Aktív témák
- 
			
			
						8nemesis8
veterán
Tegnapi napon érdekesen belassut a telefon.
Kifagyott az Angry Bird betöltése közben szerintem.
Home+Sleep gombbal egy restart aztán megint nehezen töltött, akkor újra restart.
Utána belépek minden jó, Safari nem indul.
Akkor megint vagy 2 restart és azóta minden oké.Mi lehetett a gond? 3.1.3 iOS. Valami app lehet, hogy ludas volt?
 - 
			
			
						dabgergo
őstag
Nincs olyan ébresztőóra ami akkor is működik amikor nem az előtérben fut a program (szal sleep módban van az iPhone) és be lehet állítani saját számot? Az Alarm Clock Pro sleep módban csak rezeg egyet... erre alig ha kelek fel

 - 
			
			
						Feka87
tag
na srácok már 2 fehér iphone kéne ha lehet 32gb

rá jöttem a 4es drága nekem

valaki tud jó állapotba 3gs fehéret és 32gb?
kösziszép estét

 - 
			
			
						dabgergo
őstag
Okés, köszi midnenkinek, kipróbálom az iGo-t.
 - 
			
			
 - 
			
			
						SyntaxeError
tag
 Bocs tényleg nem tud kipróbáltam... - 
			
			
						tikshow
addikt
válasz
							
							
								dabgergo
							
							
								#37884
							
							üzenetére
						nekem igo 1 hónap után szétfagyott, viszont amikor működött akkor jó volt, annyi, hogy van benne sáv figyelmeztetés lámpákhoz, navigonba azt hiszem nincsen, viszont az igonak nagyon rossz a supportja, kommentek szerint volt olyan, hogy 2-3 hónapig csesztek frissíteni, esetleg még a copilot-öt is kipróbálhatod, nem tűnt rossznak képek alapján
 - 
			
			
						dabgergo
őstag
Igo vs Navigon: akik már használták mindkettőt, mit gondolnak, melyik jobb (3gs-re)?
 - 
			
			
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37879
							
							üzenetére
						Közben Kommy-val csinálgatjuk az iPHUpper-t, csináltam új ikonokat, Kommy berakta, és leprogramozta a töltőképernyőt is. A tesztereknek nemsokára elérhető a frissítés, az Appstore-ban csak később.
Akinek kell az újabb "dizájnosabb" változat, Kommynál jelentkezhet teszternek!u.i.: Aki nem tudná, az iPHUpper prohardveres hirdetés előrehozó (uppoló) App iPhone-ra.
rolibácsi: Pont vagy egy szett, csak oldalra, keress priviben

 - 
			
			
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37868
							
							üzenetére
						Már nem, szept. 30-ig volt az akció. Nekem lesz majd egy bontatlan eladó, mert nem fogom használni
 Az árát majd kitalálom még 
 - 
			
			
						Feka87
tag
helló, cimborám iPhone 3gs akar venni lehetőleg gyárilag függetlent és 32gb és fehér színűt persze minden gyári tartozékkal és jó állapotba.ha van valakinek eladó privibe keressen.köszi
 - 
			
			
						JarrekStar
tag
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37872
							
							üzenetére
						Az igaz de pl idojaras lekeresnel vagy level fetchnel wifire megy es nem 3gre. Mondjuk a wifi kevesebbet is fogyaszt. Na mindegy

 - 
			
			
						Kommy
veterán
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37873
							
							üzenetére
						Eza program is azt támasztja alá csak, hogy kikapcsolt állapotból nem lehet csak úgy programmal felébrekszteni, mivel ez is csak hibernálásból és sleep módból tudja feléleszteni az meg nem negy kunkszt.
 - 
			
			
 - 
			
			
						rolcsibácsi
őstag
válasz
							
							
								JarrekStar
							
							
								#37869
							
							üzenetére
						ha le van lockolva a kijelző akkor kikapcsolja magának a wifit (gyárilag), vagyis nem kapcsolódik ill nem keres akkor, csak ha felébreszted akkor áll neki
kommy: attól még ez egy hülye dolog.. telóban direkt van ébresztő funkció, számítógépen alapból nincs ilyen, de olyan program viszont van ami bekapcsolja a gépet..
de nem egy pc-vel kell ezt összehasonlítani sztem.. ez egy telefon, akármit is tud.. - 
			
