Új hozzászólás Aktív témák
-
csana
senior tag
Razernak is van ingyenes reklámpólója:
- Letöltöd a progit (még nem próbáltam, lehet ér is valamit)
- Elindítod, regelsz rajta egy accountot, (fognak küldenek egy visszaigazoló mailt, ezzel élesíted)
- Majd itt megadod a Razer Comms belépési adatokat, is kiírja a beváltható kódot.Ez a felső nekem picit jobban tetszik mint az ALienes

-
csana
senior tag
Ha valakit érdekel, és nem tudna róla: még vannak ingyenes kulcsok, amit ha aktiválsz a játékban, kapsz egy Alienware Arenás pólót.
szerk:
Azt elfelejtettem írni, hogy mielőtt kéred a kódot (redeem-el) regisztrálnod kell az oldalra. -
csana
senior tag
Jelentsük, hogy akkor ez így nem szabályos! XD.
-
csana
senior tag
válasz
atidzsiforc
#37
üzenetére
A kis cselesek
.szerk:
(#38) Dictator^: Nekem is pottyant ruha (persze ilyen ócó fejkendők), biztos valami kompenzáció a komolytalan árakért
-
csana
senior tag
A napi nyeremények mindenkinél a legnagyobb díjat adják?
Eddig amióta választhatok, mindig a legértékesebb ládát nyitom.. Nem hinném hogy ekkora szerencsém lenne. -
csana
senior tag
válasz
mikrosuttii
#31
üzenetére
Ha jól tudom, akkor a gyűjtögetős játékmódnál (mint ahogy a többinél is) nem feltétel hogy gyűjtögesd a kék köveket. Persze több pontot kap a csapat, ha a "gyűjtő" bedob egy olyat a konténerbe, de mivel az ölésekért is jár pont, ha egy erős csapat ellen vagytok, akik nem gyűjtögetnek, akkor is le tudnak nyomni. Nálam is volt olyan meccs, hogy sikerült végig életben maradnom mint a gyűjtő (pakoltam ezerrel a köveket), és mégis az ellenség győzött, mert a csapattársaim sikertelenül igyekezték "zavarni" az ellent (akik meg csak henteltek, alig gyűjtöttek be valamit). Szóval fura..
-
csana
senior tag
válasz
Dictator^
#29
üzenetére
Hát azt azért nem mondanám hogy fos, inkább úgy fejezném ki magam, hogy van hova fejlődnie. A jelenlegi 68 Metascore értékelés szerintem pont tükrözi, hogy mennyire "minőségi" játékkal van dolgunk. Nem az az órákig bele lehet feledkezni típus, de lát az ember benne valamit, ami miatt ha csak 10 percre is, de előveszi néha. Aztán persze szembesül a hibákkal, és félredobja megint, hogy a kedvenceivel játsszon..
Nekem 3-4 meccs a napi maximum, mert utána már inkább unom/idegesít a történet. Szerintem a fejlesztők igyekeznek jobbra pofozni a gamét, és ez meg is látszik, de még ez a játék egy kezdeti béta stádiumban van.
Későbbiekben rakhatnának be több embert egy meccsre, mert a 4v4 az kevés. Nem csak a kilépők miatt lesz rossz szájíze az embernek meccs alatt, hanem 4 ember még ha akarna sem tudna "taktikázni". Pedig a játékmódok pont építenének a taktikázásra. Jelenleg 2 opció van: együtt megy a csapat, vagy nem. Ha utóbbi, akkor az ellenfél bedarál mindenkit, ha együtt mozognak. Ha együtt megyünk, akkor vagy bedarálunk mindent, vagy jön a kaotikus 4v4 összecsapás egy kisebb területen. Nekem ez nem egy nagy élmény.
