Új hozzászólás Aktív témák
-
-
lajo
senior tag
válasz
Winner_hun
#8701
üzenetére
Köszi, eszembe se jutott, hogy videóra keressek, majd ezután fog.
A kutya fajtája mennyire lehet hatással a dologra? Illetve az, hogy a gidái is ott voltak? (védte őket vagy ilyesmi). Meglepődtem a végén
-
lajo
senior tag
Sziasztok!
Még májusban írtam ide([link]), azóta néha beleolvasgatok a fórumba. Általában minden rendben van a kutyákkal, volt a szukán egy petevezetékelvágásunk, azzal is minden rendben volt. Kicsit nőttek is, bár inkább formásabbak erősebbek lettek.
Egy kérdést szeretnék feltenni. Heti legalább egy alkalommal erdei nagy séta a program, és a múltkor belefutottunk egy őzbe, vagyis az futott előttünk el. A kutya megindult, de a szavamra megtorpant. (Vagy nem is gondolta komolyan, hogy utánafut?) A kérdés, hogy ha utánafut, melyik tenne melyikben kárt, és kb. milyen mértékűt? (persze gondolom függ az őz méretétől, de gondolkodjunk egy átlagosban.) Vagy mire lehet ilyenkor "számítani", ha legközelebb makacsabb? A másik kérdés ugyanez lenne, csak macskával. Ha azt lát akkor nincs megállás, szerencsére a kertbe nem járnak be, ki nem ugrik miattuk, de séta közben nagyon kell kapaszkodni a pórázba

Kaukázusi-németjuhász keverékekről van szó.Köszi előre is mindenkinek!
-
lajo
senior tag
Sziasztok!
Két 9 hónapos németjuhász-kaukázusi keverék kutyusunk van. Fiú és lány testvér, pár hetes koruk óta. A kert első részében lehetnek, és mostanában egyre több mindent szétrágnak. A kert miatt már nem idegeskedünk, tuják, fű, virágok. Egy papucs, labda szintén nem érdekelne annyira, de a ház szigetelésének pár éve megcsinált vízlevezetője (a pozitív lábazat miatt) és ma a kapumozgató motor vezetékei már eléggé aggasztanak. Alapvetően elég nyugodt kutyák, túl sok baj nincs velük, de ez már kezd sok lenni főleg a szülőknek.
Az lenne a kérdésem, hogy szabadtérre mivel kezeljem a kényes dolgokat, hogy ne rágják meg? Lehet ilyenre valami szert kapni? Vagy házilag érdemesebb? Az esővel van a baj leginkább ugye.
Minden tanácsot köszönök!

Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Calibre, az elektronikus könyvtár
- Energiaital topic
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Óra topik
- EAFC 26
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Gamer billentyűzetek /Akko/Monsgeek/Asus/SteelSeries/Das Keyboard/Ozone/Deltaco/DE/EN/UK/Számlával!/
- Apple Watch Series 10 42mm Jet Black 96% (1év Garancia)
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 256GB FHD 400nit 1 év garancia
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3570 i7-1255U 4.7GHz / 16GB / 512GB / Quadro T550 4GB FHD 15"
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen 2 munkaállomás - i7 11800H 32GB DDR4 512GB SSD Quadro T1200 W11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




