-
5035 - 4901
5035 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Matrox1995
tag
Na beszéltem erdőbényei ismerősömmel. Náluk már befejeződött a fejlesztés. Nem optika lesz, hanem a jelenlegi hálózatot fejlesztették fel. Ahogy látta a kábeleken kívül mindent is lecseréltek az oszlopokon (erősítőket, dobozokat, osztókat).
Gondolom azt csinálják mint amit a Vodafone (One) koaxon. DOCSIS 3.1-essé teszik a hálózatot, miközben teljesen átépítik az egészet.Értem. Akkor gondolom a "Füzérkomlós, Kishuta, Hollóháza, Hercegkút" településeken is ez várható.
-
tomee987
tag
Aha, hát akkor valami elkezdődik Kispatakon, bár korábban ott nem láttam sehol se PR-es kötődobozokat.
Na beszéltem erdőbényei ismerősömmel. Náluk már befejeződött a fejlesztés. Nem optika lesz, hanem a jelenlegi hálózatot fejlesztették fel. Ahogy látta a kábeleken kívül mindent is lecseréltek az oszlopokon (erősítőket, dobozokat, osztókat).
Gondolom azt csinálják mint amit a Vodafone (One) koaxon. DOCSIS 3.1-essé teszik a hálózatot, miközben teljesen átépítik az egészet. -
Matrox1995
tag
-
tomee987
tag
Újhelyben legalább minimális területen működik az optikai szolgáltatásuk.

Patakon 2021 óta semmit nem kezdtek vele, és tudtommal nem is fognak.Weboldalukon úgy látom Sárospatakon is elkezdődött valami.
-
Matrox1995
tag
Jó hogy Újhelyben meg már lerohad a telepített, félbehagyott optikai hálózat. Itt kellett volna befejezni végre, nem minden kisebb falut előre venni, ahol már ember alig van. Hihetetlen egy szolgáltató, legközelebb már a Holdon is lesz működő optikájuk, csak itt nem.
Újhelyben legalább minimális területen működik az optikai szolgáltatásuk.

