Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    tag

    válasz makos0078 #2212 üzenetére

    Az átjött, hogy minden sallang nagyon kínai az ilyen ocó csomagoknál. Azt el tudom képzelni, hogy ilyen rövid kábelnél elég ez az előtoló az 5kg-os dobhoz is, viszont lehet, hogy meg kell húzni a leszorítót jobban, akár annyira, hogy ha meg elakad, akkor meg belegyűri. Mindegy, úgy is csak az 1kg ajándék porbelessel fogok taknyolni elsőre. A 2m kábel nem sok, de kevés, mert magas asztalt akarok, hogy a derekamat ne nyírjam ki. Szóval a földön akkor nem is nagyon lehet a gép.
    1820x1000mm az ajtólap, így az asztalom viszonylag nagy lesz (már ha az időjárás engedi és a porbelessel még rá tudom gányolni a lábakat, mert a CO2 az még odébb van, mire összeáll)
    Szóval elvileg elfér a gép az asztal tetején, de már találtam itthon maradék anyagot egy konzolnak, így a gép az asztal felett lehet fali konzolon, a kis palackot meg akkor hilti szalaggal szintén a falra tenném, hogy tuti ne dőlhessen semerre a reduktor súlyától. Így elég lehetne a 2m kábel. A gáz akkor lesz, ha valamivel nem férek majd oda.

    Szerintem simán lehetnek olyan jó fejek, hogy melléteszem a TV újságot a dátum miatt és lövök telefonnal egy képet a patika tiszta gépről, hogy fogadják már el, mert messze lakom és több lenne a benzin, mint a... Ha meg nem, akkor meg így jártam és 1 év lesz.

Új hozzászólás Aktív témák