			
						Kommy
veterán
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37868
							
							üzenetére
						Akkor most gondolj bele a számítógéped tud kikapcsolva ébreszteni szerintem nem és éppen azért mert operációs rendszer fut rajta, amit amikor kikapcsolsz akkor vehetjük úgy hogy nincs is. tehát nincs mi ami ébresszen.
Valaki linkelt egy videót róla, azt hiszem itt a topikban néhány oldallal előrébb
Meg is találtam tessék itt a hsz
 - 
			
			
						dabgergo
őstag
Nem tudjátok hol lehet olcsón magában csak kijelzővédő fóliát kapni az iPhonera?
 - 
			
			
						rolcsibácsi
őstag
attól még mondjuk ébreszthetne kikapcsolva..
nem lehet egy nagy feladat neki.. annyi szufla azért csak van benne, ha mégsem akkor meg az a gond! ha lemerül és nincs töltő véletlenül akkor lehet h fontos dolgokról maad le az ember.
nekem régen a sony ericsson is tudott ébreszteni kikapcsolva.. ha lemerült akkor is..
(csutkára merülni elvileg egyik sem tud)
de nekem mindegy, énsem kapcsolom ki soha, ill ha lemerül, azért nem vagyok még olyan szenilis hogy fontos dolgokat elfelejtsek, viszont ha vkinek sok fontos dolga van annak jól jönne ez az egyszerű funkció.. ezen nem kell vitatkozni, ez van és kész..iphone 4 re nem lehet kapni olyan skint hogy fehérnek nézzen ki? a home gombot leszarom, hacsak arra még nem találtak ki vmit..
bumpert már nem adnak ingyé? - 
			
			
						kiszu
senior tag
válasz
							
							
								icecave
							
							
								#37864
							
							üzenetére
						Konkrétan 1 százalékot merűl egy éjjel alatt (8 óra alvással).
Gondolj bele,amikor a gs telefonokhoz csak tethered jailbreak létezett akkor volt olyan ,hogy hónapokig nem kapcsolta ki valaki és semmi gondja nem volt.
Imaceknél elterjedt egyes emberek között,hogy csak alatatják a gépeiket,fél éveken át. - 
			
			
válasz
							
							
								Ghosti
							
							
								#37863
							
							üzenetére
						Miért? Airplane módba kell rakni a telefont, mindent kikapcsol, telefont, wifit, 3G-t, mindent. 3%-ot sem merül az éjjel, olyan, mintha ki lenne kapcsolva, csak a bootolást nem kell végigvárni reggel,mint bekapcsolásnál. Így ébreszt is. Én 2007 óta, az összes iPhoneomat nézve kb. 10szer kapcsoltam ki a telefont.
 - 
			
			
						a000
őstag
válasz
							
							
								SyntaxeError
							
							
								#37856
							
							üzenetére
						3gs nem tud kikapcsolva ebreszteni. Valamit beneztel.
 - 
			
			
						JarrekStar
tag
válasz
							
							
								mexicanraven
							
							
								#37855
							
							üzenetére
						Szerintem tuti ez volt a baj, mert nekem is OTP Junior Max kártyám van és simán veszek bármit.
 - 
			
			
						Kommy
veterán
válasz
							
							
								SyntaxeError
							
							
								#37856
							
							üzenetére
						3GS sem tudodtt kiopacsolva ébreszteni,legalábbis az enyém nem ébreszt.
 - 
			
			
válasz
							
							
								mexicanraven
							
							
								#37855
							
							üzenetére
						iTunes-ban bal oldalon rányomsz, hogy "iTunes Store", majd legörgetsz a lap aljára. Ott legy egy gömbben, hogy épp milyen országból vagy alapból, ráklikk,és ki lehet választani Magyarországot.
 - 
			