Patakon 2021 óta semmit nem kezdtek vele, és tudtommal nem is fognak. -
Alteran-IT
őstag
Jó hogy Újhelyben meg már lerohad a telepített, félbehagyott optikai hálózat. Itt kellett volna befejezni végre, nem minden kisebb falut előre venni, ahol már ember alig van. Hihetetlen egy szolgáltató, legközelebb már a Holdon is lesz működő optikájuk, csak itt nem.
-
tomee987
tag
Erdőbényei ismerősöm kapta ma:
-
CosworthF1
tag
-
Tigerclaw
nagyúr
Másnak sem mennek az állami csatornák, mint az M1,M2 etc meg a Duna TV-k?
-
Runnerboy88
csendes tag
Várjál, most politika mentesen, de szerencsére most lett kormányváltás, pár hónap és felülvizsgálják vélhetően ezeket a szolgáltatói adás-vételi szerződéseket is, szóval nem minden a régi forgatókönyv szerint fog menni, mert a régi forgatókönyv nem számolt ezzel a változóval, plusz mivel már a végén be is voltak szarva, ezért minden pénzt kivettek ezekből a cégekből, likviditási problémák is azért nem lesznek csak, mert a havidíjakból fedezni tudják a havi szintű költségeket, viszont most biztos nem lesznek plusz beruházások és fejlesztések, vagyis ha az integrációt ezek nélkül nem tudják megvalósítani, akkor ezért is tolódni fog. Persze lehet már megvan a nagy része a dolognak, bár nem hinném, mert akkor nem húzodna még most is, hanem választások előtt megcsinálták volna és levéglegesítették volna az egészet, csak ugye balfaszok voltak ezek mindenhez.
Mondjuk ez igaz,bár elég jó ajánlat 1-6 hónapban 8990ft utána meg 10.990ft a szolgáltatás díja
-
Alteran-IT
őstag
Sziasztok!
Most néztem a csomagajánlatok a PR oldalán és a Full Tv+NetGP1000 S csomag mellé jár az RTL+ Premium. Egyre jobban látszódik a One-ra hangolás ill lassan a teljes beolvadás is megfog ezek alapján történni.
Várjál, most politika mentesen, de szerencsére most lett kormányváltás, pár hónap és felülvizsgálják vélhetően ezeket a szolgáltatói adás-vételi szerződéseket is, szóval nem minden a régi forgatókönyv szerint fog menni, mert a régi forgatókönyv nem számolt ezzel a változóval, plusz mivel már a végén be is voltak szarva, ezért minden pénzt kivettek ezekből a cégekből, likviditási problémák is azért nem lesznek csak, mert a havidíjakból fedezni tudják a havi szintű költségeket, viszont most biztos nem lesznek plusz beruházások és fejlesztések, vagyis ha az integrációt ezek nélkül nem tudják megvalósítani, akkor ezért is tolódni fog. Persze lehet már megvan a nagy része a dolognak, bár nem hinném, mert akkor nem húzodna még most is, hanem választások előtt megcsinálták volna és levéglegesítették volna az egészet, csak ugye balfaszok voltak ezek mindenhez.
-
Runnerboy88
csendes tag
Sziasztok!
Most néztem a csomagajánlatok a PR oldalán és a Full Tv+NetGP1000 S csomag mellé jár az RTL+ Premium. Egyre jobban látszódik a One-ra hangolás ill lassan a teljes beolvadás is megfog ezek alapján történni.
-
Alteran-IT
őstag
Rosszul olvasod. One-nál is van CI+ modul, csak a csapból is a boxot hirdetik, meg az üfszolgálat is azt sózza rá mindenkire. De ahol saját hálózatuk van koax/optika, ott 90%-ban rendes DVB-C tv adás van és lehet modult kérni. Sokszor azt se tudja vagy nem akarja tudni az ÜFszolgálat mi az a CI modul (vagy mediacard a másik elnevezés).
Amúgy ez az, ezért nem értem én sem, miért erőltetik a boxot, meg hogy miért olvasom itt is azt, hogy nehéz nekik integrálni a külső koax hálózatokat, mivel gyakorlatilag az One-os hálózatok bő 70%-a ilyen, vagy legalább is úgy fogalmazok, hogy hasonló, mivel HFC.
Annyi hogy a UPC anno költött rendesen a koax-ra és szinte alap volt már a végén a 32/8-as csatornakötegelésű hálózatkonfiguráció, míg PR-nél a 20/5 az átlag errefele, mivel régi szar, agyonfoltozott koax hálózatokkal dolgoznak, amiket már vagy 5-7 éve illett volna felújítani teljesen, de látszik hogy annyira nem nagyon érdekli őket a dolog. Persze ez is félig igaz, mert itt elkezdték az optikát kiépíteni évekkel ezelőtt, de gyakorlatilag félbehagyták, ami érthetetlen, de látszik hogy szarnak bele, gondolom úgy voltak vele, hogy majd ha jön az One, akkor jön a pénz és abból folytatják. Csak hogy az One tulajdonosai most is folyamatosan vonják kifele a pénzt a cégből, szóval nem éppen a legjobb gondolkodásmód volt, ha ezért hagyták így, na de hát mindegy.Én mondjuk szerencsésnek mondhatom magam, mivel a TV rész nem érdekel, ott az online stream, csak a net érdekel, de az meg eléggé szánalmas a PR-nél, meg az One-nál is, szóval marad majd a Telekom, ha végre elkészülnek.
-
dm1970
aktív tag
Rosszul olvasod. One-nál is van CI+ modul, csak a csapból is a boxot hirdetik, meg az üfszolgálat is azt sózza rá mindenkire. De ahol saját hálózatuk van koax/optika, ott 90%-ban rendes DVB-C tv adás van és lehet modult kérni. Sokszor azt se tudja vagy nem akarja tudni az ÜFszolgálat mi az a CI modul (vagy mediacard a másik elnevezés).
A hír jó, legalább tudom, hogy ha eljön az idő lehet erősködni. Bár addig szerintem még sok víz le fog folyni a Tiszán, mire legalja összes településének összes körzetét beolvasztják.
-
garga pista
őstag
Így olvasva Benneteket kicsit kezdek elszomorodni. Azért lett a tré után PR, mert nem kellet telekábelezni a lakást, szépen rákötöttek a SAT TV megmaradt koaxára, s ráadásul kidobhattam egy +távirányítót. A trének, mint írtam akkor még nem volt optikája, de kérdésemre, ha ideérnek kábeleznek-e házon kívül nem volt a válasz. Most azt látom, hogy a ONE-PR fúzióval visszakeveredem az előző mederbe. Jön(ne) a BOX, a + távirányító és a lakáson belüli kábelezés. Vagy őrült havidíjért a vezeték nélküli jeltovábbítás a BOXok felé. Javítsatok ki, ha nem jól gondolom. Ha idáig eljutunk, akkor tényleg csak valamelyik streames TV előfizu (sport miatt mindenképpen kell) és csak a net szolgáltatótól. Az említett hibákon kívül a PR minőséggel nincs bajom ezért bízom benne, hogy minél később ér ide a fejlesztés. Szintén legalja.
Rosszul olvasod. One-nál is van CI+ modul, csak a csapból is a boxot hirdetik, meg az üfszolgálat is azt sózza rá mindenkire. De ahol saját hálózatuk van koax/optika, ott 90%-ban rendes DVB-C tv adás van és lehet modult kérni. Sokszor azt se tudja vagy nem akarja tudni az ÜFszolgálat mi az a CI modul (vagy mediacard a másik elnevezés).
-
dm1970
aktív tag
Így olvasva Benneteket kicsit kezdek elszomorodni. Azért lett a tré után PR, mert nem kellet telekábelezni a lakást, szépen rákötöttek a SAT TV megmaradt koaxára, s ráadásul kidobhattam egy +távirányítót. A trének, mint írtam akkor még nem volt optikája, de kérdésemre, ha ideérnek kábeleznek-e házon kívül nem volt a válasz. Most azt látom, hogy a ONE-PR fúzióval visszakeveredem az előző mederbe. Jön(ne) a BOX, a + távirányító és a lakáson belüli kábelezés. Vagy őrült havidíjért a vezeték nélküli jeltovábbítás a BOXok felé. Javítsatok ki, ha nem jól gondolom. Ha idáig eljutunk, akkor tényleg csak valamelyik streames TV előfizu (sport miatt mindenképpen kell) és csak a net szolgáltatótól. Az említett hibákon kívül a PR minőséggel nincs bajom ezért bízom benne, hogy minél később ér ide a fejlesztés. Szintén legalja.
-
Runnerboy88
csendes tag
Ahol optikai hálózat van azt fogják hamarabb beolvasztani szerintem
-
bnorci71
addikt
Tokaj hegyalján lakunk, itt neki kezdett a PR-Telecom optikázni. Főleg azokon a településeken, ahol korábban már megszerezte az építési engedélyt de még nem vagy nem teljesen építette ki. Érdekesség, hogy a felkerülő optikai kötődobozokon még a PR logója és telefonszáma látható. Megkérdeztem az egyik férfit aki, a kötéseket csinálta az egyik utcában, hogy ""kinek építik?"" Azt mondta, hogy koaxot nem akar átvenni a ONE egyrészt a vegyes szolgáltatási minőség miatt, másrészt mert nehezen integrálhatóak egy nagyvállalati hálózatfelügyeleti rendszerbe a meglévő aktív hálózati elemek. Szerelő szavaival ""eléggé maszek a meglévő rendszer""
Szerintem odébb van, hogy a PR beleolvadjon a One-ba. Inkább arra látok esélyt, hogy ahol sikerül megcsinálni a ONE kívánalmainak megfelelően a hálózatot, ott elindul majd és a PR lesz az infrastruktúra cég. Majd ha mindenhol elfogadható a hálózat, akkor beolvad. Nyilván ilyen szintű információkat nem tudott mondani a szerelő sem.
A tulajdonos már úgyis a 4iG, szóval ha van nyereség az már oda megy.
Nálam tavaly év vége óta MTelekom optika van A PR-el szakítottunk, a TV nézhetetlen volt és a szerelők se tudták megcsinálni. "Ez ilyen, ennyit tud a hálózat" mondták
Azt mondta, hogy koaxot nem akar átvenni a ONE egyrészt a vegyes szolgáltatási minőség miatt, másrészt mert nehezen integrálhatóak egy nagyvállalati hálózatfelügyeleti rendszerbe a meglévő aktív hálózati elemek. Szerelő szavaival ""eléggé maszek a meglévő rendszer""
Na ez jó hír. Anno amikor a Pr megvette az önkormányzattól a települést 20éve akkor ide került a településre a fejállomás is illetve új koaxot húztak mindenhová. Aztán vagy 2-3 éve a fejállomást átköltöztették szomszéd településre ott lett optika is itt meg semmi. Valami pályázati pénzt gondolnék a dolog mögött mert itt megvolt az épület normális ügyfélszolgálattal stb. A szomszéd településen meg egy autokozmetikával közösködnek egy épületbe.
-
Gyula000
csendes tag
Sziasztok!
Lehet tudni esetleg valami új infót,hogy mikor olvad be teljesen a PR TELECOM?Tokaj hegyalján lakunk, itt neki kezdett a PR-Telecom optikázni. Főleg azokon a településeken, ahol korábban már megszerezte az építési engedélyt de még nem vagy nem teljesen építette ki. Érdekesség, hogy a felkerülő optikai kötődobozokon még a PR logója és telefonszáma látható. Megkérdeztem az egyik férfit aki, a kötéseket csinálta az egyik utcában, hogy ""kinek építik?"" Azt mondta, hogy koaxot nem akar átvenni a ONE egyrészt a vegyes szolgáltatási minőség miatt, másrészt mert nehezen integrálhatóak egy nagyvállalati hálózatfelügyeleti rendszerbe a meglévő aktív hálózati elemek. Szerelő szavaival ""eléggé maszek a meglévő rendszer""
Szerintem odébb van, hogy a PR beleolvadjon a One-ba. Inkább arra látok esélyt, hogy ahol sikerül megcsinálni a ONE kívánalmainak megfelelően a hálózatot, ott elindul majd és a PR lesz az infrastruktúra cég. Majd ha mindenhol elfogadható a hálózat, akkor beolvad. Nyilván ilyen szintű információkat nem tudott mondani a szerelő sem.
A tulajdonos már úgyis a 4iG, szóval ha van nyereség az már oda megy.
Nálam tavaly év vége óta MTelekom optika van A PR-el szakítottunk, a TV nézhetetlen volt és a szerelők se tudták megcsinálni. "Ez ilyen, ennyit tud a hálózat" mondták
-
Matrox1995
tag
Azért a szolgáltatás minőségén látszik,hogy elkezdődött a One-ra hangolás….
Ez miben nyilvánul meg?
Azt tudom TV esetén, hogy azok a csatornák, amik az év elején kerültek be, onnan vannak átvéve, és valami köpedelem az összesnek a minősége. -
Runnerboy88
csendes tag
Azért a szolgáltatás minőségén látszik,hogy elkezdődött a One-ra hangolás….
-
garga pista
őstag
Szia!
[kép]
1 éve vagyok náluk, ahogy a tré megszüntette a sat szolgáltatást.
Még annyi infó, hogy a szolgáltató által többször több típusra cserélt ci modulok között is nagy volt a szórás. Különböző mértékben és ideig tartott a csváltás után a kockásodás. Cseréltek kártyát is, jelenség ua. Viszont így, hogy visszagondolok, ha nem volt benne modul, a csatornaváltásnál nem jelentkezett a kockásodás. Az árnyalat változás mindig is meg volt.Elég fura ez, amit küldtél elég új típus pedig (támogatja a Contego-t).
Esetleg ha érdekel, van fölösben 2 modulom, elküldhetem tesztelni, egy Neotion és egy Powercam Pro (ez professzionális, fejállomásokba szánt, ha ezzel se megy akkor a szolgáltató sara tuti
) -
dm1970
aktív tag
Szerintem nincs, egyik lineáris tv csatorna se jön HDR-ben (sem itt, sem másik szolgáltatónál). Jellemzően 4K csatornák szoktak HDR-ben lennni. Ez amúgy inkább központi hiba lehet, mert a One-os topikba ha beleolvasol ott is van aki panaszkodik rá. Majd ránézek vmikor az exDigis optikán mi a helyzet, mert ott még modul se kell, a legtöbb csatorna kódolatlan (csak már lineáris tv-t van h hetekig nem is nézek
).
Milyen a CI modulod pontos típusa (márka+típus). Annyi realitás van benne, hogy a régi modulok a nagyobb bitrátával nem tudtak megbirkózni (kevés proci teljesítmény), de ha eddig ment, akkor nem hinném, h a PR bitrátát emelt
Esetleg egy hosszabb áramtalanítását csinálj, úgy h a modult kihúzod a tv-ből is.Szia!
[kép]
1 éve vagyok náluk, ahogy a tré megszüntette a sat szolgáltatást.
Még annyi infó, hogy a szolgáltató által többször több típusra cserélt ci modulok között is nagy volt a szórás. Különböző mértékben és ideig tartott a csváltás után a kockásodás. Cseréltek kártyát is, jelenség ua. Viszont így, hogy visszagondolok, ha nem volt benne modul, a csatornaváltásnál nem jelentkezett a kockásodás. Az árnyalat változás mindig is meg volt. -
garga pista
őstag
Ezért írtam, h nem valószínű az a hiba forrása, mert magától nem javul meg.
Van realitása annak h a CI modul okozza, de most nem az főleg h másik szolgáltatónál is ugyanezeket a hibákat írták. -
bnorci71
addikt
Szerintem nincs, egyik lineáris tv csatorna se jön HDR-ben (sem itt, sem másik szolgáltatónál). Jellemzően 4K csatornák szoktak HDR-ben lennni. Ez amúgy inkább központi hiba lehet, mert a One-os topikba ha beleolvasol ott is van aki panaszkodik rá. Majd ránézek vmikor az exDigis optikán mi a helyzet, mert ott még modul se kell, a legtöbb csatorna kódolatlan (csak már lineáris tv-t van h hetekig nem is nézek
).
Milyen a CI modulod pontos típusa (márka+típus). Annyi realitás van benne, hogy a régi modulok a nagyobb bitrátával nem tudtak megbirkózni (kevés proci teljesítmény), de ha eddig ment, akkor nem hinném, h a PR bitrátát emelt
Esetleg egy hosszabb áramtalanítását csinálj, úgy h a modult kihúzod a tv-ből is.de ha CI modul lenne a gond akkor nálam mitől javult meg magától?
Én is szarakodtam vele az elején CI modult cserélgettem újat vettem, aztán elengedtem a dolgot mert ezt a szolgáltatón keresztülverni ,hogy nálam szar náluk jó úgy is az lett volna a Tv a szar. -
garga pista
őstag
Szia!
Direkt leültem a párom mellé (nem röhögni) a Ridikült nézni, sajnos nálam még mindig előjön. F1-nél én nem tapasztalam, inkább focinál. Az AI felé is elindultam. A váltásnál előforduló kockásodásra, hang csúszásra a régi CI+ modulra tippel. A csak a közszolgálati csatornáknál szerinte HLG formátumba sugároznak, s a HDR kódolással lehet gond. A megpróbálok rendelni egy újabb modult, s ha nincs változás visszaküldöm. A HLG tippnek meg megpróbálok utána járni, hogy van-e benne realitás. Csak nem tudom hol érdemes? A TCL topicban biztos, hátha Vhiktornak lesz valami ötlete.Szerintem nincs, egyik lineáris tv csatorna se jön HDR-ben (sem itt, sem másik szolgáltatónál). Jellemzően 4K csatornák szoktak HDR-ben lennni. Ez amúgy inkább központi hiba lehet, mert a One-os topikba ha beleolvasol ott is van aki panaszkodik rá. Majd ránézek vmikor az exDigis optikán mi a helyzet, mert ott még modul se kell, a legtöbb csatorna kódolatlan (csak már lineáris tv-t van h hetekig nem is nézek
).
Milyen a CI modulod pontos típusa (márka+típus). Annyi realitás van benne, hogy a régi modulok a nagyobb bitrátával nem tudtak megbirkózni (kevés proci teljesítmény), de ha eddig ment, akkor nem hinném, h a PR bitrátát emelt
Esetleg egy hosszabb áramtalanítását csinálj, úgy h a modult kihúzod a tv-ből is. -
dm1970
aktív tag
Szia!
Direkt leültem a párom mellé (nem röhögni) a Ridikült nézni, sajnos nálam még mindig előjön. F1-nél én nem tapasztalam, inkább focinál. Az AI felé is elindultam. A váltásnál előforduló kockásodásra, hang csúszásra a régi CI+ modulra tippel. A csak a közszolgálati csatornáknál szerinte HLG formátumba sugároznak, s a HDR kódolással lehet gond. A megpróbálok rendelni egy újabb modult, s ha nincs változás visszaküldöm. A HLG tippnek meg megpróbálok utána járni, hogy van-e benne realitás. Csak nem tudom hol érdemes? A TCL topicban biztos, hátha Vhiktornak lesz valami ötlete. -
bnorci71
addikt
Köszi!
Ez meg volt, szerintem veled is kommunikáltam ezzel kapcsolatban. Nálam nem csak az m4 ilyen, az összes m és duna csatorna. Két opcióm van. Vagy box a TCL elé, s a másik marad kártyás, mert annál nincs ilyen gond (10+ LG). Vagy átváltok 1 TV-s előfizura és a TCL-n megpróbálom a sweet TV-t. Pont aláírtam a hűséget, mikor végre elkezdett a tré tovább haladni az optikával, így a felmondás nem opció.nálam M4Sport eltűnt ez a jelenség, fogalmam nincs mitől F1-t nézek csak és idén nem láttam ezt az árnyalatváltást.
-
dm1970
aktív tag
Itt találsz egy kis összefoglalót
én a szolgáltatók felé kiadott jel hibára gondolok mert t-home esetén is volt ilyen hiba említve a TCL topikban.
Idén F1 alatt még nem láttam ezt a hibát nem tudom mitől szűnt meg.Köszi!
Ez meg volt, szerintem veled is kommunikáltam ezzel kapcsolatban. Nálam nem csak az m4 ilyen, az összes m és duna csatorna. Két opcióm van. Vagy box a TCL elé, s a másik marad kártyás, mert annál nincs ilyen gond (10+ LG). Vagy átváltok 1 TV-s előfizura és a TCL-n megpróbálom a sweet TV-t. Pont aláírtam a hűséget, mikor végre elkezdett a tré tovább haladni az optikával, így a felmondás nem opció. -
bnorci71
addikt
Sziasztok!
Más miatt keveredtem ide, s eszembe jutott, hogy rákeresek egy régebbi problémámra. Valamikor a TCL TV topikban felvetettem a hibát, itt is volt róla szó, de valahogy nem jöttem rá mi lett a vége.
"Röviden". KOAX, CAM modul TV-ben. Viszonylag sűrű, drasztikusnak mondható áranyalat változások, amik csak a birodalmi csatornákon jelentkeznek. Hangcsúszás, szinte mindenhol, amit általában megold egy-két oda-vissza kapcsolás 2 csatorna között, csatornaváltásoknál gyakran előforduló különböző mértékű, idejű pixelesedés. FW frissítés még rontott rajta. A szolgáltató többször is cserélt CAM modult és kártyát is, emlékeim szerint több típussal is próbálkoztak. Ha jól emlékszem (majd meg nézem) a bejövő KOAX szét van választva egy TV és egy HGW ágra, majd a TV ág kétfelé a TV-khez. Van valami ötletetek, mi okozhatja a problémát?S ami miatt idekeveredtem,képbe került a CAM helyett BOX, mi a vélemény a PR boxairól?
K dm
Itt találsz egy kis összefoglalót
én a szolgáltatók felé kiadott jel hibára gondolok mert t-home esetén is volt ilyen hiba említve a TCL topikban.
Idén F1 alatt még nem láttam ezt a hibát nem tudom mitől szűnt meg. -
dm1970
aktív tag
Sziasztok!
Más miatt keveredtem ide, s eszembe jutott, hogy rákeresek egy régebbi problémámra. Valamikor a TCL TV topikban felvetettem a hibát, itt is volt róla szó, de valahogy nem jöttem rá mi lett a vége.
"Röviden". KOAX, CAM modul TV-ben. Viszonylag sűrű, drasztikusnak mondható áranyalat változások, amik csak a birodalmi csatornákon jelentkeznek. Hangcsúszás, szinte mindenhol, amit általában megold egy-két oda-vissza kapcsolás 2 csatorna között, csatornaváltásoknál gyakran előforduló különböző mértékű, idejű pixelesedés. FW frissítés még rontott rajta. A szolgáltató többször is cserélt CAM modult és kártyát is, emlékeim szerint több típussal is próbálkoztak. Ha jól emlékszem (majd meg nézem) a bejövő KOAX szét van választva egy TV és egy HGW ágra, majd a TV ág kétfelé a TV-khez. Van valami ötletetek, mi okozhatja a problémát?S ami miatt idekeveredtem,képbe került a CAM helyett BOX, mi a vélemény a PR boxairól?
K dm
-
fery02
addikt
Amennyiben a mobil és a vezetékes előfizetés is ugyanazon a One ügyfélszámon van kedvezmény érhető el és havonta kettő helyett egy számlát kell befizetni.
Valami ilyesmire gondoltam én is valahol, hogy kedvezmény miatt is, köszi az infót!
-
kabelmania27
félisten
-
fery02
addikt
De ez miért ennyire fontos?

