-
Fototrend
Google Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
-
cantus
tag
Erre a hibaüzenetre van már megoldás???
ERR_CACHE_MISS
Akkor jön elő, amikor az Ncore-on visszalépek a böngészőben..
-
Helló,
Indításkor azonnal a vissza gomb aktív, csak nálam jelentkezik?

Telepített kiegészítők:
- Adblock Plus
- View This Image
- View Image
- Image Size Info -
Hunter2
addikt
Van egy nem teljesen hétköznapi kérdésem. Az lenne a feladat hogy egy gépen 90-100 szálon kellene megnyitni egy netrádiót, de a chrome már 6 ül után nem hajlandó többet. tudtok valami ötletet erre?
-
Ferenc.
tag
Sziasztok!
Néhány verzió óta olyat tapasztalok, hogy egy honlapon böngészek ,s görgetem az oldalt lefele, vagy felfele az egérrel, működik is, egy darabig.. Görgetem az oldalt, s egyik pillanatról a másik nem görgeti az egérnek a görgője tovább.. nem csinál semmit rá, (de nincs kifagyva a chrome, illetve a jobb oldali csúszka működik), megnyitok egy másik lapot ott megy a görgetés, tehát nem az egér a rossz, illetve firefoxban is megy a görgetés, de chrome-ban néhány oldalon, egy darabig működik majd nem görget tovább, míg azt be nem zárom és újra nem nyitom ugyan azt az oldalt, akkor megint megy egy darabig a görgetés, majd megint abba marad. Idegesítő.
Találkozott már valaki ilyennel? Mi a megoldás?
-
oba
addikt
Legfrisseb stabil chrome -on egyik napról a másikra meghülyült a vissza gomb. Az esetek 90% -ban inaktívvá válik, nem kattintható, nem tudok vissza lépni az előző oldalra/oldalakra egyáltalán. Nem frissült semmi kiegészítő vagy maga a chrome sem. Csak egy history disabler -em és egy adblock plus- om van fent egyébként. Mi ütött belé?
-
-
Cs1csó
titán
válasz
GEPESZ66
#27179
üzenetére
Nagyjából az is fedi amit én mondtam csak lehet lemaradta a magyarázó kísérő szöveg. Kicsit neheztelek a Honfoglaló stábjára, hogy évek óta folyamatosan nyomják a biztonsági szakértők a gugli mindenki hogy el kell felejteni a FLASH-t ezek pedig MAGASRÓL TESZNEK a biztonságra és nem hajandóak váltani, nyakamat rá hogy simán megoldható az egész játék működése a magas kockázatot jelentő FLASH nélkül is, de ugye átírni az oldalt PÉNZBE kerülne és ugye akkor gondolom egy nyarat ki kellene hagyni a szokásos 1 hónapos Hawaii nyaralásból és ugye az nem pálya.
-
Cs1csó
titán
válasz
MarioAna
#27176
üzenetére
Egy biztos reklámblokkolót pl. Ublock Origin-t medium módban érdemes használni 3rd-party scriptek
3rd-party frame-ek blokkolásával már ez is sokat megspórol a betölthető adatmennyiségből. Enélkül ne is álmodj az adatfolyam csökkentéséről.GEPESZ66
Viktor77 biztos jól mondja én már nem emlékszem mivel FF-en vagyok és jó ideje nem Honfogalóztam. De úgy emlékszem, hogy ilyenkor jönni kell egy figyelmeztetésnek, valami ilyennek, hogy FLASH SZÜKSÉGES A TARTALOM MEGTEKINTÉSÉHEZ stb. és ott elvileg fel is ajánlja hogy engedélyezzük. Ezt nálad nem dobta volna fel? -
MarioAna
senior tag
Üdvözlet,
Asztalin PC-n, htttps oldalakat nézegetve van rá bármiféle mód, hogy az adatforgalmat csökkentsük? Chrome Data Saver 0% között működik, semmit sem ér.
Főleg a képek tömörítése érdekelne, hogy asztalira van valami megoldás (mint pl.: androidon az Opera).
Céges gépen a böngészés miatti adatforgalmat szeretném csökkenteni, napi 150-200megát átlagolok és kvótás rendszer miatt (in 2018
) szeretném ezt visszaszorítani.
Ublock origin és Data Saver van, de valami kéne ami a képeket tömöríti nagy mértékben. -
GEPESZ66
veterán
Feleségem eddig játszott egy online játékot.
Ma amikor játszani akar, kiírja az oldal, hogy telepítse a Flash Playert.
IE alatt megy a játék.
Mi lett, hogy Chrome alatt nem megy? -
kjani18
őstag
Hali!
Valamiért a chrome alatt bizonyos videók hang nélkül mennek, a hangerőcsúszka piros. Mit tegyek?
Pl. Indavideo -
need
addikt
Sziasztok..
Van egy érdekes dolog ami kisebb problémát okoz nekem..vagy is nem csak nekem..
Online játékot játszom Chrome alatt.. normál esetben ha nincs verseny akkor nincs gond.. de minden órában van verseny és ezekben többnyire nem jön össze a befutás SERVER ERROR hiba miatt!
Persze oda vissza lepróbáltuk már és csak chorme alatt van ez a hiba!
Verseny előtt az újra indítás sem segít vagy van hiba vagy nincs..tehát random..!
Az online játékot két féle képen lehet játszani..vagy Adobe Flash vagy Html alatt.. A hiba Chorme+ Adobe Flash alatt van csak! Ezt is lepróbáltuk oda vissza!Ebből a körből hogy tudom kizárni hogy nem a Chome a hibás..? ill. mit lehet tenni vagy hogy lehet kiszűrni hogy a Chome van e valami hiba...?!
-
Sziasztok!
Nemrég, kb 1 hete elkezdte a chrome,hogy akadnak a YT videók, laggos, megeszik 2.4 giga ramot+van hogy 40% processzort használ, és akad az egész gép. HW gyorsítás bekapcsolt állapotban van alapból. Ötlet mi baja lehet? Adblocker és tampermonkey van fent egyedül bővítmény, AVG,Hitman, Malwarebytes átment már rajta és semmit se talált.
-
laszlohu
addikt
Nem tudom, mi ment félre, de kb. fél éve már működött az alábbi link ubuntu linuxon ( 16.10 ),
de most próbálom és nem műkszik.
-
cskamacska
addikt
Üdv néktek!
Szóval van egy olyan nagy hasfájásom, hogy a Tabs Manager nevű kiegészítő múlt hét szerdai Chrome 67 frissítés után eltűnt a listámból(gépen még fent vannak a fájljai eldugva), és telepíteni sem óhajtja a Króm manifest hibára hivatkozva. Gépen lévő fájlok menifest verzió bütyköléssel, és újracsomagolással, dev módban visszarakással csak simán nem működnek, arra a pár percre míg a Króm nem tilt minden dev módos extension-t újra.


Szóval a következőeket csinálta ez a csodacsacsi:
- Popop buborékban(nem ablakban mint több szemét!), fa nézetben, apró fonttal/helytakarékosan, jól láthatóan listázta a megnyitott füleket ablakaik szerint csoportosítva, belevéve a popup ablakokat is. A felsorolás ablak id alapján ment, és nem változott éppen aszerint, hogy melyik ablakból lett meghívva, az ablakoknak a fülnevek alapján valami nevet adott.
- A listázott tabokat aktívvá tudta tenni minden ablakban, és meg is nyitotta az éppen aktuális ablakon belül.(hogy a nem aktív ablak tabjait nem tudta egyből megnyitni nem tudom bug vagy feature, hisz adott ablakra váltásnál effektíve a kiválasztott volt előtérben, cserében nem váltott azonnal el a kiinduló ablakból)
- A listázott tabokat egyenként tudta mozgatni ablakon belül, ablakok között(ez bugos volt mert a mozgatott tabok tényleges sorrendje oda-vissza egyet tévedett a felsoroláshoz képest ablakok közti mozgatáskor), ablakokat tudott egybe olvasztani, és mivel listázta a popup ablakokat is, azokat is be tudta húzni rendes ablakokba tabként.
- A tabokat egyklikkel tudta bezárni, context menüből könyvjelzőhöz adni. Az ablakokat context menüből szintén bezárni és könyvjelzőzni tudta olyan módon, hogy az a bookmarks bar, azaz a kirakható könyvjelzősáv mappa első eleme lett, így mindig szem előtt volt további elhelyezés céljából, nem kukázódott a világ végére. A mappa neve mindig a tabok címsorában szereplő leggyakoribb szavak összeollózott katyvasza volt.
