvée is 1,2k volt! Biztos voltak még jó pincészetek, de nem volt elég erőm meg pénzem kóstolgatni.
Gyér bor ismeretemre tekintettel megkóstoltam egy édes 2004-es Cuvée-t, ami Krisztina névre volt keresztelve. Jó választás volt, nem túl édes és kellemes, gyorsan el is fogyott. 
. Különlegessége, hogy 7 szőlő fajta házassága eredménye. Tudom ajánlani bárkinek.