Új hozzászólás Aktív témák

  • benjoe1

    aktív tag

    Egy 6 éve vett AEG mosógépet úgy néz ki, hogy le kell cseréljek. Elég hangosan mos, valószínűleg a tengely elgörbült. Sötét színű szmötyi anyag jelenik meg a mosás után a dobon kívül (? a tengelyről leválva), viszont cserélni nem lehet, csak dobbal együtt, viszont anyagilag nem érdemes (~100e Ft az anyag). Nem centrifugáláskor adja ki a hangot. Kijött egy szerelő és ő mondta. Azt mondta, hogy Electrolux/AEG mind ilyen, Whirpool-nál lehet tengelyt külön cserélni, de szerinte várhatóan minden most vásárolható felültöltős megadja magát valemilyen szinten 5 év múlva.

    Milyen felültöltős mosógépet ajánlatnátok most?
    Electrolux/AEG-nél tetszik, hogy széles skálán lehet állítani a hőfokot a programoknál, illetve lehet rövidíteni is 3/5-ös lépésben.
    Ezeket néztem ki: 185 vs 135e Ft. Nem tudom, megéri-e a felárat a 6 kg vs 7 kg, gőz funkció, inverter motor. Plusz volt, akinél a drágább verzió nem is vált be annyira.
    EW7TN3372
    EW6TN5061FH

Új hozzászólás Aktív témák