-
Runnerboy88
csendes tag
-
bnorci71
addikt
-
fery02
addikt
Ne gondoljátok kötekedésnek, de miért érdekel ennyire sokakat, hogy mikor olvad be teljesen a PR?
Gondolom e-mail-es tájékoztatást is fog majd róla kapni mindenki, ha megtörténik.
-
Runnerboy88
csendes tag
Sziasztok!
Lehet tudni esetleg valami új infót,hogy mikor olvad be teljesen a PR TELECOM? -
EmberXY
veterán
Na, a városban és környékén, meg hegyközben megint nincs szolgáltatás hajnal 4 óta. Kiváncsi vagyok, ki volt az az elvetemült, aki ilyen korán a kb. fagyott földet elkezdte szántani és vele együtt szétvágta ezeknek a félkegyelműeknek az optikai kábelét megint. Hihetetlen, nem telik el lassan úgy egy hónap sem, hogy ne lenne valamilyen probléma ezzel a szolgáltatásnak nevezett szarral.
Én ugyanezt tapasztalom, helyileg Kiskunfélegyházán. Az utóbbi hetekben mindig volt legalább egy nap, amikor akár 1-2 órára is elment a szolgáltatás, a napszak változó, általában este, de ma hajnalban dobta el valamikor. 2026-ban úgy tűnik, a folyamatos szolgáltatás fenntartásának képessége hiányzik egyes szolgáltatóknál, legyen az erdő közepén, vagy egy 30 ezres városban kiépítve.
Minősíteni nem tudom, mert nem lehet, arra nincsenek szavak még a magyar nyelvben sem. -
Alteran-IT
őstag
Na, a városban és környékén, meg hegyközben megint nincs szolgáltatás hajnal 4 óta. Kiváncsi vagyok, ki volt az az elvetemült, aki ilyen korán a kb. fagyott földet elkezdte szántani és vele együtt szétvágta ezeknek a félkegyelműeknek az optikai kábelét megint. Hihetetlen, nem telik el lassan úgy egy hónap sem, hogy ne lenne valamilyen probléma ezzel a szolgáltatásnak nevezett szarral.
-
Runnerboy88
csendes tag
Tényleg jelentősen romlott, ahogy a routing-okat elnézem minden irányba, lemondtak kb. minden szerződést a Telia-s/Twelve99-es szerződésen kívül, illetve azt újították meg nagyobb kapacitással. Jó amúgy, mert a Telekom ugyan ezen keresztül ér el pár külföldi kapcsolatot, ami nem DTAG-on keresztül megy, szóval ugyan olyan lassú, külföldi irányba ami DTAG-on keresztül megy, az még jobb is, mint a Twelve99, szóval akinek választani kell One és Telekom között, az így nyilván ezerszer jobban jár Telekommal.
Ami a CF-t illeti, persze úgy gondoltam, mármint hogy a BIX-en keresztül, csak nem jól fogalmaztam, de mindegy, néztem pár host-ot, a prtelecom-nak még megvan a cloudflare-es kapcsolata, de érdekes, mert van amikor ugyan azt nézem és nem megy a cloudflare.bix.hu fele, hanem az one-on keresztül megy külföldre a Twelve99-en. Érdekes a dolog, de mint mondtam, van pár forgalomirányítási baki, nem véletlen bővítette a PR a bix-es kapacitását, gondolom ismerték a saját képességeiket és tudták, hogy nem tudják 5 perc alatt megoldtani azt, ami kb. 5 perc alatt megoldható lenne, szóval valószínűleg hónapokon keresztül lesznek ilyen problémák, de most az jobban zavar, hogy külföld esetén a terheltebb időszakban sok weboldal elérési ideje jelentősen megnő, lassan ki kell találni valami VPN-t, vagy hasonlót, mert ez így nagyon nem jó. Az biztos hogy megvárom a Telekomot, kipróbálom hosszabb időn keresztül, hogy ott mi merre megy, mikor milyen és aztán kitalálok rá valamit a gyűjtött infók alapján, de azt már látom, hogy így valószínűleg sokkal jobb lesz a Telekom, mert az One már most romlott, a PR meg a régi kapcsolatai és az One kapcsolata között van féluton, ha teljesen eléri az integráció, gondolom ugyan úgy minden más szerződés, ami nekik felesleges kiadás, megy a levesbe.
Olyan szempontból amúgy nem lenne rossz, ha meglátszana az internet díjakon és 1-2 ezerrel kevesebb lenne, de hogy ugyan annyiért, sőt drágábban adják folyamatosan a szolgáltatást, ami egyre szarabb, az már kiveri a biztosítékot nálam, meg szerintem minden más normális embernél.#4990 Runnerboy88: Persze, nyilván sokan vannak ilyen helyzetben, jelenleg mi is ilyen helyzetben vagyunk, amíg a Telekom végre nem aktiválja az oszlopon az optikát, már vagy 4-5 éve csinálják, mert mindig megszakadt valami miatt a város optikázása (covid, csődbe ment a cég akik kezdték, stb.), remélhetőleg 1-2 hónapon belül most már tényleg készen lesznek. Nem tudom mi hiányzik, mert néha megáll itt az utcákban a Telekomos kocsi, hogy most tesztek mennek-e vagy mi, azt nem tudni, de mihelyst elő lehet rá fizetni, a PR megy a levesbe az One-al együtt, áprilisban meg reméljük a kormány is megy utánuk, politikától függetlenül, mert ugye a hülye is tudja, hogy az One-ban az ő kezük benne van és nem tetszik, amerre elment a dolog, meg amerre menne még, ha ezek maradnak, mert azzal hogy államérdekből meg lett vásárolva a 2-3 nagyobb szolgáltató és egybe lettek olvasztva, megszűnt a versenypiac, így megszűntek a kedvező árak a legtöbb településen, ráadásul elkezdődött a monitorozás is, ez így nem egészséges, hogy lassan semmilyen választási lehetőség sincs, még ha akarnál sem mert olyan szolgáltatót szeretnél, mint anno a UPC, akinek jó külföldi kapcsolata volt és így tovább, arról nem is beszélve, hogy általában ők legalább rendesen karbantartották a HFC hálózataikat, más kérdés hogy ez gyakran nehéz volt szakképzett munkaerő hiányában. Ezt csak azért írom le, hogy a vakok ne politikát lássanak benne, ezek szimplán tények, amik kb. a lakosság legalább 50-60%-át negatívan érintették, DIGI területen is olyan árak vannak már az One-ál, amik biztos nem értek volna el idág, ha marad az eredeti kézben. Amíg meg ezek maradnak, addig mindenki ráfizet.
Hát Balatonakarattyára szerintem nem fog más szolgáltató jönni mivel PR TELECOM által kiépített ONE hálózat van és előbb utóbb teljesen ONE lesz a PR-ból…. Mondjuk a PR-nak a panasz kivizsgálása sem a legjobb és a leggyorsabb… január közepén írtam e-mail-ben egy panaszt és mert telefonon nem lehet bejelenteni a panaszt csak e-mail-en keresztül ez egy vicc szerintem,a lényeg az hogy rohadt lassan dolgozzák fel és lassan kifutnak a 30 napos válaszadási időből…
-
Alteran-IT
őstag
Ebből azt szűröm le, hogy akkor a One-nak jelentősen romlott a külföldi kapcsolata. Tavaly még nem ez volt a helyzet.
A CF-rel egy szolgáltatónak sincsen direkt összeköttetése, csak a BIX.
Illetve a CF free plant használók a magyarországi szerveren nincsenek cachelve, az mindenképpen kimegy külföldre.A T-vel nem lenne gond, ha nem menne a full külföld a DTAG-on keresztül.
Sajnos emiatt az van, hogy aki fizet a DTAG-nak oda "jó" a kapcsolat, akik meg nem oda meg nagyon lutri. Ilyen a Tier 1 élmény…Tényleg jelentősen romlott, ahogy a routing-okat elnézem minden irányba, lemondtak kb. minden szerződést a Telia-s/Twelve99-es szerződésen kívül, illetve azt újították meg nagyobb kapacitással. Jó amúgy, mert a Telekom ugyan ezen keresztül ér el pár külföldi kapcsolatot, ami nem DTAG-on keresztül megy, szóval ugyan olyan lassú, külföldi irányba ami DTAG-on keresztül megy, az még jobb is, mint a Twelve99, szóval akinek választani kell One és Telekom között, az így nyilván ezerszer jobban jár Telekommal.
Ami a CF-t illeti, persze úgy gondoltam, mármint hogy a BIX-en keresztül, csak nem jól fogalmaztam, de mindegy, néztem pár host-ot, a prtelecom-nak még megvan a cloudflare-es kapcsolata, de érdekes, mert van amikor ugyan azt nézem és nem megy a cloudflare.bix.hu fele, hanem az one-on keresztül megy külföldre a Twelve99-en. Érdekes a dolog, de mint mondtam, van pár forgalomirányítási baki, nem véletlen bővítette a PR a bix-es kapacitását, gondolom ismerték a saját képességeiket és tudták, hogy nem tudják 5 perc alatt megoldtani azt, ami kb. 5 perc alatt megoldható lenne, szóval valószínűleg hónapokon keresztül lesznek ilyen problémák, de most az jobban zavar, hogy külföld esetén a terheltebb időszakban sok weboldal elérési ideje jelentősen megnő, lassan ki kell találni valami VPN-t, vagy hasonlót, mert ez így nagyon nem jó. Az biztos hogy megvárom a Telekomot, kipróbálom hosszabb időn keresztül, hogy ott mi merre megy, mikor milyen és aztán kitalálok rá valamit a gyűjtött infók alapján, de azt már látom, hogy így valószínűleg sokkal jobb lesz a Telekom, mert az One már most romlott, a PR meg a régi kapcsolatai és az One kapcsolata között van féluton, ha teljesen eléri az integráció, gondolom ugyan úgy minden más szerződés, ami nekik felesleges kiadás, megy a levesbe.
Olyan szempontból amúgy nem lenne rossz, ha meglátszana az internet díjakon és 1-2 ezerrel kevesebb lenne, de hogy ugyan annyiért, sőt drágábban adják folyamatosan a szolgáltatást, ami egyre szarabb, az már kiveri a biztosítékot nálam, meg szerintem minden más normális embernél.#4990 Runnerboy88: Persze, nyilván sokan vannak ilyen helyzetben, jelenleg mi is ilyen helyzetben vagyunk, amíg a Telekom végre nem aktiválja az oszlopon az optikát, már vagy 4-5 éve csinálják, mert mindig megszakadt valami miatt a város optikázása (covid, csődbe ment a cég akik kezdték, stb.), remélhetőleg 1-2 hónapon belül most már tényleg készen lesznek. Nem tudom mi hiányzik, mert néha megáll itt az utcákban a Telekomos kocsi, hogy most tesztek mennek-e vagy mi, azt nem tudni, de mihelyst elő lehet rá fizetni, a PR megy a levesbe az One-al együtt, áprilisban meg reméljük a kormány is megy utánuk, politikától függetlenül, mert ugye a hülye is tudja, hogy az One-ban az ő kezük benne van és nem tetszik, amerre elment a dolog, meg amerre menne még, ha ezek maradnak, mert azzal hogy államérdekből meg lett vásárolva a 2-3 nagyobb szolgáltató és egybe lettek olvasztva, megszűnt a versenypiac, így megszűntek a kedvező árak a legtöbb településen, ráadásul elkezdődött a monitorozás is, ez így nem egészséges, hogy lassan semmilyen választási lehetőség sincs, még ha akarnál sem mert olyan szolgáltatót szeretnél, mint anno a UPC, akinek jó külföldi kapcsolata volt és így tovább, arról nem is beszélve, hogy általában ők legalább rendesen karbantartották a HFC hálózataikat, más kérdés hogy ez gyakran nehéz volt szakképzett munkaerő hiányában. Ezt csak azért írom le, hogy a vakok ne politikát lássanak benne, ezek szimplán tények, amik kb. a lakosság legalább 50-60%-át negatívan érintették, DIGI területen is olyan árak vannak már az One-ál, amik biztos nem értek volna el idág, ha marad az eredeti kézben. Amíg meg ezek maradnak, addig mindenki ráfizet.
-
Runnerboy88
csendes tag
A szomszédos Balatonkenesén ugyanez van (van arra érdekeltség, emiatt vagyok képben). Viszont kérdésem hozzád, mint ott lakó: mindkét helyen a PR-Telecom előminősítője szerint van koax és optika is mindkét településen. Minek függvénye, hogy melyik technológiát kötik be? "Utcánként" változhat, azaz pl. a fél településen koax van, a másik felén optika? Vagy korszerűsítés miatt húztak a koax mellé mindenhova optikát? (Egyébként Balatonkenesén a ONE-nak van ott régi "Inviteles" ADSL-je, de az ADSL-eket a ONE előminősítője javarészt nem hozza a weboldalon.)
Szerintem utcánként változik. Akarattyán is van régi inviteles lefedettség de mivel elavult technológia így nem értékesít rá a ONE!
-
CosworthF1
tag
Én keresnék mást,de sajnos Balatonakarattyán csak a PR TELECOM van mint szolgáltató szóval nekem maradnak Ők azaz akarom mondani a ONE….
A szomszédos Balatonkenesén ugyanez van (van arra érdekeltség, emiatt vagyok képben). Viszont kérdésem hozzád, mint ott lakó: mindkét helyen a PR-Telecom előminősítője szerint van koax és optika is mindkét településen. Minek függvénye, hogy melyik technológiát kötik be? "Utcánként" változhat, azaz pl. a fél településen koax van, a másik felén optika? Vagy korszerűsítés miatt húztak a koax mellé mindenhova optikát? (Egyébként Balatonkenesén a ONE-nak van ott régi "Inviteles" ADSL-je, de az ADSL-eket a ONE előminősítője javarészt nem hozza a weboldalon.)
-
Runnerboy88
csendes tag
Igen, a BIX volt az összeköttetés, az érdekes az, hogy PR-től Telekom irányba továbbra is a BIX-en keresztül megy a forgalom, viszont Telekomtól meg PR irányba az One privát peering-jén keresztül jön aminek semmi értelme nincs az ég világon, inkább csak azt jelenti, hogy a hálózatos kollégáik nincsenek éppen toppon forgalomirányítás terén, ez is csak azt igazolja, amit éppen ezelőtt mondtam, nagy a sötétség az One-nál.
Viszont így abszolút nincs semmi értelme a PR-nél maradni, hiszen nekik, illetve az One-nak sincs már közvetlen kapcsolata a Cloudflare-el, sőt a normálisabb nemzetközi szolgáltatókkal sem, Telia-n keresztül van egy viszonylag nagykapacitású vonaluk, ami mikor milyen, Telekomnak is van velük kapcsolata, pár külföldi irány azon keresztül elérhető csak, így abszolút semmi értelme nincs a PR-nél maradni, vagy esetleg One-ra átszerződni a Telekom optikáján keresztül, messziről el kell kerülni őket, olcsó szar szolgáltatást adnak méregdrágán, ez a pofátlanság teteje, szerintem minden normális ember elkerüli innentől őket, ha van alternatíva. Én is néztem, nőtt a válaszidő németbe, amcsiba kbm felére, oroszba meg negyedére csökkent az elérhető sávszélesség úgy, hogy közben belföldre megvan a max. és eddig az említett helyekről is a névleges sávszél 80-90%-val tudtam húzni, ez a 25-50% kurvára kevés és ha mondjuk 250-es net esetén nézed hogy ennyi az arány, akkor ez egy nagyobb csomag esetén sem lesz sokkal több, mert az előfizetéseket nem külön korlátozzák külföld-belföld irányba, így nagyobb csomag esetén nem jár arányosan nagyobb sávszélesség külföldre, ergo kurvára felesleges nagyobb sávszélességre előfizetni, belföldön max. a virágbolt miatt éri meg, de külföld miatt nem érdemes váltani. Jó mert érted, ha döglődik pl. a magyar steam szerver is azt alig csorog onnan amit le akarok tölteni, teljesen feleseges átváltani az általam preferált, nagyobb teljesítményű és sebességű küföldi szerverekre, mert még lassabban fogok tudni onnan letölteni, vagy max. ugyan annyival, mint az akkor éppen túlterhelt magyarról, szóval nem lesz értelme váltani sem a szerverek között. Ezzel a PR és az One végképp elvágták magukat nálam, mennek a levesbe mihelyst aktiválja a Telekom a már oszlopokon lévő hálózatot.Én keresnék mást,de sajnos Balatonakarattyán csak a PR TELECOM van mint szolgáltató szóval nekem maradnak Ők azaz akarom mondani a ONE….
-
levin70
tag
Tisztelt fórumosok!Szeretnék megkérni valamelyik fórumost,hogy ChanSort programmal PR-Telecom analóg és digitális csatorna Frekvenciát mentsen ki és google drive feltölteni,a linket megosztani.köszönöm
-
Matrox1995
tag
Igen, a BIX volt az összeköttetés, az érdekes az, hogy PR-től Telekom irányba továbbra is a BIX-en keresztül megy a forgalom, viszont Telekomtól meg PR irányba az One privát peering-jén keresztül jön aminek semmi értelme nincs az ég világon, inkább csak azt jelenti, hogy a hálózatos kollégáik nincsenek éppen toppon forgalomirányítás terén, ez is csak azt igazolja, amit éppen ezelőtt mondtam, nagy a sötétség az One-nál.
Viszont így abszolút nincs semmi értelme a PR-nél maradni, hiszen nekik, illetve az One-nak sincs már közvetlen kapcsolata a Cloudflare-el, sőt a normálisabb nemzetközi szolgáltatókkal sem, Telia-n keresztül van egy viszonylag nagykapacitású vonaluk, ami mikor milyen, Telekomnak is van velük kapcsolata, pár külföldi irány azon keresztül elérhető csak, így abszolút semmi értelme nincs a PR-nél maradni, vagy esetleg One-ra átszerződni a Telekom optikáján keresztül, messziről el kell kerülni őket, olcsó szar szolgáltatást adnak méregdrágán, ez a pofátlanság teteje, szerintem minden normális ember elkerüli innentől őket, ha van alternatíva. Én is néztem, nőtt a válaszidő németbe, amcsiba kbm felére, oroszba meg negyedére csökkent az elérhető sávszélesség úgy, hogy közben belföldre megvan a max. és eddig az említett helyekről is a névleges sávszél 80-90%-val tudtam húzni, ez a 25-50% kurvára kevés és ha mondjuk 250-es net esetén nézed hogy ennyi az arány, akkor ez egy nagyobb csomag esetén sem lesz sokkal több, mert az előfizetéseket nem külön korlátozzák külföld-belföld irányba, így nagyobb csomag esetén nem jár arányosan nagyobb sávszélesség külföldre, ergo kurvára felesleges nagyobb sávszélességre előfizetni, belföldön max. a virágbolt miatt éri meg, de külföld miatt nem érdemes váltani. Jó mert érted, ha döglődik pl. a magyar steam szerver is azt alig csorog onnan amit le akarok tölteni, teljesen feleseges átváltani az általam preferált, nagyobb teljesítményű és sebességű küföldi szerverekre, mert még lassabban fogok tudni onnan letölteni, vagy max. ugyan annyival, mint az akkor éppen túlterhelt magyarról, szóval nem lesz értelme váltani sem a szerverek között. Ezzel a PR és az One végképp elvágták magukat nálam, mennek a levesbe mihelyst aktiválja a Telekom a már oszlopokon lévő hálózatot.Ebből azt szűröm le, hogy akkor a One-nak jelentősen romlott a külföldi kapcsolata. Tavaly még nem ez volt a helyzet.
A CF-rel egy szolgáltatónak sincsen direkt összeköttetése, csak a BIX.
Illetve a CF free plant használók a magyarországi szerveren nincsenek cachelve, az mindenképpen kimegy külföldre.A T-vel nem lenne gond, ha nem menne a full külföld a DTAG-on keresztül.
Sajnos emiatt az van, hogy aki fizet a DTAG-nak oda "jó" a kapcsolat, akik meg nem oda meg nagyon lutri. Ilyen a Tier 1 élmény… -
Alteran-IT
őstag
pardon
a PR és a T között korábban a BIX volt az összeköttetés.Igen, a BIX volt az összeköttetés, az érdekes az, hogy PR-től Telekom irányba továbbra is a BIX-en keresztül megy a forgalom, viszont Telekomtól meg PR irányba az One privát peering-jén keresztül jön aminek semmi értelme nincs az ég világon, inkább csak azt jelenti, hogy a hálózatos kollégáik nincsenek éppen toppon forgalomirányítás terén, ez is csak azt igazolja, amit éppen ezelőtt mondtam, nagy a sötétség az One-nál.
Viszont így abszolút nincs semmi értelme a PR-nél maradni, hiszen nekik, illetve az One-nak sincs már közvetlen kapcsolata a Cloudflare-el, sőt a normálisabb nemzetközi szolgáltatókkal sem, Telia-n keresztül van egy viszonylag nagykapacitású vonaluk, ami mikor milyen, Telekomnak is van velük kapcsolata, pár külföldi irány azon keresztül elérhető csak, így abszolút semmi értelme nincs a PR-nél maradni, vagy esetleg One-ra átszerződni a Telekom optikáján keresztül, messziről el kell kerülni őket, olcsó szar szolgáltatást adnak méregdrágán, ez a pofátlanság teteje, szerintem minden normális ember elkerüli innentől őket, ha van alternatíva. Én is néztem, nőtt a válaszidő németbe, amcsiba kbm felére, oroszba meg negyedére csökkent az elérhető sávszélesség úgy, hogy közben belföldre megvan a max. és eddig az említett helyekről is a névleges sávszél 80-90%-val tudtam húzni, ez a 25-50% kurvára kevés és ha mondjuk 250-es net esetén nézed hogy ennyi az arány, akkor ez egy nagyobb csomag esetén sem lesz sokkal több, mert az előfizetéseket nem külön korlátozzák külföld-belföld irányba, így nagyobb csomag esetén nem jár arányosan nagyobb sávszélesség külföldre, ergo kurvára felesleges nagyobb sávszélességre előfizetni, belföldön max. a virágbolt miatt éri meg, de külföld miatt nem érdemes váltani. Jó mert érted, ha döglődik pl. a magyar steam szerver is azt alig csorog onnan amit le akarok tölteni, teljesen feleseges átváltani az általam preferált, nagyobb teljesítményű és sebességű küföldi szerverekre, mert még lassabban fogok tudni onnan letölteni, vagy max. ugyan annyival, mint az akkor éppen túlterhelt magyarról, szóval nem lesz értelme váltani sem a szerverek között. Ezzel a PR és az One végképp elvágták magukat nálam, mennek a levesbe mihelyst aktiválja a Telekom a már oszlopokon lévő hálózatot. -
Runnerboy88
csendes tag
Igen, érződik, külföld gyakorlatilag egy rakás szar, már akkor megéreztem mikor átváltottak az One kimenetére, a legolcsóbb, legszarabb külföldi hozzáférésük van, de mit is várunk ezektől a szarevő idiótáktól, már elnézést a kifejezésért, de mást nem lehet rájuk mondani.
Belföld maradt a saját bix.hu-s kimenet, azt egyelőre nem érte meg egységesíteni, főleg ilyen kapacitásokkal és ennyi IP tartománnyal, de az eddigi külföldi kapacitásokat lemondták és áttolták One-ra a külföldi kimenetet, azóta egy kalap szar, ez már nem internet, ez egy rakás szar.
Belföldel meg semmire nem megyek, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány belföldi oldalt nézek mostanában, egy fixen a Telekom oldala, hogy mikor aktiválják már az optikai hálózatot és mikor lehet áthúzni, amúgy leginkább külföldi oldalakon járok. Ennél szerintem a Telekom külföldi kapacitása is sokkal jobb lesz a Cloudflare nélkül, így sem megy arra sok forgalom.
Szegény idiótáknak nem esik le, hogy nem lehet végtelen számú kapcsolatot egy kimeneten áttolni, fizikában is vannak alap kapacitásbeli szabályok, úgy látszik sokaknál az általános iskolai ismeretek sincsenek meg, de mindegy, én nem foglalkozom velük, ahogy lehet megyek át, ilyen mértékű ostobasággal mint amit az One képvisel IT területen, nem fogok foglalkozni, ez a rendszer gyógyíthatatlan szintű hülyékből áll, remélhetőleg hamarosan erősen csökkeni fog a szerepük és nem kell már tétlenül nézni ezt a bohóckodást.Ahol én lakom csak a PR TELECOM van mint otthoni szolgáltató szóval nekem nincs más opció,nyilván előbb utóbb majd beolvad és teljesen ONE lesz….. Mondjuk a PR a panaszokra nagyon lassan reagál….
-
Matrox1995
tag
A T és PR között is a One-on keresztül megy, szóval a privát peering kapcsolatok is megszűntek.

pardon
a PR és a T között korábban a BIX volt az összeköttetés. -
Matrox1995
tag
Igen, érződik, külföld gyakorlatilag egy rakás szar, már akkor megéreztem mikor átváltottak az One kimenetére, a legolcsóbb, legszarabb külföldi hozzáférésük van, de mit is várunk ezektől a szarevő idiótáktól, már elnézést a kifejezésért, de mást nem lehet rájuk mondani.
Belföld maradt a saját bix.hu-s kimenet, azt egyelőre nem érte meg egységesíteni, főleg ilyen kapacitásokkal és ennyi IP tartománnyal, de az eddigi külföldi kapacitásokat lemondták és áttolták One-ra a külföldi kimenetet, azóta egy kalap szar, ez már nem internet, ez egy rakás szar.
Belföldel meg semmire nem megyek, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány belföldi oldalt nézek mostanában, egy fixen a Telekom oldala, hogy mikor aktiválják már az optikai hálózatot és mikor lehet áthúzni, amúgy leginkább külföldi oldalakon járok. Ennél szerintem a Telekom külföldi kapacitása is sokkal jobb lesz a Cloudflare nélkül, így sem megy arra sok forgalom.
Szegény idiótáknak nem esik le, hogy nem lehet végtelen számú kapcsolatot egy kimeneten áttolni, fizikában is vannak alap kapacitásbeli szabályok, úgy látszik sokaknál az általános iskolai ismeretek sincsenek meg, de mindegy, én nem foglalkozom velük, ahogy lehet megyek át, ilyen mértékű ostobasággal mint amit az One képvisel IT területen, nem fogok foglalkozni, ez a rendszer gyógyíthatatlan szintű hülyékből áll, remélhetőleg hamarosan erősen csökkeni fog a szerepük és nem kell már tétlenül nézni ezt a bohóckodást.A T és PR között is a One-on keresztül megy, szóval a privát peering kapcsolatok is megszűntek.

