-
Fototrend
Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsoltee10
addikt
Olvasgattam vissza és akkor arra mondjatok nekem valamit, ha megvan minden szükséges dolgom egy közepes válságra, akkor mibe tegyem a pénzt?
Szigetelt, felújított ház, pipa.
Földek, saját művelésben és bérben, pipa.
Erdő, ahonnan a tüzelőt magunk takarítjuk be, pipa.Föld, erdő nincs eladó, a házra felesleges költeni, napenergia támogatás nélkül nem térül meg, csak 15 év múlva, lol. A bankban, állampapírban tartva értéke nem növekszik, sőt. Részvényekbe beszállni sztem már nem érdemes, meg olyan nagyon nem is akarom kockáztatni a két kis kezemmel, napi 16 óra melóval megkeresett manit.
Arra gondoltam, hogy Pécsen, egyetem közelében érdemes lehet venni felújított lakást? Mennyiért lehet vajon kiadni 50-60m2-es lakásokat, 2 szobásakat? Mennyit kell leadózni belőle? Hőmennyiségmérős távfűtéses panel, vagy egyedi fűtésű tégla építésűt? Van valakinek ilyen biznisze?
Új hozzászólás Aktív témák
- Lexus, Toyota topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Külpolitika
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Filmvilág
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Tőzsde és gazdaság
- iOS alkalmazások
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest