Keresés

Aktív témák

  • spedyboy

    senior tag

    válasz HaliAdi #24271 üzenetére

    nekem az iphone 2G-m elött 5800-m volt!
    tehát tudok válaszolni a kérdésedre!

    a legeslegelején szögezzük le hogy a 2 telefon korántsem egykategória!!!!
    Mind árban mind specifikációjukban különböznek.

    Az 5800-egy nagyonjó telefon. Egyetlen egy órási hibályavan hogy s60v5 op rendszert futatt.
    Nincs a symbiánnal semmi baj stabil jólmüködik megbízható stb se olyat hogy felhasználói élmény vagy szép menüstruktúra neagyisten átlátható ikonok olyat nem tud nyújtani.
    Egyébként viszont az 5800 nagyonjó zenehallgatásra navigálásra filmezésre mindenre lehet használni csak nincs meg azaz érzés hogy hmm ezt szeretem ez jó.
    egyszerüen szürke sablonos.

    Az iPhone: Én nem isteníteni szeretném az iphone hisz az 5800-nak is elmodntam a jótulajdonságait de komolyan ég és föld. nem spec-ben hanem élményben érzésben.
    Az iphone egy telefon, DE ha iphonet veszel akkor egy ÉLETÉRZÉST is veszel vele eggyütt.
    Az hogy minden egyértelmü minden gyönyörü ( a menüben pl ) az olyan érzés hogy leírni nem lehet.
    Nincs akadás azt teszi amit mondassz neki pontosan aztvárod tőle amit teljesít
    Ha kell Megnézed a mailjeidet 1 klikkelésre ha kell szörfölsz a neten de nem csupán szörfölsz hanem egyszerüen a kezedben van ténylegesen az internet.
    Ha unatkozol játszol és nem holmi szar grafikával hanem egy télleg mobile játék konzol minöségével. Ha zenét szeretnél hallgatni ott egy teljesértékű ipod és még ezer és ezer dolog
    amiért az iphone nem egy telefon nem egy internet elérő eszköz nem egy navigácó hanem egy életérzés, életstílus.

    Nagyonsok telefon fordult már meg a kezeimközött ( télleg ) és ennyire még egyetlen egy telefonsem fogott meg, bűvölt el mint az iPhone.

    De a döntés rajtad áll! :R

  • Quaresma

    aktív tag

    válasz HaliAdi #24271 üzenetére

    Ha már ilyen jellegű kérdést teszel fel akkor legalább azonos katgóriából válasz két készüléket:) az 5800 messze elmarad az iphonetól..

  • Pastika

    aktív tag

    válasz HaliAdi #24271 üzenetére

    Hosszú évekig Nokiás és Symbian párti voltam. Nagyon nehezen szántam el magam, hogy váltsak. De megérte, ez a telefon valami fantasztikus. Volt N97-em aminek a technológiája megegyezik az 5800-val. Egy kalap.... Vannak persze olyan dolgok melyek idegesítenek a szifonban, de ezek a kompromisszumok megköthetők. MInd anyagminőségben mind pedig kezelhetőségben magasan veri az 5800-át. Az ár nyilván döntő és egy iPhone ára többszöröse a Nokiának, de ha teheted mindenképpen iPhone!

  • Játékos

    addikt

    válasz HaliAdi #24271 üzenetére

    Sose értettem az ilyen kérdéseket! Mi honnan tudjuk megmondani (vagy bárki a világon) hogy NEKED mi éri meg jobban? Hogy neked mennyi pénzed van, mit vársz a telefontól, mire akarod használni, illetve ezer egyéb kérdés. Nekem eszembe se jutott volna Nokiát venni. Ha egy Nokiást kérdezel, lehet, hogy neki meg Iphone-t nem jutott volna eszébe... :F
    Nehogy úgy érezd, hogy bántani akarlak, de tényleg nem értem hogy milyen választ vársz!
    Béke! :R

Aktív témák