-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Q
senior tag
válasz
python1
#146766
üzenetére
Aki ilyen ütemben tolja a fejlesztést, annak nem állna meg a proc/végfok páros fejlesztése sem. Hacsak nem rögtön a "legnagyobbal" kezd. De nem így szoktuk. Vesz egy processzort, aminek az ára önmagában vetekszik az avr árával. Ehhez valami jófajta végfokot, szintén nem olcsó. Aztán rájön, vagy rávezetitek
, hogy mennyivel jobb lenne, ha nem egy db sok csatornást használna, hanem több monot. Aztán mire kész a rendszer, kijön egy új proc..... Laci, megjött a kedv?

-
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- 3db apró szépséghibás DELL WD19S dokkolók (csak kábel résznél)
- 2db UK billes (146 / 147) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
, hogy mennyivel jobb lenne, ha nem egy db sok csatornást használna, hanem több monot. Aztán mire kész a rendszer, kijön egy új proc..... Laci, megjött a kedv? 