Ettől függetlenül szerintem napi szinten le fogok tolni 1-2 meccset, csak hogy lássam, merre halad a cucc, és persze hátha összejön egy 6-7-es kill streak, ami jó kis adrenalin bomba
. -
csana
senior tag
Valami történik a háttérben, mert pl ma megkaptam facebook-os tauntot. Szóval alakulnak a dolgok. Ráadásul ha a gyakorló meccseken valaki kilép, akkor a játék már képes az üres helyekre találni valakit. Én olyan lvl 7 körül járok, és lehet hogy minél nagyobb szinten vagy annál könnyebben talál megfelelő csapattársat (a kezdők többsége szerintem lvl 1-nél feladja, mert hát azért elég idegölő tud lenni a game).
-
csana
senior tag
Én bármikor felmegyek 1 percen belül összedob egy 8 fős csapatot, vagy 4 főset botok ellen. Valamicskét segített hogy kilőtték ideiglenesen az egyik játékmódot.
A másik kérdésed bár nem nekem szólt, de azért egy variációt én is leírok:
Ha megnézed, egyetlen tagja van a csoportnak, és ő az admin "Azteke". Ha steam-en belül rákeresel erre a névre, kidob kb 4-5 opciót, az avatarról be tudod azonosítani kit is keresel. Ha rámész meg tudod nézni milyen csoportokban van. Így is kis tudod választani a csoportot, ha kereső nem hozza be.. -
csana
senior tag
Én most light assault barellel tolom a pulse alapú fagyómmal, és eddig nekem ez tűnt a leghatékonyabbnak. Magas kapacitású (100) tárral elég jól lehet darálni, akár két emberre is elég amellett, hogy nem kell pontosan célozni (nekem egyet még pattannak is). Azt is belőttem Igaz meg kell szokni, mert a kis golyócskáknak időbe telik elérni a célpontot..
-
csana
senior tag
Nálam is így szokott lenni. Igaz legutóbb az ellenségtől párologtak el 2-en, és mire nagy büszkén véget akartam vetni a meccsnek a kalapáccsal, kiszórt mindenkit a szerver
.Az a baj, hogy ilyen kevés létszámnál már meglátszik, ha akár egy ember is lelép. Kivéve, ha a maradék 3 pró, a másik csapatban meg azt sem tudják mi is a feladat..
-
csana
senior tag
Na lejárt a szerk idő: már létezik egy magyar csoport ahogy nézem a steam-en:
"Loadout Hungary LoHuN" néven -
csana
senior tag
Én is elkezdtem "kóstolgatni" a játékot, és bár jópofa a cucc, még nagyon nincs kiforrva a dolog. Szóval csak erős idegzetűeknek ajánlom a jelenlegi formában
. Meg persze olyanoknak, akiket nem zavar, hogy 4-4 elleni küzdelem az valójában 3 vs 1 leggyakrabban, és picit félek attól, hogy emiatt hasonlóan el fog néptelenedni a cucc mint annó a Lead and Gold.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kicombosította az M5-ös SoC-családot az Apple
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Racoon City árnyékában: Teszteltük a Resident Evil Requiemet
- MWC 2026: Kezünkben a minden tekintetben európai okostelefon
- Hobby elektronika
- Mobil flották
- A Razer új klaviatúra-zászlóshajóját meglátva biztos félrenyeled a teát
- Wuthering Waves
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Villanyszerelés
- További aktív témák...
- ASUS GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X Noctua OC Edition
- Dell Latitude 7280,12.5",FHD,i7-6600U,8GB DDR4, 128GB SSD,WIN11, 2 KAMERA
- HP ProLiant DL360e G8 8xSFF 1U 2xE5-2450L (16 mag/32 szál), 144GB DDR3, iLO4, B120i, P410 1GB BBU
- Iphone 11 64Gb-Felújított-patika-100% akku
- MSI MAG 275QF Rapid IPS/2K/180hz/0.5ms
- Apple iPhone 6/6 Plus szerviz alkatrészek, készletről akár másnapra!
- 225 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060 (ELKELT)
- GIGA AKCIÓ!!! 450.000Ft HELYETT szinteÚJ OnePlus 15 egyenlő 16 ami 2 a 4.-en Sand Storm 16GB / 512GB
- Ritkaság! Csere-Beszámítás! EVGA FTW3 Ultra RTX 3080 10GB GDDR6X Videokártya!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4644
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


