Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    lehet fura lesz a kérdésem.
    Office 365.
    Szóval egy ideje a helyesírás ellenőrzővel nagyon nem vagyok megelégedve.
    Olyan szarvas hibákat is átenged hogy a hajam szála égnek áll.
    Pontosan nem tudom megmondani mióta, de nagyon nincs ez így jól.
    És nem csak magyar nyelven hanem az összes nyelven amin használom. Nem tudnám azt mondani hogy na csak ezzel a nyelven vannak gondok.

    Igen én írom, jobban oda kéne figyelni, meg éjjel nappal helyesírási szótárral feküdni, de az van hogy ember vagyok és akaratlanul is hibázom.
    Miközben a böngésző ellenőrzője is jelentősen jobb munkát végez az office nél.
    Google pedig totálisan hengerel. Akkor se jön zavarba ha több nyelven van a szöveg.

    Más is tapasztalta vagy csak valami beállítgatás kérdése?
    Igen manuálisan is rányomok hogy ellenőrizze és oké, semmi baj minden ok, elmegy és a hisztisebb ügyfelek egyből szóvá is teszik. :B

    Nagyon frusztrál a dolog, és ha hirtelen kell válaszolgatni akkor nem nagyon van idő még ezzel is foglalkozni hogy na akkor most ellenőrizgessük mással is.
    Ja igen első sorban outlook ban kéne de ugyan az az eredmény word ben is.

  • Benőke

    őstag

    válasz bon #4840 üzenetére

    Lehet valahol valami mást kellett volna csinálnom, azonban semmit se kérdezett az ég adta egy világon, hálózaton keresztül mászott fel, nekem csak egy logint kellett begépelni aztán annyi. Gondoltam ezt meg lehet változtatni utólag is, ezek szerint rosszul gondoltam. Otthon simán letörlöm mert semmi szükségem rá de itt nem tudom ezt megtenni... 2 hónapja raktam újra a gépet, de otthon se kérdezett semmit pedig ott én telepítettem. Az mondjuk sima 2019 verzió. Mindegy thx.

  • Benőke

    őstag

    Sziasztok, van egy kis finom kérdésem. Bele rángattak minket ebbe az office 365 szörnyszülötbe. Ráadásnak OneDrive on van egy halom dokumentum ezzel van most a problem pont ezzel a kis kiegészítővel van, vagy is mással is de az most mindegy. Fel lett telepítve ez a OneDrive okosság, de se szó se beszéd önhatalmúlag elkezdte szinkronizálni a gépem neki tetsző könyvtáraiból flieokat pl az asztalról mikor erre senki nem kérte. Megtaláltam hogy ki is lehet ezt az okosságot kapcsolni, de van egy bökkenő. Ha kikapcsolom, akkor az önhatalmúlag letöröl mindent a gépről ahonnan előtte beszinkronizálta az isten tudja hova mert online meg nem elérhető semmi, nem látom hol vannak. Ha visszakapcsolom akkor megjelennek a fileok. Hogy ezt hogy lehet megszelídíteni? Nem igazán szeretném ha a desktopra huzigált dolgaimat szinkronizálgassa, hanem csak azt a könyvtárat amit amúgy beállítottam. Mondjuk azt meg pont nem tudja szinkronizálni szinte soha. Szóval lehet nem vettem észre, van valahol valami opció hogy ki lehessen kapcsolni úgy a szinkronizációt a desktopomról hogy amúgy a dokumentumaim, meg minden féle file ne törlődjön a gépről? :O

Új hozzászólás Aktív témák