- jaigen, a popup bubble-ben(felugró buborék a megnyomott gombhoz igazítva) lehetett használni az egér görgőt, ez külön fícsör, mert nagyon sok nem tudja
Éés nagyjából ennyi, nem volt kimondott svájci bicska. Namost az én nagy gondom az, hogy most hogy ez a 2010-es, nem túl sűrűn(értsd soha nem) frissített kiegészítőn kívül semmilyen más általam kipróbált ablak és tab rendező nem tudja ezeket a viszonylag egyszerű és ésszerű tulajdonságokat felmutatni.

Egész konkrétan olyan érzésem van, a nyílt pánik hangulat mellett
, mintha más élő ember nem használna mondjuk 20 fülnél többet egyszerre Króm alatt!
A most kényszerből kipróbált tab kezelők a borzasztó szemét, és a csak kicsit használhatatlan között váltakoznak. Most kényszerből a Tabli-nál maradtam, ez már tud ablakok közti tab áthúzást, egyklikkes bezárást, de az ablakok sorrendjét benne foglalt tabok mennyisége szerint változtatgatja, ablak összeolvasztást nem tud, és ezért mikor egyik ablakot össze akarom vonni a másikkal, akkor össze-vissza vonogatja hogy honnan hova kell pakolnom a tabokat. 
Popup ablakot megjeleníteni, vagy manipulálni nem tud, ahhoz Aerys Tab Manager kell melléje, ez viszont igen vastag sorközökkel csak 20 tabot(mínusz elválasztó ablakfejlécek, így tud az 15 is lenni) tud egyszerre megjeleníteni, viszont itt van már kicsit nehezen használható, de működő ablakösszevonás is.
Azt nyilván senkitől sem kérhetem hogy a csoda Tabs Managerbe másszon bele és kalapálja meg Króm 67 kompatibilisre, esetleg írjon helyette egy újat(mert éppen igény lenne rá, többi tab/ablak rendező fasorban nincs
), de ha valaki ráakadt volna valami másik értelmesre az ne tartsa magában kérem! 
-
sfefe
addikt
Sziasztok!
Olyat kerdeznek, hogy eddig a megnyitott fuleken ott volt egy x ( ugye a bezarashoz) de az most eltunt. Csak akkor latom ha az adott oldalra klikkelek.
Ezt be lehet valahogy allitani vagy eltunt a frissitesel?Koszonom
udv: sfefe -
Akelaus
senior tag
Halihó!
Segítséget szeretnék kérni a következő problémában. Munkahelyi gépről van szó, vannak oldalak amiket blokkol a tűzfal (FortiGuard), azoknál egyértelmű a dolog, hiszen kiírja miért nem érem el. Viszont pl az Index esetében semmi ilyen nincs. Van, hogy bejön, vagy hogy nem. Random. A Shockmagazin pl sehogy. Próbáltam a gépünkre telepített ie. firefox-al is, ugyanaz. Viszont a munkahelyen van wifi is, azzal simán bejön a telefonomon Chrome-Safari alatt is. Ok, dolgozzak, meg ne netezzek.
Viszont munkakörömből kifolyólag használhatom a böngészőt, és nincs megkötve ennyire. Van valakinek valami tippje mit tegyek rendbe esetleg a Chrome-ban?
Előzmények, sütik törlése megvolt. -
kidnou
őstag
válasz
TigerCat
#27160
üzenetére
Jelszó mentésben kérnék segítséget. A szinkronizált gmail fiókomat lecserélném egy másikra, és a jelszavak gépre mentésénél elakadtam. Hiába mentem le és másolom át az AppData mappát, könyvjelzőt, beállítást visszahozza de a jelszavakat nem. Tud valaki megoldást, vagy ki kell kézzel másolnom és újra beírogatni?
-
-
urbi107
tag
Lehet olyan powershall-t,vagy scriptet vagy batch file-t írni ami a chromeban hozzáadja az előugró ablaknál a kivételt?
-
ph2012
senior tag
uBlock Origint használok. Csak az Outlook levelezőt nyitom meg és a reklámszűrő 596 reklámot blokkol. Képen is mutatom:

Ez normális? Korábban nem volt ennyi blokkolt dolog.
