-
Fototrend
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fferi50
Topikgazda
Szia!
Bocs, hogy értetlenkedek, ez azért van mert nem ismerem az SAP-t (ez persze nem lehet mentség) és így csak "butákat" tudok kérdezni. De régebbi ismereteim szerint az ilyen rendszerekben szokott lenni olyan lehetőség, hogy adatfeltöltés fájlból és ez általában része az alapnak. Meg persze lehet API specifikáció is hozzá.
Amit a leírás alapján te szeretnél, az úgy gondolom, nem fűzhető össze egy tranzakcióvá, mivel több soros lenne az eredmény. Lehet belső ciklust csinálni, ahol figyeled a Material értékét és amíg egyezik, nem kell ismét bekérni.
Talán érdemes lenne kinyomozni a cég SAP kapcsolattartóját és vele beszélni erről.
Én biztosan a textfájlos inputot favorizálnám. Mivel ismered a cél formátumát, talán mégis lehet valami kaput találni, amit ki lehet nyitni a tömeges adatbevitelre.
Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Vadiúj VGA-k!! Kamatmentes részletre is! Érdeklődj!!!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2955, 100% Akksi
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4209, 94% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4243, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Fferi50
