-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Hyper84
csendes tag
válasz
spleenszuru
#42236
üzenetére
Mesh előlappal van nekem.
-
Hyper84
csendes tag
Sziasztok!
Volt egy Zalman T7-es midi házam hozzá 5 db P12 MAX 120mm, de mivel a kártyám nem fért el benne kényelmesen vettem egy Zalman Z10-et ami lényegesen nagyobb ház. Mindent átpakoltam kényelmesen elfér minden, viszont a hőmérsékleti értékek megnőttek, 2-5 fokkal. Mi lehet ennek az oka? Gondolok arra, hogy elől kevés lenne a 120mm 3 venti, kellene a 140mm, vagy szarjam le nem számít ez a pár fok? De hogy lehet az hogy egy tágasabb házban mégis szarabb értékeket produkál a rendszer?
-
Hyper84
csendes tag
válasz
Daffchy
#42169
üzenetére
Nem jó hírek...nekem sajnos a VGA-m túl magas azt akarnám hűteni MSI 1080TI újrapasztáztam+ új thermo pad-eket kapott így most 75 a max de még azt is sokallom azért gondoltam, hogy egy jó szellőzés majd segíthet esetleg 70fok körülre beállítani, de akkor ezekszerint ez nem fog annyit hozni. Lehet a 75 fok nem tűnik soknak, de mikor szétszedtem a kártyát a nyák már színesre volt égve egy két helyen elég rémísztő látvány volt, így úgy vagyok vele, hogy moist már kímélném ahogy csak lehet. Hozzáteszem, most került a kártya hozzám 3 hete, az előéletét nem tudom, de tuti hajtották mint állat, meghát nyilván a korba is benne van már.
-
Hyper84
csendes tag
Illetve még egy kérdés, van értelme úgy alulra tenni két ventit, hogy alul van a táp is, majd azon ugye a borítólemez és arra menne a két venti ami elvileg a VGA felé fújja a friss levegőt, de ugyebár alulról nem tudja szívni rendesen, mert ott a takarólemez, vagy attól még ez tud hatékonyan működni, Zalman T7 a ház.
-
Hyper84
csendes tag
Sziasztok!
Én ma rendeltem 5db P12 Max-ot VGA jobb hűtése reményében, van esetleg tapasztalat valakinek, hogy hány fokot lehet nyerni egy ilyen hűtéspakkal?
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W with combo cable (3TR87AA)
- Dell Latitude 7420 Core i7-1185 G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar, szép állapot
- Dell Latitude 5530 Core i5 1245U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! ASUS X670E R7 9800X3D 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4080 16GB Lian Li O11 Dynamic EVO RGB 850W
- Transcend 128GB M.2 SSD // Számla // Garancia //
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Grózi