-
Fototrend
Debian GNU/Linux
Új hozzászólás Aktív témák
-
ngabor2
nagyúr
asszem ismételten nem lopta be magát a deb a szívembe... próbáltam feltenni egy laptopra, de nem igazán akart összejönni. különösen az X. miért van az, hogy ha az ember kéri is, hogy grafikus rendszert pakoljon fel, nem tesz fel ablakkezelőt, nem állít be default dolgokat? plusz a mutatóeszközök se mennek rendesen, folyton visszaugrál a bal alsó sarokba.
érdekes, hogy ubuntu alatt megy rendesen. nem tudom, hogy az xfree86 vs. xorg, vagy a 2.4 vs. 2.6 miatt van, de úgy látom, maradok az ubuntunál, még akkor is, ha lassabb a boot.
mobal: a sudo-t könnyű kiiktatni, lásd az ubuntu topik 1. hsz-a. és miért baj az, ha nem szivat egy oprendszer? az lenne a lényege, hogy könnyen menjen.
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Sorozatok
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- OLED TV topic
- Végre hivatalos, mikor lesz az S26 hivatalos
- TCL LCD és LED TV-k
- iPhone topik
- Építő/felújító topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- LG 55C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Bomba ár! Dell Latitude E7250 - i5-5300U I 8GB I 128SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- AKCIÓ! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ!! HP Zbook Studio G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX A4000 8GB Garis!
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

