Aktív témák
-
khalox
őstag
A DVI->PDF tényleg siralmas és foglalkoztam is vele, sőt, megoldást is találtam, csak már azt nem tudom pontosan mit, de azért arra emléxem, hogy:
A gond az, hogy amikor a driver előállítja az oldalt, akkor nem a betűket nyomja át PDF-be (szöveget), hanem az egész oldal bitmap képét, aminek a minőségét a tömörítés miatt erősen le is rontja. Ez nyomtatásban nem látszik, de képernyőn iszonyatosan ronda ''szőrös'' betűket kapsz és elég csúnya olvasni.
A megoldás erre az lehet, hogy emeld a minőséget kézzel (ne 300dpi legyen már...) Ekkor tényleg sokat javul, viszont a PDF állomány is értelemszerűen nagyobb lesz, kb. a 4x-ese.
A tuti a PS->PDF Type1 fontokkal, ekkor szanaszét méretezheted, akkor is szép lesz. A képek viszont még mindig gond. Erre a WMF a megoldás, amit a DVIWIN simán bele tud tenni a dokumentumba. Én így csinálom. Amúgy MikTex-et használok én is.
Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Tőzsde és gazdaság
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Gaming notebook topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Formula-1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Kuponkunyeráló
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

