Aktív témák
-
válasz
Tommee
#47492
üzenetére
OK, de ennek semmi köze az UEFI-hez, Legacy BIOS módban(ami a deszkádon amúgy sem érhető el), akkor is ez lenne a helyzet.
Az UEFI-nek semmi köze ahhoz, hogy mely SATA porok milyen üzemmódra vannak állítva, mint ahogy ahhoz sem, hogy eSATA esetén melyik SATA port válik "hasznáhatatlanná". Legacy-ben is ugyanez lenne, ezért írtam, hogy értelmetlen az a mondat.KaiotEch
nekem is 470-esem van, ráadásul igen erős igénybevételnek van kitéve(távolról sem átlag user kategória), de a mai napig nem tudom pontosan mennyit írtam rá, de az biztos, hogy van pár alkalom, amikor pár nap alatt 6-7 terát.
Csak az miatt, hogy tudd, hogy az SSD vezérlője (ami nem egyenlő amúgy sem a valós adatokkal) mennyit ír, csak ez miatt nem érdemes 830-st venni, bár ha azt veszel, azzal sem jársz rosszul. -
-
-
Bodor
veterán
válasz
Tommee
#47471
üzenetére
Ez a kis programmegoldja a problémát.
Sajnos nem ingyenes, viszont Win8-al is kompatibilis, nagyon jól konfigurálható, én 5 éve használom, szerintem nagyon jó.
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
Tommee
#47471
üzenetére
eltávolítható eszköz ikon eltüntetése
Ha ezzel sem megy, akkor msahci helyett olyan bejegyzés alatt kell csinálnod amilyen SATA driver van használatban a gépeden. (AS SSD megmondja)
Aktív témák
- Horgász topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Linux kezdőknek
- 3D nyomtatás
- Autós topik
- Okos Otthon / Smart Home
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB DDR5 RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
- Apple iPhone 11 64GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650 R7 8700F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB LIAN LI LANCOOL 217 fehér 750W
- PC Architech Shop Számítógép és hálózat szerviz
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