-
Matrox1995
tag
Igen, érződik, külföld gyakorlatilag egy rakás szar, már akkor megéreztem mikor átváltottak az One kimenetére, a legolcsóbb, legszarabb külföldi hozzáférésük van, de mit is várunk ezektől a szarevő idiótáktól, már elnézést a kifejezésért, de mást nem lehet rájuk mondani.
Belföld maradt a saját bix.hu-s kimenet, azt egyelőre nem érte meg egységesíteni, főleg ilyen kapacitásokkal és ennyi IP tartománnyal, de az eddigi külföldi kapacitásokat lemondták és áttolták One-ra a külföldi kimenetet, azóta egy kalap szar, ez már nem internet, ez egy rakás szar.
Belföldel meg semmire nem megyek, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány belföldi oldalt nézek mostanában, egy fixen a Telekom oldala, hogy mikor aktiválják már az optikai hálózatot és mikor lehet áthúzni, amúgy leginkább külföldi oldalakon járok. Ennél szerintem a Telekom külföldi kapacitása is sokkal jobb lesz a Cloudflare nélkül, így sem megy arra sok forgalom.
Szegény idiótáknak nem esik le, hogy nem lehet végtelen számú kapcsolatot egy kimeneten áttolni, fizikában is vannak alap kapacitásbeli szabályok, úgy látszik sokaknál az általános iskolai ismeretek sincsenek meg, de mindegy, én nem foglalkozom velük, ahogy lehet megyek át, ilyen mértékű ostobasággal mint amit az One képvisel IT területen, nem fogok foglalkozni, ez a rendszer gyógyíthatatlan szintű hülyékből áll, remélhetőleg hamarosan erősen csökkeni fog a szerepük és nem kell már tétlenül nézni ezt a bohóckodást.Hát ez elég gáz.
Viszont akkor már értem, hogy miért rossz már One-on is a CF free plan.
Bár a T-n igazából az összes plan, meg néha a Fastly, meg még néhány szolgáltató, ha úgy van kedvük…
Egyre gázabb az egész magyarországi internet… -
Alteran-IT
őstag
A net szolgáltatáson is érződik….kiváncsi vagyok mi lesz ha beolvad….
Igen, érződik, külföld gyakorlatilag egy rakás szar, már akkor megéreztem mikor átváltottak az One kimenetére, a legolcsóbb, legszarabb külföldi hozzáférésük van, de mit is várunk ezektől a szarevő idiótáktól, már elnézést a kifejezésért, de mást nem lehet rájuk mondani.
Belföld maradt a saját bix.hu-s kimenet, azt egyelőre nem érte meg egységesíteni, főleg ilyen kapacitásokkal és ennyi IP tartománnyal, de az eddigi külföldi kapacitásokat lemondták és áttolták One-ra a külföldi kimenetet, azóta egy kalap szar, ez már nem internet, ez egy rakás szar.
Belföldel meg semmire nem megyek, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány belföldi oldalt nézek mostanában, egy fixen a Telekom oldala, hogy mikor aktiválják már az optikai hálózatot és mikor lehet áthúzni, amúgy leginkább külföldi oldalakon járok. Ennél szerintem a Telekom külföldi kapacitása is sokkal jobb lesz a Cloudflare nélkül, így sem megy arra sok forgalom.
Szegény idiótáknak nem esik le, hogy nem lehet végtelen számú kapcsolatot egy kimeneten áttolni, fizikában is vannak alap kapacitásbeli szabályok, úgy látszik sokaknál az általános iskolai ismeretek sincsenek meg, de mindegy, én nem foglalkozom velük, ahogy lehet megyek át, ilyen mértékű ostobasággal mint amit az One képvisel IT területen, nem fogok foglalkozni, ez a rendszer gyógyíthatatlan szintű hülyékből áll, remélhetőleg hamarosan erősen csökkeni fog a szerepük és nem kell már tétlenül nézni ezt a bohóckodást. -
Runnerboy88
csendes tag
Lassan követi a képminőség is…
Néhányon már látszik isA net szolgáltatáson is érződik….kiváncsi vagyok mi lesz ha beolvad….
-
Matrox1995
tag
Lassan követi a képminőség is…
Néhányon már látszik is -
Runnerboy88
csendes tag
Szia!
Összeolvadásról még nem jelent meg pontos információ.Szia!
Köszönöm! A csatorna kiosztáson látszik,hogy elkezdődött a Oneosítas…..
-
kabelmania27
félisten
Szia!
Összeolvadásról még nem jelent meg pontos információ. -
Runnerboy88
csendes tag
Sziasztok!
Lehet tudni esetleg valamit,hogy mikor olvad be teljesen a PR TELECOM?
-
Matrox1995
tag
Canal+ Action "HD" 720p + nagyon gyenge bitráta…
Valami történt, mert most már 1080p(!).
-
fery02
addikt
Én amúgy nem akarok senkit megbántani, de aki még a mai világban TV-t néz, az meg is érdemli, ha átverik szarabb bitrátával meg azzal, hogy hirtelen pár jobb csatornát átraknak magasabb kategóriába.
Az One is úgy áll hozzá, hogy akik el vannak maradva és TV függők, azok fizessenek többet, többségében be is jön nekik.
Ha ezek az emberek nem töketlenek lennének azt csoportos lemondások lennének, meg sokan váltanának stream-re, utána már aprópénzért lenne a TV is. De amíg sokan előfizetnek olyan szarra, ahol fél időn keresztül egy csomó reklámot, meg propagandát tolnak le a torkukon, a másik felében meg meg van szabva, hogy mikor mit nézhetsz, ott ne várjunk pozitív változást. Haladni kell a korral gyerekek.Ezt mond egy csomó olyan idősebbnek, mint mondjuk szüleim, hogy valójában nincs annál egyszerűbb sokaknak, hogy felkapcsolják a TV-t és egyből megy valami és csak két féle kontroll szükséges, ami ugye kimerül a “csatorna fel-le” és a számgombokban, plusz a “guide” gomb, ahol a műsorújságot tudják nézni!
Egyszerűen nem mindenki hajlamos alkalmazkodni annyira, hogy TV felkapcsolás után navigálgasson az app-okban, majd azokban is navigálgatni, kiválasztani valamit, megnézni, aztán azután megintcsak navigálgatni, hogy mi legyen a következő.
Gondolkoztam én is a Sweet TV-n, amit több háztartásban is lehet használni (hogy szülőknek és végszükség esetén nekem is lehetnek így TV csatornák), de a fentiek alapján is, meg hogy kedvük alapján módosítgatják a csatornákat, összességében hagyom az egészet és elfogadom, hogy sokaknak maradni fog mindörökké és tovább a hagyományos televíziózás.
-
bnorci71
addikt
párszor ránéztem, de a minőség egyenlőre a pr mellett szól….
-
tomee987
tag
na az elavult tévé helyett adj megoldást
EUsport
M4Sport
Ismeretterjesztőkigen van előfizetés EUsportra ,de ha minden ilyen apróságra előfizetsz a gatyád rámegy.
Nem csak a Netflix/Disney stb sorozatokat akarják nézni az emberek.Ettől függetlenül épp most próbálgatom a sweet tv-t
telekom optika aztán viszlát pr.garga pista
hát a felvétel lehetősége egy jó ideje sajna szépen kikerült a tévékbőlJó a Sweet TV csak nem ÁSZF alapján működnek. Most pl. gondoltak egyet és kidobták a VIASAT3, Viasat6, AXN, Viasat Film, Viasat2 csatornákat. Volt mikor az összes TV2 csatornákon blackoutoltak csomó műsort... Ha előfizetsz olcsóbban 1 évre, akkor így jártál...
-
bnorci71
addikt
Én amúgy nem akarok senkit megbántani, de aki még a mai világban TV-t néz, az meg is érdemli, ha átverik szarabb bitrátával meg azzal, hogy hirtelen pár jobb csatornát átraknak magasabb kategóriába.
Az One is úgy áll hozzá, hogy akik el vannak maradva és TV függők, azok fizessenek többet, többségében be is jön nekik.
Ha ezek az emberek nem töketlenek lennének azt csoportos lemondások lennének, meg sokan váltanának stream-re, utána már aprópénzért lenne a TV is. De amíg sokan előfizetnek olyan szarra, ahol fél időn keresztül egy csomó reklámot, meg propagandát tolnak le a torkukon, a másik felében meg meg van szabva, hogy mikor mit nézhetsz, ott ne várjunk pozitív változást. Haladni kell a korral gyerekek.na az elavult tévé helyett adj megoldást
EUsport
M4Sport
Ismeretterjesztőkigen van előfizetés EUsportra ,de ha minden ilyen apróságra előfizetsz a gatyád rámegy.
Nem csak a Netflix/Disney stb sorozatokat akarják nézni az emberek.Ettől függetlenül épp most próbálgatom a sweet tv-t
telekom optika aztán viszlát pr.garga pista
hát a felvétel lehetősége egy jó ideje sajna szépen kikerült a tévékből -
Matrox1995
tag
Canal+ Action "HD" 720p + nagyon gyenge bitráta…
-
garga pista
őstag
Ha tud felvenni a tv-d, rögzítesz egy rövidet pendrivera/HDD-re és megnézed a gépen a média információkat (feltéve ha kódolás nélkül rögzít és PC-n le tudod játszni/megnyitni egy médiainfó programmal).
-
Alteran-IT
őstag
Én amúgy nem akarok senkit megbántani, de aki még a mai világban TV-t néz, az meg is érdemli, ha átverik szarabb bitrátával meg azzal, hogy hirtelen pár jobb csatornát átraknak magasabb kategóriába.
Az One is úgy áll hozzá, hogy akik el vannak maradva és TV függők, azok fizessenek többet, többségében be is jön nekik.
Ha ezek az emberek nem töketlenek lennének azt csoportos lemondások lennének, meg sokan váltanának stream-re, utána már aprópénzért lenne a TV is. De amíg sokan előfizetnek olyan szarra, ahol fél időn keresztül egy csomó reklámot, meg propagandát tolnak le a torkukon, a másik felében meg meg van szabva, hogy mikor mit nézhetsz, ott ne várjunk pozitív változást. Haladni kell a korral gyerekek. -
cialci
lelkes újonc
Vanni van de ugye azt a felsőbb--értsd drágább csomagba tették..
(megjegyzem erre is értettem azt a mondatomat hogy "ONE"-osítás...
Amit kivettek (M6-KIKA-PRO7.stb) ahelyett lett a Al..Tv5-Fashion stb...(de az a ONE-ból jön)
Néhány RTL érdekeltség (MOZIKLUB-SOROZATKLUB-RTL3) átkerült a magasabb fizetősebb csomagba ami meg ott volt ..pld.sorozat+-Story4-Galaxy4 meg bejött az olcsóbba..
Kb ennyi... -
levin70
tag
Canal+ Action HD csatorna mind kettőbe benne van:
[Digitalis_csatornakiosztas_20260106] [Digitalis_frekvenciatablazat_20260106] -
cialci
lelkes újonc
Arra gondoltam, hogy lehúzták-e a bitrátát olyan rosszra, mint ami a One-nál van.
Viszont ahogy gyorsan ránéztem az SD csatik még mindig mpeg2, szóval talán még nincs egy plusz enkóder előtt.Bitrárát azt sajnos nem tudok nézni..a Philips TV-m (sajnos még nem alkalmas ilyenre..)
szerintem nem nagyon változott a minőség...Bár ki tudja..?.:-) -
vpeti22
kezdő
Canal+ Action HD csatorna is van elvileg, amit az ÁSZF változás nem is jelzett előre.
Bár a leírás sem volt épp átgondolt, kivezetnek egy csomó csatornát, aztán párat hogy hova vezettek át melyik csomagba... Kicsit ilyen összecsapottra sikeredett az ÁSZF tájékoztató. -
Matrox1995
tag
Nézd ami HD volt az HD maradt..
De kivettek csatornákat...és betettek mást...[Lásd lentebb..]
az AL JAZEERA nem érdekel (inkább SKY NEWS )az ENGLISH CLUB-ot meg nem ismerem...
Ezek a FULL csomagban vannak ( nekem csak az egyszerű PRÉMIUM van..)
így is majd 8000Ft a díjam..
De az internet a drága nem a tartalom..(Sweet Tv-re váltanél kb ugyanennyi lenne....)Arra gondoltam, hogy lehúzták-e a bitrátát olyan rosszra, mint ami a One-nál van.
Viszont ahogy gyorsan ránéztem az SD csatik még mindig mpeg2, szóval talán még nincs egy plusz enkóder előtt. -
cialci
lelkes újonc
A minőséget is lehúzták ezzel?
Nézd ami HD volt az HD maradt..
De kivettek csatornákat...és betettek mást...[Lásd lentebb..]
az AL JAZEERA nem érdekel (inkább SKY NEWS )az ENGLISH CLUB-ot meg nem ismerem...
Ezek a FULL csomagban vannak ( nekem csak az egyszerű PRÉMIUM van..)
így is majd 8000Ft a díjam..
De az internet a drága nem a tartalom..(Sweet Tv-re váltanél kb ugyanennyi lenne....) -
Matrox1995
tag
-
cialci
lelkes újonc
Ma megtörtént a NAGY CSATORNA ÁTALAKíTÁS..
vannak változások
A "ONE"-osítás megkezdődött...
(más kérdés kinek az előnyére..) -
Matrox1995
tag
Sok mindent IP-ről vesznek, nem értem, hogy a Minimaxot miért nem. Ráadásul az új helyen még rosszabb lett a minősége a csatornának. A Digis műholdas feladásnak jobb a minősége, mint a hivatalos M7-es feladásnak. Hang 128kbit/s -> 192kbit/s jelentős minőség különbség + még a kép is jobb.
-
tomee987
tag
One kábelen ősszel hetekig ilyen üzenet takarta a fél képernyőn a Fashion TV-t, majd mikor lekapcsolták műholdon akkor kb. 5 napig egy IP cím és egy "No input signal" felirat volt a csatorna helyén.
-
garga pista
őstag
PR-TELECOMOS KARÁCSONYI AJÁNDÉKKár hogy az elveszett csatornák nem nézhetőek ( MTV-re gondolok..-bár lehet nem is kár értük
csak nosztalgiázni már nem tudsz igazán a két zenei csati ami az 1 fok nyugaton van szabadon meg nem teszik be még ANALÓGBA se.. pedig ha ránézel nem olyan rosszak..)Van a csodás NMHH, aki megadja, h mit lehet berakni. Hiába jön FTA műholdról egész Európában, nem miedn adó engedélyezett. Az Astra2-n is van pár tematikus zeneadó (Now 70's, Now80's, stb...) azokon egész jó zenék mennek (igaz akad reklám is bőven), és nem rakható be azt írta vki másik fórumon. De a németeknek is van pár ingyenes (HD verzió fizetős), Delxuxe Music, Deluxe Disco, stb. azok tök jó helyettesítők lennének. A 2 Thor-os csatorna meg alapból Romániába sugárzott, tippre azért nem lehet betenni nálunk. A műholdas csatornakínálatból össze lehet egy jó pakkot rakni, akár ingyen
(Bezzeg a 90-es évek elején, amikor minden is volt egyes kábeltv-ken
, semmi minicsomagos hülyeség ) -
cialci
lelkes újonc
PR-TELECOMOS KARÁCSONYI AJÁNDÉKKár hogy az elveszett csatornák nem nézhetőek ( MTV-re gondolok..-bár lehet nem is kár értük
csak nosztalgiázni már nem tudsz igazán a két zenei csati ami az 1 fok nyugaton van szabadon meg nem teszik be még ANALÓGBA se.. pedig ha ránézel nem olyan rosszak..) -
vpeti22
kezdő
Csak azt nem értem, hogy mi az oka annak hogy a jelenlegi, talán egyik legjobb csatorna – a Magyar Mozi TV - miért nem fér bele a kínálatba? Sok pénzbe kerül? Nem olyan régen jártam az Ügyfélszolgálaton, rákérdeztem, a hölgy csak annyit tudott mondani hogy valóban sokan keresik,és ezt (az ügyfelek igényét) ők már továbbították a vezetés felé. Ennek ellenére sajnos ezt jövőre sem fogjuk nézni...
Mivel nagyon úgy tűnik, hogy egységesítik a kínálatot a One-nal, és a csatornasorrend is ugyanaz lesz, így sanszos, hogy ide is bekerül a Magyar Mozi TV előbb-utóbb. Csak hát ez a társaság nem a pontos tájékoztatásról híres, mint annak idején a PR-Telecom volt.
-
komarga
újonc
Csak azt nem értem, hogy mi az oka annak hogy a jelenlegi, talán egyik legjobb csatorna – a Magyar Mozi TV - miért nem fér bele a kínálatba? Sok pénzbe kerül? Nem olyan régen jártam az Ügyfélszolgálaton, rákérdeztem, a hölgy csak annyit tudott mondani hogy valóban sokan keresik,és ezt (az ügyfelek igényét) ők már továbbították a vezetés felé. Ennek ellenére sajnos ezt jövőre sem fogjuk nézni...
-
CosworthF1
tag
-
cialci
lelkes újonc
Nekem meg van fotóban.
KÖSZI!
Tudod az a "röhej" hogy kb egy hónappal ezelőtt írtam nekik mailt, hogy árulják már el mi lesz januártól..
A fülük, farkuk (teljesen mindegy) minek nevezzem meg sem mozgatták .-(
Ezért KÖSZI! -
cialci
lelkes újonc
azóta elérhető már az info:
Helyhez kötött televízió műsorterjesztés és helyhez kötött rádió műsorterjesztés előfizetői szolgáltatásra vonatkozóan:
az érintett programcsomagok a csatornák megszűnés (törlés) vagy kivezetése miatt 2026. január 1-jei hatállyal, míg a bekerülő csatornák miatt a programcsomagok miatt 2026. január 6-ai hatállyal az alábbiak szerint módosulnak:
a digitális programkínálat változásai (4.a.sz. melléklet),
a Prémium Extra, a Kölyök, a Popcorn, a Lexikon Prémium és HD+ programcsomagok értékesíthetősége megszűnik.
A Klasszikus programcsomagból a csatorna megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD csatornát töröljük, a Muzsika TV és Szombathelyi TV csatornákat kivezetjük.
A Prémium programcsomagból a csatornák megszűnése miatt Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá a Muzsika TV, az RTL Három HD, Sorozatklub, Moziklub, Sport2 HD, Minimax, Kölyökklub HD, Spektrum HD, TV Paprika HD csatornákat kivezetjük. A Prémium programcsomagba bekerülnek a Sorozat+, RTL Gold, Story4 HD, Film Café HD, Galaxy4 HD csatornák.
A Prémium Plusz programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá az Oxygen Music TV HD csatornát kivezetjük. A Prémium Plusz programcsomagba bekerül a History Channel HD csatorna.
A Prémium Extra programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá az Oxygen Music TV HD, M6 HD, Kika, France24 HD, Pro7, Rai 3 HD, RTL, TV Polonia HD csatornákat kivezetjük. A Prémium Extra programcsomagba bekerülnek a History Channel HD és ORF2 csatornák.
A Prémium Full programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD, MTV Live HD csatornákat töröljük, továbbá a Filmbox Extra HD, Oxygen Music TV HD, M6 HD, Kika, France24 HD, Pro7, Rai 3 HD, RTL, TV Polonia HD csatornákat kivezetjük. A Prémium Full programcsomagba bekerülnek a Fashion TV, Duck TV, English Club TV, Al Jazeera, TV5 Monde, ORF2, Rai Uno csatornák.
A Világ1 programcsomagból a Pro7, RTL, KIKA csatornákat kivezetjük, de bekerül az ORF2 csatorna.
A Világ2 programcsomagból a Rai 3 HD, M6 HD, TV Polonia HD, France24 HD csatornákat kivezetjük.
A Pezsgés programcsomagból a csatornák megszűnése miatt az MTV ’80s, MTV Hits, MTV ’90s, club MTV, MTV ’00s csatornákat töröljük.
A Popcorn programcsomagból a Sorozat+, RTL Gold, Story4 HD, Galaxy4 HD, Film Café HD csatornákat kivezetjük.
A HD+ programcsomagból a csatorna megszűnése miatt az MTV Live HD csatornát töröljük, a Filmbox Extra HD csatornát kivezetjük.
A Világ Universe programcsomagból a Pro7, RTL, KIKA, Rai 3 HD, M6 HD, TV Polonia HD, France24 HD csatornákat kivezetjük, de bekerül az ORF2 csatorna.
A HD Prémium Extra programcsomagból a csatorna megszűnése miatt az MTV Live HD csatornát töröljük, a Filmbox Extra HD csatornát kivezetjük.THX!
-
Matrox1995
tag
-
plömplöm
őstag
azóta elérhető már az info:
Helyhez kötött televízió műsorterjesztés és helyhez kötött rádió műsorterjesztés előfizetői szolgáltatásra vonatkozóan:
az érintett programcsomagok a csatornák megszűnés (törlés) vagy kivezetése miatt 2026. január 1-jei hatállyal, míg a bekerülő csatornák miatt a programcsomagok miatt 2026. január 6-ai hatállyal az alábbiak szerint módosulnak:
a digitális programkínálat változásai (4.a.sz. melléklet),
a Prémium Extra, a Kölyök, a Popcorn, a Lexikon Prémium és HD+ programcsomagok értékesíthetősége megszűnik.
A Klasszikus programcsomagból a csatorna megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD csatornát töröljük, a Muzsika TV és Szombathelyi TV csatornákat kivezetjük.
A Prémium programcsomagból a csatornák megszűnése miatt Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá a Muzsika TV, az RTL Három HD, Sorozatklub, Moziklub, Sport2 HD, Minimax, Kölyökklub HD, Spektrum HD, TV Paprika HD csatornákat kivezetjük. A Prémium programcsomagba bekerülnek a Sorozat+, RTL Gold, Story4 HD, Film Café HD, Galaxy4 HD csatornák.
A Prémium Plusz programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá az Oxygen Music TV HD csatornát kivezetjük. A Prémium Plusz programcsomagba bekerül a History Channel HD csatorna.
A Prémium Extra programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD csatornákat töröljük, továbbá az Oxygen Music TV HD, M6 HD, Kika, France24 HD, Pro7, Rai 3 HD, RTL, TV Polonia HD csatornákat kivezetjük. A Prémium Extra programcsomagba bekerülnek a History Channel HD és ORF2 csatornák.
A Prémium Full programcsomagból a csatornák megszűnése miatt a Comedy Central Hungary HD, a TeenNick, Paramount Network HD, MTV Live HD csatornákat töröljük, továbbá a Filmbox Extra HD, Oxygen Music TV HD, M6 HD, Kika, France24 HD, Pro7, Rai 3 HD, RTL, TV Polonia HD csatornákat kivezetjük. A Prémium Full programcsomagba bekerülnek a Fashion TV, Duck TV, English Club TV, Al Jazeera, TV5 Monde, ORF2, Rai Uno csatornák.
A Világ1 programcsomagból a Pro7, RTL, KIKA csatornákat kivezetjük, de bekerül az ORF2 csatorna.
A Világ2 programcsomagból a Rai 3 HD, M6 HD, TV Polonia HD, France24 HD csatornákat kivezetjük.
A Pezsgés programcsomagból a csatornák megszűnése miatt az MTV ’80s, MTV Hits, MTV ’90s, club MTV, MTV ’00s csatornákat töröljük.
A Popcorn programcsomagból a Sorozat+, RTL Gold, Story4 HD, Galaxy4 HD, Film Café HD csatornákat kivezetjük.
A HD+ programcsomagból a csatorna megszűnése miatt az MTV Live HD csatornát töröljük, a Filmbox Extra HD csatornát kivezetjük.
A Világ Universe programcsomagból a Pro7, RTL, KIKA, Rai 3 HD, M6 HD, TV Polonia HD, France24 HD csatornákat kivezetjük, de bekerül az ORF2 csatorna.
A HD Prémium Extra programcsomagból a csatorna megszűnése miatt az MTV Live HD csatornát töröljük, a Filmbox Extra HD csatornát kivezetjük. -
cialci
lelkes újonc
ha lesz kódolatlan napok és tudja mikor kezdődik és meddig tart
szól nekünk?
(általában a téli szünet alatt szokott lenni -és majdnem minden kódolatlanul a prémium csomagban)
Köszi! -
cialci
lelkes újonc
Jászberény környéke elesett TV-adás szempontból, de a net se százas (pl. pont a Prohardver nem jön be normálisan)
itt is volt egy 3 órás se-kép---se hang--internet leállás 20251208-án
de nem tűnt fel senkinek??
nem írtak róla, hogy abonytól-bugacpusztáig leállt minden.. -
cialci
lelkes újonc
bocsi de mi az hogy alap csomag..
ilyen itt nincs
https://pr.hu/televizio
itt csak prémium van 56 kódolatlan csatorna
ill prémium full 117 csatorna
a mai állás szerint.. -
cialci
lelkes újonc
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van.Beszkannelnéd?
uis e kedvezménnyel én csak a számlát kaptam abban nem olvastam apró betűs részt
köszi! -
YmAtuj
újonc
Alapcsomagból kikerül sport2 is spektrum is.Bekerül pár töltelékcsatorna.A max4et továbbra is keverik a match4el.Egyre lejjebb
-
CosworthF1
tag
Jászberény környéke elesett TV-adás szempontból, de a net se százas (pl. pont a Prohardver nem jön be normálisan)
Javították, mostmár rendben van mindkét szolgáltatás

-
CosworthF1
tag
Jászberény környéke elesett TV-adás szempontból, de a net se százas (pl. pont a Prohardver nem jön be normálisan)
-
tomee987
tag
-
zolokas
senior tag
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van.MTV-k Paramount Network Teenick Musik is kikerül vagy 10 db-l lesz kevesebb
-
kabelmania27
félisten
Nálunk csak a PR TELECOM van Balatonakarattyán. Pár napja kaptam levelet Tőlük,hogy árkorrekcióra vagyok jogosult. PR Full + HBO Pak + 500-as optikai netem van és pár napja tapasztaljuk,hogy többször szét esik a kép szinte az összes csatornán és akadozik a net szolgáltatás,pedig nem a PR modemét használjuk,hanem vettem egy erősebb routert hogy Wifin is erősebb,gyorsabb legyen a net,de mostanában nagyon rossz a szolgáltatás minősége….ez lehet a ONE-os integráció része vagy az eszközökkel van valami?
Ont áramtalanítás után sem javul a helyzet?
Lehet probléma az ont-vel vagy a hálózattal ezért érdemes bejelenteni a problémát.
Nézd meg a tévén milyen a jelerősség és a minőség és milyen osztóval van elosztva a koax kábel. -
Runnerboy88
csendes tag
Nálunk csak a PR TELECOM van Balatonakarattyán. Pár napja kaptam levelet Tőlük,hogy árkorrekcióra vagyok jogosult. PR Full + HBO Pak + 500-as optikai netem van és pár napja tapasztaljuk,hogy többször szét esik a kép szinte az összes csatornán és akadozik a net szolgáltatás,pedig nem a PR modemét használjuk,hanem vettem egy erősebb routert hogy Wifin is erősebb,gyorsabb legyen a net,de mostanában nagyon rossz a szolgáltatás minősége….ez lehet a ONE-os integráció része vagy az eszközökkel van valami?
-
bnorci71
addikt
az mondjuk nem olcsó
én most fizetek 11.726-t prémium full+500net+telefon ebből 600 a modem+CI kártya ja nem a box ami nem is tudom minek van -
tomee987
tag
-
tomee987
tag
-
bnorci71
addikt
Semmi baj, ez egy csomó embernek itt majd remek ok arra, hogy a szolgáltató is cserélődjön a csatornákkal együtt.
Eddig is szinte a legdrágább szolgáltató volt a szolgáltatól között, az internet a kezdetek óta egy kalap szar és lassan már az a gerince mindennek, a csatornakínálat miatt volt eddig úgymond a TV-hez ragaszkodó előfizetőknél az, amiért maradtak ennél a szolgáltatónál, így viszont valószínűleg repülni fog sok háztartásból ahol van alternatíva mint pl. Telekom, itt pedig év végére elvileg már lesz mindenhol, ha tudják tartani az ütemtervet.hát ha szar lesz a minőség és még drága is én is továbbállok
-
Alteran-IT
őstag
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van.Semmi baj, ez egy csomó embernek itt majd remek ok arra, hogy a szolgáltató is cserélődjön a csatornákkal együtt.
Eddig is szinte a legdrágább szolgáltató volt a szolgáltatól között, az internet a kezdetek óta egy kalap szar és lassan már az a gerince mindennek, a csatornakínálat miatt volt eddig úgymond a TV-hez ragaszkodó előfizetőknél az, amiért maradtak ennél a szolgáltatónál, így viszont valószínűleg repülni fog sok háztartásból ahol van alternatíva mint pl. Telekom, itt pedig év végére elvileg már lesz mindenhol, ha tudják tartani az ütemtervet. -
Matrox1995
tag
Nem csodálkoznék, ha ezzel a mozdulattal a streameket is a pocsék One-osra cserélnék.