			
						SyntaxeError
tag
Én azt vettem észre hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt (nem lemerülve hanem kikapcsolva) holott 3 GS ezt tudta

 - 
			
			
						mexicanraven
senior tag
válasz
							
							
								JarrekStar
							
							
								#37853
							
							üzenetére
						Huhh, arra nem emlékszem, hogy amikor próbálkoztam volt-e rajta pénz. Lehet ez volt a baj? Láma kérdés tudom,de a teljes magyar appstore hol érhető el? Netán az a magyar ami alapjáraton az Itunes szoftverben van? Ez gondolom a globális verzió.
 - 
			
			
						Ghosti
aktív tag
Hali!
Én is beszereztem egy ilyen készüléket, remek.
Pontosan egy 3g-t. Láttam vmelyik kollega írta, hogy neki 4-es szoftveren laggolnak a játékok, nekem egyik sem laggol. Sztem tedd újra, vagy lehet kevés a memóriád, lehet sok program fut háttérben.
Üdv
 - 
			
			
						JarrekStar
tag
válasz
							
							
								mexicanraven
							
							
								#37851
							
							üzenetére
						Arra figyelj, hogy legyen a kártyán pénz. Asszem kb 2 eurót zárolnak regisztrációkor, hogy megnézzék fizetőképes vagy-e. Ezt később fel is szabadítják.
 - 
			
			
						Kommy
veterán
válasz
							
							
								mexicanraven
							
							
								#37851
							
							üzenetére
						Nekem is otp junior kártyám van és megy az itunes-os vásárlás, de persze csak a magyar strore-ból
 - 
			
			
						mexicanraven
senior tag
Sziasztok!
Nemrég vettem egy iPhone 3GS-t a T-nél, nagyon szeretem, lenyűgöz az egész készülék és örülök, hogy népesíthetem a magyar Apple tábort!

A jövő hónapban szeretnék pénzért vásárolni a Store-ban, de az OTP Junior-om nem megfelelő, a security kódomat nem fogadja el a rendszer.
Elmondaná valaki, hogy mit tegyek pontosan? Hallottam igényelhető netes kártyáról, gift cardról stb. Mi a legegyszerűbb módszer, hogy várásolhassak?
Előre is köszönöm a segítséget.
 - 
			
			
						Kommy
veterán
Akint érdekelne az iPHupper új töltő animációja az kattintson ide elnézést, hogy így akadozik, de jobbat nem tudtam csinálni.
 - 
			
			
						Kommy
veterán
válasz
							
							
								icecave
							
							
								#37845
							
							üzenetére
						Állítsd be a telefonon a mail-nél microsoft exchange-ként a gmail-t egyértelmű hova mit kell írni, csak a szerver a m.google.com és nem kell gép a szinkronizáláshoz, hanem pushként megy.
Ja és iPHUpper-el kapcsolatban, ami animációt beszéltünk sikerült megcsinálni, már csak a programba kell beleraknom valahogy.
 - 
			
			
mail.google.com-al tudod, ahol bejelentkezel a google accountoddal.
ent: még lehet nem frissítették, hogy 4.1-el is kompatibilis legyen. Én smartscreenel jártam így, de írtam supportnak, és frissítették. Amik biztos mennek, azok itt vannak: [link] persze, ettől még lehet más is kiválóan működik, próba szerencse.
Kommy: én azt szeretném,ha a naptár bejegyzéeseket is a google accomból szedné, nem pedig outlookból, de alapból csak az utóbbit lehet megadni...
 - 
			
			
						ent
őstag
Vki használ 4.1 alatt StatusNotifier+Notifier Widget, Quicklock és Quicksms appokat? Nálam nem megy. Nálam a bibi?
 - 
			