-
Imree970
csendes tag
Annyit elfelejtettem írni hogy Windows 10 Home fut a gépemen, illetve próbáltam rendszergazdaként is futtatni de semmi. Amikor meg elindul fél percre akkor szinte mindegy milyen oldal fut de nem válaszol majd.
-
Imree970
csendes tag
Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni,
nem biztos hogy jó helyre írok... viszont a Google Chrome most elég sok gondot okoz számomra,
úgy kezdődött hogy be akartam húzni egy Word dokumentumot egy ismerősömnek, de mikor oda húztam akkor jött felüla "nem válaszol" felirat ... ez olyan 2 hete történt (Verziószám:1.3.33.17)
Azóta már 2x újra telepítettem (más verziót is), futtattam Avastot és Zemanát, próbáltam a User mappa áthelyezését, illetve néha sikerül hogy random felfut ha elindítom, viszont általában csak egy fél percre megy és megint nem válaszol. Próbáltam a Sütiket törölni illetve futtatni a saját hibakeresőjüket (nem állítottam vissza az az előtt futtatott oldalakat és töröltem a kétes eredetű kiegészítőket).
Registryket nem próbáltam törölni.
A mostani tudásom szerint mindent megtettem, remélem valaki tud segíteni a gondomon.
Köszönöm a segítséget!
-
mokus1
addikt
Mostanában egyre jobban akad a maps a chromeon. Nem egy gyenge masina mitol lehet ez? Igazából nem is látszik hogx terhelve lenne a gép egyszerűen csak akad. Ugyanez edgen teljesen jol megy.
Mit tudnek tenni? -
KubanitoS
veterán
-
junior11
veterán
Sziasztok, az utóbbi pár napban nekem a böngésző érthetetlen módon sok oldalt újratölt egy bizonyos idő után, ami meg van nyitva (max kb. 5-8), eléggé zavaró, legfrissebb verzió van fenn, már nem emlékszem, a korábbival is csinálta vagy sem. Nálatok is jelentkezik ez a dolog? Van rá vmi megoldás? Köszi.
-
SP4C3
veterán
válasz
zeon.hu
#27133
üzenetére
Ezt találtam:
Take ownership of the Files/folder.
a. Enable Windows to see hidden files and folders. Read:Show hidden files
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Show-hidden-files.
b. Go to C:\Users\Username\AppData\Local.
a. Right click tem folder and select “Properties” from Context Menu.
b. Click on "Security" tab.
c. Click on “Advanced” button.
d. Go to "Owner" tab in Advanced Security Settings for User windows.
e. Click on Edit Button and select user from given Change Owner to list.
f. If user or group is not in the given list, click on “Other users or groups”.
g. Enter name of user/group and click ok.
h. Now select User/group and click apply and ok.
i. Place a checkmark on “Replace owner on subcontainers and objects” if you have files and folder within selected folder.
j. Click ok when Windows Security Prompt is displayed.
k. Now Owner name must have changed. Click Ok to exit from Properties windows.
The inherited permissions option can be enabled/disabled by:
· Right click the folder in question
1. Click Properties
2. Click the Security tab
3. Click Advanced
4. Click Change Permissions…
5. Uncheck/Check Includeinheritable permissions from this object’s parent
6. Click OK
7. Click OK8. Click OK
-
zeon.hu
nagyúr
Nem megy, a vastagon kiemelt nálam egyszerűen nincs, így továbblépni se tudok.
Right-click on the folder SwReporter and select Properties
Click on the Security tab
Click Advanced
Click on Disable inheritance and select Remove all inherited permissions from this object
Select Apply and when prompted click Yes.
Click OK and OK again -
SP4C3
veterán
válasz
zeon.hu
#27128
üzenetére
ebben a topicban keress rá a "software reporter tool"-ra, régebben már leírtam hogyan lehet kiiktatni, nem egyszerû, mivel a gerinctelen chrome fejlesztôk nem akarják, hogy kikapcsold.
Megkeresed a kártevô mappáját, törölsz belôle mindent, majd elveszed a jogot a mappáról (se írni, se olvasni ne lehessen a tartalmát).
-
válasz
zeon.hu
#27124
üzenetére
Inkognitóablakban is lassú?
