Új hozzászólás Aktív témák
-
#68216320
törölt tag
Belefutottam egy hibába és egyelőre nem sikerül megoldanom. Szeretném a segítségeteket kérni.
Van egy terminal/commandline futtatható "jar" fájlom, ami pár paramétert kapva teszi a dolgát.
Ebben használok egy "config.properties" fájlt. Alaphelyzetben az "src/main/resources/config.properties" path-on van, innét Eclipse-ből indítva szépen el is éri, működik, ahogy kell.
Azt szeretném elérni, hogy odamásolhassam a futtatható JAR mellé és úgy is tudjam használni bármikor. Na, ez nem megy és nem tudom hogyan kellene megoldani. A futtatható jar külön paramétert nem kaphat erre, automatikusan kellene maga mellett megkeresnie.Jelenleg ilyen a betöltő:
public static Properties loadProperties(String propertiesFilename) {Properties prop = new Properties();try (InputStream stream = ClassLoader.getSystemResourceAsStream(propertiesFilename)) {if (stream == null) {throw new FileNotFoundException();}prop.load(stream);} catch (IOException e) {e.printStackTrace();}return prop;}
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Gyúrósok ide!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Elbaltázott tankolás miatt csúszik a NASA Holdutazása
- Kényszerűen visszavesz az AI-ból a Windows 11-ben a Microsoft?
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Hardcore café
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- További aktív témák...
- 185 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S24 Ultra 120 Hz Dynamic AMOLED 2X, beépített S Pen, Galaxy AI 12/256 GB
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion 5 16RX9 Gamer notebook - i7 14650HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070 8GB
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