			
						Kommy
veterán
 - 
			
			
						Kommy
veterán
nem nagyon értem mit szertnél. Ha arra vagy kíváncsi, hogy egyszerre akár két dologgal is szinkronizáld a kontaktokat akkor azt tudom mondeni, hogy lehetséges, ha az egyik a google. Vagy arra gondolsz, hogy az outlook kontaktokat átvidd a google-ba akkor is az a válaszom hogy igen.
 - 
			
			
						konzol01
csendes tag
Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy mindenkinél 70 karakter egy sms hosszúsága? Iphone 2G-t használok és egy smsnél 70 karakterenged, pedig ha joltudom akkor 160 lenne :/ most akkor mivan? köszönöm
 - 
			
			
						pepezino
csendes tag
Próbálkozom, próbálkozom és ott tartok, hogy megkérdezte a teló, hogy mit kívánok tenni az iPhone készüléken meglévő helyi kontaktok tekintetében? Gondolom meg kell tartanom iPhone-omon, de ebben az esetben meg azt írja, hogy ha megtartom a jelenlegi kontaktok elemét a készüléken, akkor kettőzött bejegyzéseket tapasztalhatok. Mit tegyek?

Űber láma vagyok.
Közben már kaptam választ, köszi!
 - 
			
			
Ha sync-el google-val, és valami új is bekerül a telefonba, ami googleban még nincs, akkor következő sync-nél felmásolja a google accountos címtárba is. Most próbáltam. Beírtam egy új telefonszámot telefonba, sync googe accountal, és megjelent az utóbbiban is, ami addig csak a telefonon volt.
 - 
			
			
						pepezino
csendes tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne felétek, hogy: megcsináltam a telómon (iPhone4 iOS4.1) minden kontaktot és szeretném lementeni a PC-mre (WinVista). Hogyan és hova lehetséges ez?
A baj az, hogy jelenleg a WindowsNévjegytárban már vannak kontaktok, de ha azt syncronizálom, akkor megint kavarodás lesz a tel.számok között.
Szóval azt szeretném, ha minden úgy lenne meg, ahogyan most a telón meg van szerkesztve.
A válaszokat előre is köszönöm!
És sorry, de teljesen kezdő vagyok! - 
			
			
						BloodyEddie
őstag
Az miért lehet, hogy itthoni wifiről kb 20percenként ledob (iPhone 3G) rossz jelszó hibaüzenettel, és újra kéri? Ha beírom, utána minden megy tovább rendesen. Más hálózaton nem csinál ilyet, csak itthon.
 - 
			
			
 - 
			
			
						_adaml21_
őstag
Plusz még egy kérdés:
itunes-t hogyan tudom rábírni arra, h minden szinkronizált számhoz keresse meg maga az albumborítót, meg ilyesmiket? - 
			
			
						_adaml21_
őstag
válasz
							
							
								norbee2244
							
							
								#37813
							
							üzenetére
						A call counter, ha jól látom cydiás alkalmazás. Nekem valami app store-os kellene, és ha lehet, ingyenes

 - 
			
			
						GeneraL_XTX
veterán
Srácok tud valaki egy jò,lehetőleg ingyenes híváslistás progit?pl ahol normálisan le van írva kit mikor hányszor és mennyit hívtam?
 - 
			
			
						_adaml21_
őstag
válasz
							
							
								icecave
							
							
								#37817
							
							üzenetére
						OFF
Amúgy lehet, hogy kellene majd IS, csak amíg nincs meg a fedezet rá, nem mondom biztosra, hogy nehogy úgy járjak, mint múltkor. Facebookon egy srác 7000+postáért akart rámsózni, és reklámoztalak téged, hogy te korrekt eladóként 5800ért adod postával együtt, remélem ez egy plusz pont nekem
 - 
			
			
válasz
							
							
								_adaml21_
							
							
								#37812
							
							üzenetére
						Igen, elfogult vagy
 Én is az i4 mellet tettem le a voksom, de azért volt egy ideig Galaxy S-em is. Az a véleményem, hogy még mindig az egyik legjobb mobil, ami közelít az i4-hez (a "persze, igényenként változik, kinek melyik jó telefon" és a többi dolgot már tisztáztuk).
Meg kell kicsit bütykölni (lagfix, launcher pro), és máris villámgyors. Viszont akárhogy is hekkeled, mindig megmarad az a napi 1-2-3 olyan beakadás, mi hosszabb távon a sírba fog vinni (főleg, ha másik telefonnál hozzászoktál, hogy nincs ilyen). - 
			
