-
Fototrend
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fferi50
Topikgazda
válasz
m.zmrzlina
#29426
üzenetére
Szia!
A probléma igazából nem probléma (vs: az excelnek mindig igaza van
), szerintem abból adódik, hogy az rng_Tempcell.Row a cellának a munkalapon elfoglalt helyét adja vissza és nem az rng_Dkioszt tartományban elfoglalt helyét -> a két szám csak akkor ugyanaz, ha az rng_Dkioszt tartomány az első sortól kezdődik. Egyébként le kell vonni belőle a tartomány induló sorának számát.Ezen kívül van egy ilyen sorod:
If rng_Tempcell.Value = int_Csomag Then
Ami után jön a következő:
If rng_Tempcell.Value <> "" And rng_Akioszt.Cells(rng_Tempcell.Row, 1).Value = "" ThenSzerintem itt az első feltétel felesleges, hiszen az előző vizsgálatban már megállapítottad, hogy nem üres az rng_Tempcell.
Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák
- Microsoft és egyéb dobozos és OEM szoftverek
- Microsoft Office 2024 Home Business dobozos
- Game Pass Ultimate előfizetések 3 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel! 13 hónap ultimate - 50.000 ft
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Dell Latitude 5290, 2 az 1 ben,12.5",FHD,i5-8350U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Corsair NAUTILUS RS LCD-Modul, Display, Kijelző
- -68%OFF HP Spectre x360 14 (14-ef2276ng) i7-1355U/16GB/1TBSSD/3K 3000X2000 Amoled
- GAMING PC! ULTRA 5 225 / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 550W Gold 80 Plus!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), szerintem abból adódik, hogy az rng_Tempcell.Row a cellának a munkalapon elfoglalt helyét adja vissza és nem az rng_Dkioszt tartományban elfoglalt helyét -> a két szám csak akkor ugyanaz, ha az rng_Dkioszt tartomány az első sortól kezdődik. Egyébként le kell vonni belőle a tartomány induló sorának számát.
Fferi50