Azért az szép, hogy a nyereményjáték után kivezetik a kínálatból. -
Matrox1995
tag
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van.Nem csodálkoznék, ha ezzel a mozdulattal a streameket is a pocsék One-osra cserélnék.
-
plömplöm
őstag
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van.ez az info honnan van? náluk nem találom.
-
tomee987
tag
A csatornakínálat "one-osítása" viszont úgy néz ki megkezdődik.
Január 1-től
Kikerül: Oxygen Music TV HD, Pro7, KiKA, RTL (német), RAI3 HD, TVP Polonia HD, M6 HD
Bekerülnek "one-os csatornák": Fashion TV, Duck TV, English Club TV, ORF2, TV5Monde, Al Jazeera, Rai Uno
Az alapcsomag - családi csomagban is cserélődnek a csatornák mint a One-nál van. -
kabelmania27
félisten
Kis érdekesség: címünkön van PR koax, illetve most novemberben adta át a Telekom az optikát. A One webshopján is megjelent ez a cím az otthoni szolgáltatásoknál, de optikán keresztül. Nagyon messze lehet még a PR integrálása, ha Telekom wholesale szerződés keretében kötnek be ügyfeleket a leányvállalat hálózata helyett.
Ex Digi/Invitel koaxterületen egyszer hfc egyszer pedig vario csomag jelenik meg.
-
Gyula000
csendes tag
Valószínű, egyébként nem bővítettek volna 100 Gbit/s kapacitásra sem, ha nem volna még jóval odébb, elvégre akkor úgy bekötik őket az One hálózatába és az One-nál kell majd bővíteni a kapacitásokat, ha szükséges, bár ahogy elnézem, az One-nál belföldi kapacitás lenne elég bőven ahhoz, hogy bármikor átvegyék a PR forgalmát, a külföldi kapacitás már más tészta.
Kis érdekesség: címünkön van PR koax, illetve most novemberben adta át a Telekom az optikát. A One webshopján is megjelent ez a cím az otthoni szolgáltatásoknál, de optikán keresztül. Nagyon messze lehet még a PR integrálása, ha Telekom wholesale szerződés keretében kötnek be ügyfeleket a leányvállalat hálózata helyett.
-
Alteran-IT
őstag
Most jött egy szórólap az alábbi fejléccel:
"Ne higgy a hamis híreknek! A PR-Telecom nem szűnik meg!"
Szerintem a One-ba olvadás még bőven odébb van, ha ilyesmivel hirdetnek.Valószínű, egyébként nem bővítettek volna 100 Gbit/s kapacitásra sem, ha nem volna még jóval odébb, elvégre akkor úgy bekötik őket az One hálózatába és az One-nál kell majd bővíteni a kapacitásokat, ha szükséges, bár ahogy elnézem, az One-nál belföldi kapacitás lenne elég bőven ahhoz, hogy bármikor átvegyék a PR forgalmát, a külföldi kapacitás már más tészta.
-
Matrox1995
tag
Most jött egy szórólap az alábbi fejléccel:
"Ne higgy a hamis híreknek! A PR-Telecom nem szűnik meg!"
Szerintem a One-ba olvadás még bőven odébb van, ha ilyesmivel hirdetnek. -
Alteran-IT
őstag
Az a fasza az egészben ha most megnézitek, hogy a jelenlegi diagrammok szerint eddig az előfizetőknek egy ~10 Gbit/s kapacitási hátrányuk volt azért, mert a szolgáltató spórolt a központi sávszélességen.
Azért ha 1-2 Gbit/s lenne, akkor nem említeném, de 10 Gbit/s azért már sok, főleg hogy sok kisebb előfizetés is megsínylette ezt eddig, illetve a megnövekedett válaszidőkről nem is beszélek, amit jelenleg nem tapasztalok, eddig meg már nem nagyon lehetett vele mit kezdeni, egy vicc ez a szolgáltató.
És akkor ez a 10 Gbit/s még csak a központi sávszélességből adódó kapacitási hiány ami jelentkezett az előfizetőknél, vajon a helyi szegmenseken még mekkora kieső sávszélességek lehetnek egyeseknél ami a sávszélesség túlértékesítésből adódik és ami most még pluszba nem látszik meg, lehet most 50 Gbit/s-nál is tartana a diagram. Ez szégyen és kurva nagy gáz, ráadásul tiszta idióták, mert már nagyon rég így megy.Úgy látom tegnap elérte még a kerek 40 Gbit/s kihasználtságot is a bix-es kapacitás, most pedig jelenleg 42,5 Gbit/s-nél tart. Normális országban már az ilyen sóher tróger szolgáltatókat a dilettáns hülyékkel együtt akik üzemeltetik, rég bezárták volna. Reméljük jövőre gyökeres változások lesznek.
-
Alteran-IT
őstag
Felemelték 100G-re
Ideje volt már…
Ebből is látszik, hogy a One integráció még messze van.
Mondjuk jobb utána sem lesz, a TV meg főleg…Az a fasza az egészben ha most megnézitek, hogy a jelenlegi diagrammok szerint eddig az előfizetőknek egy ~10 Gbit/s kapacitási hátrányuk volt azért, mert a szolgáltató spórolt a központi sávszélességen.
Azért ha 1-2 Gbit/s lenne, akkor nem említeném, de 10 Gbit/s azért már sok, főleg hogy sok kisebb előfizetés is megsínylette ezt eddig, illetve a megnövekedett válaszidőkről nem is beszélek, amit jelenleg nem tapasztalok, eddig meg már nem nagyon lehetett vele mit kezdeni, egy vicc ez a szolgáltató.
És akkor ez a 10 Gbit/s még csak a központi sávszélességből adódó kapacitási hiány ami jelentkezett az előfizetőknél, vajon a helyi szegmenseken még mekkora kieső sávszélességek lehetnek egyeseknél ami a sávszélesség túlértékesítésből adódik és ami most még pluszba nem látszik meg, lehet most 50 Gbit/s-nál is tartana a diagram. Ez szégyen és kurva nagy gáz, ráadásul tiszta idióták, mert már nagyon rég így megy. -
Matrox1995
tag
-
tomee987
tag
Valami történhetett dél előtt nem sokkal (net van jelenleg is):