			
						norbee2244
senior tag
2g-n lehet cserélni a jack aljzatot?Esetleg ha valakinek van 2g alkatrésze (hátlap, jack aljzat) megdobhatna velük valami ellenszolgáltatásért
adamlukacs:
Callcounter nekem tetszik..tudod hónapra listázni a percet bejövő/kimenő választás meg grafikonosan is
 - 
			
			
						_adaml21_
őstag
Az oplayerből csak a lite-ot töltöttem le egyenlőre, mivel bankkártyás accountom nincs és nem is lesz, JB pedig még nincs. Viszont ez is jó, csak ha filmet akarok nézni, akk disconnect wlanról és mobilhálózatról, máris eltűnik a hirdetés a tetejéről
 Iszonyat gyorsan dolgozik, röccenés nélkül, tökéletes hanggal, a retina displayről pedig nem fogok 98682739163. ként ódákat zengeni.Még egy programot keresek: egy olyat, amivel tudom számlálni a kimenő hívásaimat külön, valamint egy sms számláló sem jönne rosszul. Nem nagyon szeretném túllépni az ikon 200 kereteit.
Hozzászólás a galaxy s vs iphone4 dilemmához: lehet, hogy egy kicsit elfogult vagyok, mivel nekem utóbbi van, de. Általában amikor be szoktam menni a zalaegerszegi t-pontba ügyeimet intézni, várakozás közben a galaxy s-t szoktam elsősorban megnyomkodni. Elmondhatom, hogy 5ször 5 perces alkalmak alatt a műanyagosság annyira nem is zavart, mint az, hogy ekkora képernyővel már nem "tenyér-kompatibilis". Egyszerűen túl nagy nekem ez a telefon, ha egy kézzel fogom, a bal felső sarkát a telefonnak már nem nagyon tudom nyomkodni. Ezzel ellentétben az iphone-t ugye webshopról rendeltem, zalaegerszegi (környéki, egész pontosan
 ) lévén semmi alkalmam nem volt élőben látni a telefont. Viszont minden elsőre ment, iszonyat ergonomikus, semmi röccenés, gondolkodás, semmi, pedig megy aktívan telefonálás, sms, zene, játék, net (3g és wifi is), kamera is.
Apropó kamera: hát nem dobom el magam a minőségtől, mintha az n95 8gb-om egy kicsit jobb képet készített volna ennél (pedig az is 5MP AF + led), de abszolút vállalható a minőség, és az, hogy egy készített fényképem 10 másodperc múlva facebookon, flickr-en, vagy e-mail csatolmányként landolhat, igazából elfeledtetné még a 3g kamerájának gyatra minőségét is, pedig mondanom sem kell, ez sokkal jobb. Megfelelő beállításokkal nagyon szép képeket lehet viszont készíteni. És hát a videó....Na további szép napot, a hívásszámláló program ajánlatokat pedig szívesen várom

 - 
			
			
						Sdmv8
tag
válasz
							
							
								Ghosti
							
							
								#37810
							
							üzenetére
						Parancsolj: T-s biztosítás
 - 
			
			
						manchester85
veterán
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37804
							
							üzenetére
						Nem kaució, kötbér. Én nem előlegre gondolok, hanem "büntetésre", amiért 2 évnél előbb akarsz aláírni. Nekem azt mondták, erre azért van szükség, mert 24 hónapos tarifahűség van, és habár a sima előfizetés 1,5 év után meghosszabbító, a tarifahűség miatt kötbérre van szükség. Nekem ezt mondták. És ez nem a lebeszélhető kötbérek közé tartozik.