Próbáld meg kikapcsolni a bővítményeket, ha úgy jó, akkor egyesével visszakapcsolod azokat és hátha kiderül, melyik okoz problémát.
Esetleg nyomd vissza a beállításokat alapértelmezettre (Beállítások -> Speciális), hátha segít, a bővítményeket nem törli, csak kilövi. -
zeon.hu
nagyúr
Pár napja frissült az asztali Chrome - Verzió: 67.0.3396.62 (Hivatalos verzió) (32 bites) - és vállalhatatlanul lassú lett.
Mi a legegyszerűbb megoldás, hogy visszaállhassak a korábbi verzióra?
Esetleg egyéb ötlet? -
Atomantiii
addikt
Egy régebbi laptopon XP van fent és a chrome 49.0.2623.112 m-es verziója, amit már ugye nem lehet frissíteni és egyes oldalaknál ezt írja ki:
A webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani
A(z) flysat.com egy nem támogatott protokollt használ.
ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCHAz ügyfél és a szerver nem támogatnak ugyanolyan SSL-protokollverziót vagy rejtjelezési csomagot. Ennek valószínűleg az az oka, hogy a szerver RC4-támogatást követel meg, amely már nem számít biztonságosnak.
Lehet ezzel kezdeni valamit, hogy a régebbi chrome verzióval is lehessen látogatni az ilyen oldalakat?
-
FIREBLADE78
addikt
Segítsetek abban,hogy van egy adott oldal ( admin.booking.com). Jelszót kellett változtatni (kötelező
). Viszont, amikor beírom az új jelszót az adott felhasználónévhez akkor nem kínálja fel az automatikus mentést. Illetve a régi van még a rendszerben, holott kitöröltem a speciális beállításokban. Egyszerűen nem értem. 
-
Sziasztok,
Szükségem lenne a kép megjelenítése az aktuális lapon funkcióra. Sajnos a Chrome nem tudja. Firefox alatt natívan működik, megszoktam, szeretném itt is.
View Image kiegészítőt használtam eddig Mac-en, de hirtelen eltűnt és nem engedi telepíteni.
Bármilyen alternatíva?
Köszi!
:-) -
Dolphine
addikt
Sziasztok!
Van olyan kiegészítő, amely a Youtube hangját tudja felerősíteni?
Van most fenn egy az Audio EQ, de nem az igazi. Vagy nincs ennél jobb?
-
ph2012
senior tag
Sziasztok. Reklámblokkolót tudnátok ajánlani? Köszi.
-
Soma01
veterán
Ez megoldaná, illetve megoldotta eddig, csak nem frissítik. [link]
-
Soma01
veterán
Mondjátok már meg nekem legyetek szívesek, hogy hol/hogy lehet kikapcsolni az egér középső gombjával való automatikus görgetés funkciót? Nem a gombot, hanem ezt a funkciót szeretném letiltani.
-
Cs1csó
titán
válasz
dani0113
#27103
üzenetére
Lehet valami kártevő: MBAM, Emsisoft EK futtatása esetleg Hitman pro
legvégül a alapos eltávolítás - a böngészők - majd manuális törlés azokon a helyeken ahova elpakolja magát programdata user mappa mélyén. aztán ráeresztein egy ccleanert, majd restart aztán mehet fel újra a böngésző
-
Sziasztok!
Segítsen valaki legyen oly kedves!
www.jatekaim.hu oldal ma egyszer csak így szétesett Chromeban. Azt írja engedélyezzem a javascriptet, de engedélyezve van... Töröltem már minden cookie-t meg anyámkínját. Firefoxban és Edge-ben jó.. Valami ötlet?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Trollok komolyan
- laca223: A civilizáció mint bugos operációs rendszer
- Számtech boltosok memoárjai, azaz amikor kiborulunk...
- PlayStation 5
- PlayStation 4
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Gumi és felni topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3853
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alphine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3024
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF B550 R7 5700X 32GB DDR4 1TB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z10 Plus EVGA 850W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest





, mintha más élő ember nem használna mondjuk 20 fülnél többet egyszerre Króm alatt!
A most kényszerből kipróbált tab kezelők a borzasztó szemét, és a csak kicsit használhatatlan között váltakoznak. Most kényszerből a 




