Új hozzászólás Aktív témák
-
doser0717
aktív tag
válasz
#72755712
#69814
üzenetére
Köszi.
De ez egyben azt is jelenti, hogy azokat nem lehet majd 'átírni' amiről ezt nem tudja az eladó? Mert ez a gép konkrétan 360eFt lenne ezzel a specifikációval: i7-1185G7, 16GB DDR4-4266, 512GD SSD, és 2.5 év garival. Szóval maga a gép brutál jó vétel lenne, de ha nem tudom honosítani ezek hiányában és ezért igazából egy gari nélküli gép, akkor nyilván ennyit sem akarok fizetni érte. -
doser0717
aktív tag
Sziasztok!
Dell Latitude 7420 az világgaris minden esetben?
Használt gép vásárlása lenne az apropó és érdekelne, hogy meghibásodás esetén tudom e itthon érvényesíteni a garanciát?
Service tag ezt hozza fel.
(holnap hívok hivatalos szervizt, de az még sokára van, hátha itt is kapok pontos választ)Köszönöm
-
doser0717
aktív tag
Van itt valaki aki a laptopesztergom.hu-ról vette a gépét? Normális üzlet?
-
doser0717
aktív tag
válasz
Muerte
#19569
üzenetére
Tudsz esetleg egy dell szerviz linket vagy tel.számo? (jó pv-ban is)
Amúgy köszi! (ezt hogy tudom, változtak az arányok a lehetséges jelöltek között)
És akkor még valami: az Alienware-nek meg lehet oldani valahogy a billentyűzet magyarosítását? Jó nekem a szitázott vagy (ha más nincs) a matrica is, csak lehessen ékezetes betűket írni. Mindezt gar. vesztés nélkül. -
doser0717
aktív tag
Sziasztok!
Az Alienware ugye a Dell 'elit' gamer szériája. Na már most, ha jól látom, akkor a Dell gépek jellemzően világgaranciások.
Tehát ha én 'magánimportban' behozok egy Alienware-t, arra itt Magyarországon hivatalos Dell szervizben/importőrnél tudom érvényesíteni a 'világgaranciát'? -
doser0717
aktív tag
válasz
FehérHolló
#19459
üzenetére
dokkoló - a leírásban annyi van, hogy felsorolás szerűen benne van a VGA.
-
doser0717
aktív tag
válasz
FehérHolló
#19457
üzenetére
Azt már vágom. Van olcsóbb dokkoló (12e), meg vannak drágábbak (20e körül) aminek a leírásából arra merek következtetni, hogy az már fogad vga-t.
Hozzám képest akár mágus is lehetsz...
Szóval köszi a félig OFF segítséget! -
doser0717
aktív tag
válasz
FehérHolló
#19455
üzenetére
Akkor ha így vágod: a dokkolóba asztali pc-be való vga-t kell venni?
-
doser0717
aktív tag
válasz
santamas
#19446
üzenetére
Hogy nem lehet bővíteni, azt már sikerült hivatalos szervizben megtudnom.

Az MSI-vel kapcsolatban pedig: én 4 éve ütöm/vágom az enyémet, túl van már a 22-23.000 üzemórán, ebből 3-4.000 komolyabb játék, a többi FM, többször leesett asztalról, műszerfalról - tehát kapott már rendesen és még semmi baja nem volt! Igaz melegedni melegszik, de eddig semmi probléma. Szóval a saját tapasztalataim alapján maximálisan meg vagyok elégedve az MSI-vel, csak már a 8600GT vga-t keveslem. Szóval a saját tapasztalataim alapján egyértelmű lenne az MSI, de valamennyire mégis elbizonytalanít a sok rossz vélemény. A fórumokon meg... - mindenki azt isteníti amit árul!
De amennyire utánajártam, a DELL xps az egyetlen alternatíva. - ezért vagyok itt!Ezt a dokkolós témát is néztem, de pont azért kell erős laptop, mert állandóan mozgásban vagyok és még azt is cipelni... Arról nem beszélve, hogy mivel az xps-t nem lehet dokkolni, maradna a Latitude, amiből az igényeimnek megfelelő szintén 300.000 + 20.000 egy olyan dokkoló ami fogad vga-t + maga a vga még Isten tudja mennyi?!? Annyiból meg már van Alienware is... - szóval ezt a lehetőséget kizártam.
Igazából azt lenne jó tudni, hogy 4 évvel ezelőtt az akkori kínálatban mennyire számított komoly vga-nak a GeForce 8600M GT és ehhez képest milyen szinten van a mai kínálatban a GT555M.
-
doser0717
aktív tag
válasz
SzaboZE
#19438
üzenetére
Nevezetesen erről az XPS L702x-ről lenne szó!
Tudtok esetleg Bp.-en olyan üzletet, ahol a 702-es ki van állítva? Mert 502-est találtam MM-ban is, de megnézném a 17"-est is.
A vga csere meg azért csikol ennyire, mert én szívem szerint ezt venném meg az erősebb vga miatt, de mindenhol le akarnak beszélni az MSI-ről. És jelenleg az egyetlen igazán tetsző alternatíva (ebben az árban), az a fent linkelt XPS.
És ha valaki azt mondja, hogy lehet benne vga-t cserélni, akkor le is zárom a dolgot és egyértelmű a DELL, ha nem lehet akkor marad a gondolkozás... -
doser0717
aktív tag
Sziasztok!
Valaki hozzáértő hátha tud segíteni!
A DELL xps sorozatban lehet később vga-t cserélni?
Gondolok itt arra, hogy a jelenlegi GeForce GT 550-et 1-2 év múlva (ha indokolt lesz) ki lehet e cserélni pl. egy GTX 470-480-asra?
Nem elméletben, hanem röviden: Igen vagy Nem?!?Ezen múlik, hogy DELL xps lesz e a befutó, vagy egy másik gyártó.
Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Villanyszerelés
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Forradalomi előrelépésként jellemzi az NVIDIA a DLSS 5-öt
- Bittorrent topik
- PlayStation 5
- Jövedelem
- Ha az alaplapi hangchipnél jobbra váltanál, itt az új Sound Blaster hangkártya
- További aktív témák...
- Dell Inspiron 15 3520 - 15.6"FHD IPS - i7-1255U - 8GB - 512GB - Win11 - MAGYAR - 1,5 év garancia
- Dell WD19 USB-C dokkoló 130W adapterrel
- XPS 9640 16" FHD+ IPS Ultra 7 155H RTX 4050 16GB 1TB NVMe magyarított (lézerezett) vbill gar
- Dell Latitude 5430 üzleti laptop (14", i5, 16GB RAM, ÚJ 500GB SSD, 93% akku)
- ASUS Vivobook Pro 15 (Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, RTX 3050 Ti, 512GB SSD)
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- Apple iPhone 17 Sage 256GB használt karcmentes 100% akku (4 ciklus) garancia 2027.03.01.-ig
- iPhone 14 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4422
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H notebook - R7 5800H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB
- BESZÁMÍTÁS! MSI Ventus 3X OC RTX 3090 24GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Akkor elengedem. Német eladó, azt se értette minek nekem a Service tag mert USA-ból van a gép, nem európai/német.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
