Aktív témák
-
Komplikato
veterán
válasz
GrandeP
#41398
üzenetére
"Mert azt te meg bírtad nézni?!"
Most bevallom férfiasan, hogy kb. 5x nekiugrottam, de nem emlékszem rá, hogy sikerült valaha végignéznem ... De néztem, hogy pár értelmes magyar színész minek égeti magát ebben a f*shalmazban. Kb. olyan értetlenül álltam előtte, mint amikor DeNiro égeti magát mostanában tucat ZS kategóriás izékben. -
Komplikato
veterán
válasz
Tibiajax
#41395
üzenetére
Lehet szemét vagyok, de az Álom.net számomra minden idők legrosszabb filmje amit valaha láttam, magyarból meg biztos. Egyszerűen teljesen irreális idióta forgatókönyve van, meg egy játszani abszolúte nem tudó főszereplője. A csaj meg nem tudom mit keres külföldi filmben, mert kb. 20 perc kereséssel találni olyan "profi" csajt, aki biztosan azt is jobban csinálná amivel oda be lehet kerülni, fényévekkel jobban néz ki és lehet még játszani is jobban tud

-
Komplikato
veterán
Prometheus Trailer - Official TRUE HD[link]
Készítsétek a pelust!![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Komplikato
veterán
1 (2009) - Igen ez a címe ...

Magyar film. Nagyon ritkán van nézhető magyar film, mert a régi arcok már gyakorlatilag teljesen begyepesedtek, az újak meg nem nagyon tudnak itthon érvényesülni. Ez egy Stanisław Lem adaptáció, de sajnos nem ismerem az eredetit így csak tippelni tudok, hogy sokat tettek hozzá vagy inkább mellé.
Fentiekből következi, hogy ez egy sci-fi. Szóval aki valami izgalmas, akció dús filmet vár az kerülje messziről. De az is aki valami látványosra számít.
Egy olyan országban játszódik, ami valahol a V mint vendetta és a modernizált III. Richárd Angliája között helyezkedik el, szóval afféle diktatúra. A Egyértelműen nem derül ki, csak a személy és helyrajzi nevekből sejthető. Ráadásul igen anakronisztikus mind a ruhákat, épületeket, járműveket, gépeket tekintve. Olyan mint ha az 1930-as és a 2010-es évek között összevissza ugrálva szedték volna össze ezeket.
A történet elég érdekesen indul. Egy könyvesboltba zárás után érkezik egy vendég, akit a tulaj végül is kiszolgálna amikor fura jelenségek közepette az összes könyv lecserélődik a boltban az "1" címűre. A hatóságok egyből kiküldik a Valóság Védelmi Hivatal (RBI) legjobb nyomozóját Phil Picth-et (Mucsi Zoltán) aki nyomban el is különíti a gyanúsítottakat (értsd szemtanúk) egy a hivatal által fenntartott diliház és kutatólabor keverékébe.
A film fele a nyomozás és vallatás pillanatait a másik fele az aktuális narrátor pár mondatos okos megállapításaiból állnak. A képre meg ráengedtek pár szűrőt, amitől direkt ilyen ködös és kifakult lett. Aki szórakoztató filmet akar ne ezt nézze, mert pár helyen átjön Lem érdekes humora, de nem kompenzálja a többi részt. A filmben szereplő okosnak tűnő mondatok nekem sok újat nem mondtak, de azt hiszem ilyen szempontból én a kisebbséghez tartozom. Az átvezető dumák alatt mindenféle archív filmrészletek és híradófelvételek vannak, persze van közte pár a szereplőkkel felvett kakukktojás is.
Nekem a film bejött, van egy érdekes hangulata, egy sajátos humora, meg talán valami kis mondanivalója is. De nem ajánlanám senki jó barátomnak, mert lehet megverne miatta
A forgatókönyvíró, rendező és látványtervezőről ezelőtt nem hallottam, ami nem csoda mivel első filmje, de biztosra vettem, hogy a Pater Sparrow egy művésznév és igen meglepődtem kit is takar, mikor utána néztem.
Legyen mondjuk 7/10
Ja filmben egyik legjobb mondat ... SPOILER!!!
Amikor a diliház hangosbeszélőjén át sürgősen kérnek egy állatgondozót altatólövedékkel a delfináriumba. Vajh' miért? -
Komplikato
veterán
válasz
JNashville
#36718
üzenetére
OFF: Vicces egy most bemutatott filmnél, ami 8.8 ponton áll, az utolsó kritika, ami 1 pontot adott rá mint halál unalmas kliséhalmazra Persze díjakat nyert filmeknek nem kell mindenkinek tetszenie, lásd pl. Lebowsky, de valamiért csak besöpört egy zsák díjat és a hülye kritikusok is imádták. Remélem az írójának sose mondja meg senki, hogy az 1 és 10 pontos értékeket szándékosan kicsi arányban számolja be a rendszer

-
Komplikato
veterán
Primer
Elég tisztes iparosmunka ahhoz képest, hogy pár jóbarát és a családtagjaik csinálták az egész filmet.
Jó kis történet egy titokzatos találmányról ...
SPOILER!!!
Meg az időutazás-függés kialakulásáról. Amikor már eszedbe sem jut más normális megoldás a probléma megoldásra.Ha valakinek zavaros kis segítség(?) itt: [link]
7/10 -
Komplikato
veterán
Mivel még is lesz nálunk moziban, ennek örömére íme itt van ...
Tinker, Tailor, Soldier, Spy Domestic TrailerÉs ez meg mivel szinte biztos, hogy sosem lesz moziban ...
The Raid - Official Trailer 2011
Indonéz akciófilm
egy rendőrségi rohamosztagról, akit csapdába csalnak és megpróbálnak életben maradni. Garantáltan nem lesz PG13 még ha 10 percesre vágják sem ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
-
Komplikato
veterán
-
Komplikato
veterán
KNIGHTS OF BADASSDOM Comic-Con trailer[link]
Bekockult RPG-s brigád elmegy Live Fantasy-t játszani, ami nagyon jól sikerül, mert igaziból sikerül egy démont idézniük, ezért a szobaharcosoknak be kell durvulnia.
Horror vígjáték![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Komplikato
veterán
válasz
Integra
#11252
üzenetére
district 9
peter dzsekszon rendezésében.Neill Blomkamp rendezi, nem Jackson. P.J. "csak" a producere, no meg a WETA csinálja az SFX-et.

A fickónak érdekes kisfimjei vannak, reklámok, kamu trailerek, jelenetek sose létezett filmekből, stb.
Itt vannak a munkái összegyűjtve (vagy go to youtube): [link]
Aktív témák
- Autós topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Az olcsó Macbook sokkolja a PC-ipart az ASUS társvezetője szerint
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Crimson Desert - Íme a végleges gépigény
- Elektromos autók - motorok
- BestBuy topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- További aktív témák...
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Asus B150M i5 7400 8GB DDR4 128GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- Apple iPhone 17e 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- Samsung Galaxy A16 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
egy rendőrségi rohamosztagról, akit csapdába csalnak és megpróbálnak életben maradni. Garantáltan nem lesz PG13 még ha 10 percesre vágják sem