-
Matrox1995
tag



Kaptam egy pár képet miközben a BIX sávszél koppon van.
Igen, egy random ukrán speedtest szerverre (ezt dobja be alapból) jobb a ping, mint egy magyar szerverre.
A sebességgel egyébként nincs gond, mivel ez a legkisebb csomag. -
Matrox1995
tag
Mivel nekem nem PR-es netem van, fogalmam sincs mennyire zuhan be ilyenkor a sávszél. Csak azt látom, hogy a T és PR között csúnyán megnő a késleltetés.
-
bnorci71
addikt
Mivel egy elég nagy régió kiesett, most nincs túlterhelve, van egy minimális sávszél a 30Gbitből. Amikor elfogy, akkor a bix.prtelecom.hu simán 40ms ping felé kúszik.


ha játszanék biztos érdekelne, de mivel nem így szinte soha nem veszem észre, minden délután este neten szörfölök, youtube/streaming is gyakran megy
-
Matrox1995
tag
Mivel egy elég nagy régió kiesett, most nincs túlterhelve, van egy minimális sávszél a 30Gbitből. Amikor elfogy, akkor a bix.prtelecom.hu simán 40ms ping felé kúszik.


-
bnorci71
addikt

Még vissza se jött a szolgáltatás, de a BIX kapacitás koppon.értem én ezt a BIX grafikont, de mégse
netezni tudok youtube most lett megállítva
ez meg a speedtest 500/20 csomag
és a NAS is meg igaz szinte nulla sebességgel ment fel 1 torrent -
Matrox1995
tag

Még vissza se jött a szolgáltatás, de a BIX kapacitás koppon. -
Tigerclaw
nagyúr
Úgy látom Sárospatakon és talán környékén lehalt a PR hálózata, majd rá pár percre a Yettel mobilnet is, ahogy odaváltottak a userek. Ok, az utóbbi nem halt le csak modemes időket idéző sebességekre lassult 0.1Mbps környékére. (Legalábbis 4G-n) Biztos megint kábelt vágott valaki.
-
Runnerboy88
csendes tag
Nekem Balatonakarattyán PR Full GP500 streaming csomagom van és ezért fizetek 16.800ft-ot. Összeségében nem rossz a szolgáltatás,de nagyon túl van árazva. Nagyon bízom,hogy lesz pozitív változás a jövőben az összeolvadás miatt.
-
Matrox1995
tag
Még várjál, ami késik, nem múlik, még szerintem nem tudják, hogy vezessék át a szar gagyit és adják ugyan annyiért, mert egyébként ugye a PR alapjában véve internet szempontjából nagyon szar, TV szempontjából pl. nagyon jó, viszont kurva drága mindkét szolgáltatás és internetnél kurvára nem éri meg, gondolom hamarosan kitalálják, hogy az árak maradnak, de ugyan azt a szart adják majd, mert másképp nem tudják majd a koax hálózatokon kivitelezni, hogy a már új One ügyfelek a PR-es hálózaton is ugyan azért fizessenek elő, mint amit a már meglévő One ügyfelek kapnak, így valószínűleg mi sem fogjuk ugyan azt a minőséget kapni sokáig, de ugye ha megfigyeled, még az One oldalán még mindig csak Vario csomagok vannak, tehát még hivatalosan nem szolgáltatnak a PR hálózatán, ami valamennyire jó is, de én is már csak arra várok, hogy üzembe helyezzék az oszlopon lévő T optikát és megyek is át, mert a jelenlegi internet nagyon gatya és pont azért, mert a bix-es kapacitás is fullon van már, ilyenkor persze még használható, de este fele ... pont amikor az ember otthon van általában és használná...
Persze, kétségem sincs efelől, csak azt hittem, hogy a múltkori nagy karbantartást ezért csinálták.

A BIX-es dolog meg ultragáz. Melóban is ilyen 400 megabit a plafon mostanában, sajnos nem látok bele a modembe, hogy van-e lokális gond.
Ja, a Vario még megy itt patakon is, bátyámnak a lejárt hűsége és arra adtak (volna) új ajánlatot. -
Alteran-IT
őstag
Azon csodálkozom, hogy a TV streamjét még nem cserélték le az exDigisre vagy One-osra, mert már az is pocsék egyébként.
Még várjál, ami késik, nem múlik, még szerintem nem tudják, hogy vezessék át a szar gagyit és adják ugyan annyiért, mert egyébként ugye a PR alapjában véve internet szempontjából nagyon szar, TV szempontjából pl. nagyon jó, viszont kurva drága mindkét szolgáltatás és internetnél kurvára nem éri meg, gondolom hamarosan kitalálják, hogy az árak maradnak, de ugyan azt a szart adják majd, mert másképp nem tudják majd a koax hálózatokon kivitelezni, hogy a már új One ügyfelek a PR-es hálózaton is ugyan azért fizessenek elő, mint amit a már meglévő One ügyfelek kapnak, így valószínűleg mi sem fogjuk ugyan azt a minőséget kapni sokáig, de ugye ha megfigyeled, még az One oldalán még mindig csak Vario csomagok vannak, tehát még hivatalosan nem szolgáltatnak a PR hálózatán, ami valamennyire jó is, de én is már csak arra várok, hogy üzembe helyezzék az oszlopon lévő T optikát és megyek is át, mert a jelenlegi internet nagyon gatya és pont azért, mert a bix-es kapacitás is fullon van már, ilyenkor persze még használható, de este fele ... pont amikor az ember otthon van általában és használná...
-
Matrox1995
tag
Nem, de muszáj mindig feltenni ugyan azt a hülye kérdést, mint ha a megváltás jönne ebből a felvásárlásból, holott csak egyre szarabb lesz az egész.
Azon csodálkozom, hogy a TV streamjét még nem cserélték le az exDigisre vagy One-osra, mert már az is pocsék egyébként.
-
Alteran-IT
őstag
Mivel a korábbi emberek maradtak a cégvezetésben, szerintem sok minden nem várható.
Nem, de muszáj mindig feltenni ugyan azt a hülye kérdést, mint ha a megváltás jönne ebből a felvásárlásból, holott csak egyre szarabb lesz az egész.
-
Matrox1995
tag
Sziasztok!
Van valami új hír,hogy mi várható a felvásárolás után?Mivel a korábbi emberek maradtak a cégvezetésben, szerintem sok minden nem várható.
-
levin70
tag
Sziasztok!
Van valami új hír,hogy mi várható a felvásárolás után?[Hírek / közlemények]
A tulajdonosváltás a PR-Telecom Zrt. által nyújtott szolgáltatások folyamatosságát nem befolyásolja, Ön továbbra is változatlan formában veheti igénybe társaságunk szolgáltatásait. -
Alteran-IT
őstag
-
Gyula000
csendes tag
Ma este szétnéztem a BIX oldalán. Ez meglepett:

-
Runnerboy88
csendes tag
Sziasztok!
Van valami új hír,hogy mi várható a felvásárolás után? -
Matrox1995
tag
Igen, csak azt elfelejtették odaírni, hogy az előforduló minőségromlás végül megmarad
-
Alteran-IT
őstag
Igen, csak azt elfelejtették odaírni, hogy az előforduló minőségromlás végül megmarad
Új hozzászólás Aktív témák
-
5035 - 4901
5035 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Automata kávégépek
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Gaming notebook topik
- Google Chromecast topic
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vallás
- További aktív témák...
- Dell Precision M4700 15,6" FHD, i7 3720QM, 16GB RAM, Quadro K1000M VGA, 256GB SSD, számla, gar
- Lenovo T470s 14" FHD, i5 6300U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- BESZÁMÍTÁS! HP Zbook 8 G1as 14 üzleti notebook - R9 HXPro 375 64GB DDR5 1TB SSD AMD Radeon 890M W11
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7600K / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
- Apple iPhone 13 Pro Max 256,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



PR-TELECOMOS KARÁCSONYI AJÁNDÉK










