Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H-Zol

    senior tag

    válasz 8th #2414 üzenetére

    Ismerős amiket írtál , mi szerencsére kicsiben csináljuk a mezőgazdaságot , mi dolgozunk mi javitunk :K sokszor jövök be a traktorral , kombájnal és látom a tükörből , hogy közeleg egy por felhő :D na erről írtál egy sietős céges traktoros siet haza !!
    De látom én azért rendeltetés szerűen használva egy modern mostani gépet , vagy régi béke belit azért van külömbség azokban még jobban benne van az anyag !!
    Szomszédos cégnek van egy metálwolf nehéz tárcsájuk , hát azt igen sokat hegesztik , hol itt hol ott reped , hajlik , nekünk meg van egy 30 + éves 7,2 IH tárcsánk azon én még nem hegesztettem , pedig a nagy 250 és Rába húzza :K
    De így legalább nektek is van munka :D minden rosszban van valami jó is!
    Ja másik az öreg Lajta 32 vetogepet sem kelett hegeszteni de 4 éve vettünk rohadt drágán egy 3 méteres Pöttingen vetőépet , na már a myomjelző mind a kettő lett hegesztve , a myomjelzőt ami át váltja ott is volt törés hegesztés , és a teteje ami fel nyílik a sarok vasnál ott tavaj lett hegesztve !
    Fogyasztó társadalomban élünk !!

Új hozzászólás Aktív témák