-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nemir Ombe
addikt
válasz
DudeHUN
#120851
üzenetére
Mi is annak tartottuk ezért is írtam úgy, ahogy.....
Ha van lehetőséged/kedved menj el hallgasd meg vagy csörögj oda kérdezz rá, írj emailt nekik, ők is megerősíthetik, ha nekem esetleg nekem nem hiszel.
(és ezzel nem a boltot szeretném népszerűsíteni, mielőtt ezzel betámad valaki, a nyilvános lehetőséget akartam biztosítani bárkinek, aki utána akar járni ennek a "képtelenségnek"
) -
gabo01
őstag
válasz
DudeHUN
#119625
üzenetére
Más lejátszóval még nem próbáltam!
zolaas: azért ez így ebben a formában elég nagy túlzás!

Tamoo: megoldható már kaptam több felajánlást a segítőkész fórumtársaktól!

Ragadozó: köszi előre is!

Gabesz26: emlékeim szerint be van pipálva mert másképp nem is játszott le HD hangot!

Smiley: passz! Nem tudom ez okozhat-e gondot hangban?!

Janaboy: ok! Este megcsinálom! 5m-es hdmi-vel van bekötve.

-
Mankó
veterán
válasz
DudeHUN
#118080
üzenetére
Ok, de milyen megjelenítést használsz a tv-n pluszban? Mert az erősítőn még rajta van a média lejátszó is, ami ugye mozi módban megy, a mozi mód és a játék mód között azért sok különbség van. Lehet nem input lagban, inkább megjelenésben, a mozi mód sötétebb, a játék mód kontrasztosabb. Mindig állítgatni játék előtt után kicsit macerás.
-
Mankó
veterán
válasz
DudeHUN
#118042
üzenetére
A tv és az erősítő játék módja eltér egymástól, hogy ez most mennyi input laggal jár azt nem tudom, de hogy képi megjelenésben igen, az biztos. A tv-é minden képjavítót le vesz, így világosabb lesz a kép, az erősítőé marad ugyanolyan sötétebb, mint ami a média lejátszóhoz van beállítva. Az is lehet, hogy csak egy hangzatos marketing ez a game mód az erősítőn, de sok mindent nem ér.
Verseny szint
) na arról szó sincs.Szerk: azt hol állítom, hogy ne nyúljon a képhez? Bár mindegy, mivel csak egy hdmi kimenet van a tv felé, arra pedig mozi beállítás van alkalmazva a tv-n, így nem tudom mit állíthat egyáltalán az erősítő.
-
#09634560
törölt tag
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen házat vegyek?
- 3D nyomtatás
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Androidos tablet topic
- Autós topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Annyira azért nem egyedi tervezésűek a Steam Machine fő komponensei
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


)




) na arról szó sincs.