 - 
			
			
						(ÉN)közPONT
őstag
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37806
							
							üzenetére
						Erősen off:
Rolcsibá
Van egy B megoldás is !T-Mobilnál dolgozó barátnő?
 ....sokmindenre jóó (Azon felül is 
 ) ..pl ha függetleníteni akarnál 
Asszem nekem ez lenne a járható út a T gazdaságos függetlenítéshez
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
ON: elvileg szakadt ruhában is ugyanannyiba kéne kerüljön a mutatvány
 ....Jóó az Armani zakó kissé meggyorsítja az ügymenetet..és ha van hozzá MV Agusta kulcs is akkor főőleg 
 - 
			
			
						Karma
félisten
válasz
							
							
								manchester85
							
							
								#37800
							
							üzenetére
						Nem emlékszem, milyen telefonnal kezdtem az évet, talán a Nexusszal, szerintem ez a harmadik az idén.
 - 
			
			
válasz
							
							
								rolcsibácsi
							
							
								#37804
							
							üzenetére
						Nincs semmi logika benne, szóval majd kiderül! Volt, hogy új előfizetőink semmit nem kértek, egy évek óta hűségestől meg 50-et... Pedig ha belegondolsz, az új ember mindig nagyobb rizikó, mint az, aki évek óta rendesen fizet.
 - 
			
			
						rolcsibácsi
őstag
válasz
							
							
								manchester85
							
							
								#37799
							
							üzenetére
						hát egy haverom azt mondta h tuti h nem kell ha már eddig is náluk voltam és mindig rendesen fizettem a számlát, miután mondtam neki h aranykártyás vagyok meg szinte ki is nevette a kérdést hogy kell e kaució- tehát szerinte nem kell.. meglátjuk..
 - 
			
			
						Sdmv8
tag
"Gondolkodtam sokat, valamint sokan győzködtek mindkét irányba, de végül arra jutottam, hogy inkább veszek drágábban egy olyan telefont, ami évek múlva is az lesz (feltéve hogy nem ejtem le)"
Ugyanez fogalmazódott meg bennem is, ha már most sem vmi. jó ez a Nokia akkor 2 év múlva hol lesz?
 Mivel most beleugrom egy új előfizetésbe és 2 évig simán megszeretném tartani az iPhone-om, majd akkor ha a gyártó, így számol tovább beleugrom egy iPhone 6-osba 
Apropó törés 490-ér van rá biztosítás
 Ha nagyon megkarcoltad földhöz vágod és kapsz egy zsír újat, csak a biztosítási kaukciót kell kifizetni ergo egy 40.000-es kár helyett "csak" 5.000-et.A nő azt mondta T-mobilban, hogy a 30.000 kezdő részletre még kének "előleget" esetlegesen 10-20-30 ezret is
 
Aktív témák
- Rendkívül ütőképesnek tűnik az újragondolt Apple tv
 - Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
 - Napelem
 - Siet tisztázni az RX 5000/6000 sorozat jövőjét az AMD
 - Kerékpárosok, bringások ide!
 - iPhone topik
 - Háztartási gépek
 - Tőzsde és gazdaság
 - gban: Ingyen kellene, de tegnapra
 - Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
 - További aktív témák...
 
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3415 94% Akkumulátor
 - iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Natural Titanium Titán dizájn, 5 optikai zoom 256 GB- Gari
 - Microsoft Surface Pro // Surface // Surface laptop 10.gen i5, Ryzen // 12,5 13,5 15 //
 - ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
 - Alkalmi ár! Gamer Notebook! Acer Nitro 15 - I7 11800H / RTX 3060 / 16GB DDR4 / 512 SSD + 1TB HDD
 
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
								
								
							
								
							
							
								
								
							
								
								
								
 Bocs tényleg nem tud kipróbáltam...
							
								
							
								
							
								
								
							
							
								
							
 .
							
								
							
								
								
							
								
							
							
								
								
							
								
								
							
								
 
							
								
							
								
							
								
								
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
 ....Jóó az Armani zakó kissé meggyorsítja az ügymenetet..és ha van hozzá MV Agusta kulcs is akkor főőleg 
							

