-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
spycho2
újonc
Emoticoin:
Nekem is van belőle 10 milla. Megörültem, hogy majd bekerül mintpal-ra emo/btc piacra, de csak ltc piacra tették be, ezzel tönkre vágva az egészet. Mondjuk ekkora mennyiségű coinnal valamennyire érthető is, de azért mégis csak kibaszás.
Bitcointalkon írkálják, hogy leveszik a max kibányászható mennyiséget, de én már sok reményt nem fűzök ehhez a coinhoz. -
spycho2
újonc
válasz
spycho2
#13060
üzenetére
Megcseréltem a két tápegységet, meg lehúztam a monitort. Így már 50 perce nem fagyott. Következő próba egy 720W-os Enermax táppal lesz, ha megint fagy.
http://kepfeltoltes.hu/view/140219/rig-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
-
spycho2
újonc
válasz
musztiii
#13110
üzenetére
A saját netes ip-d írd be. A port pedig az lesz, amit a routeren megnyitottál. Tudsz olyat is pl, hogy a belső 22-es portot, a routeren 222-re nyitod (A legegyszerűbb, ha ugyanazokat a portokat használod, ez akkor használatos pl, ha több gép van a belső hálózaton és mindegyik a 22-esen figyel.)
Tehát megnyitás után puttyba beírod a netes ip-d és a nyitott portot, ezután pedig bejelentkezel.
Ui.: Teamviewer megy linux alatt is. (Egyébként a legegyszerűbb a Remote Desktop, ez a bamt-on és a smos-on alapból fut) -
spycho2
újonc
Sziasztok!
Sikeresen összeraktam az első rigem. 4 DB Sapphire 280x Dual-X van benne. A következő problémám adódott, talán valaki már találkozott hasonló dologgal.
Két táp hajtja meg a gépet. Két 700W-os Chieftec ( http://ipon.hu/webshop/product/chieftec_gps_700a8_700w_dobozos/215946 )
Az egyik táp hatja meg a gépet+2 kártyát. A másik tápnak csak két kártyát kell ellátnia. Ezzel van a gond. Amelyiknek csak a két kártyát kell ellátnia, mining elindulása után kb 10 perccel megáll, ezzel leállítva a két kártyát és az egész gépet is. Elméletileg ugye ezen van a kisebb terhelés mégis ennél van a gond. A kártyák alul vannak feszelve, és linux alatt bányászom.
A második táp egyelőre sufnisan van megoldva, ugye a rövidre zárós trükkel, amíg nem érkezik meg hozzá a normális kábel.
Valamit rosszul csinálok, a táp lehet a rossz, vagy csak szimplán nagyobb kellene?Ui.: Most próbálok csak 1 kártyát futtatni arról a tápról, eddig még nem fagyott ki.
Új hozzászólás Aktív témák
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- Parfüm topik
- Milyen monitort vegyek?
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség 3. Végszó.
- Elektromos autók - motorok
- Gyúrósok ide!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Latitude E5450 - i7-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-7GEN I 8GB I 128GB SSD I HDMI I 13,3" HD I Cam I W11 I Garancia!
- iPhone SE 2020 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4594
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AY Universal USB-C Dock
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

