- 
			
						Fototrend
Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!): 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						melan
senior tag
válasz
							
							
								k_laszlo90
							
							
								#125889
							
							üzenetére
						Én is épp e két monitor között vaciláltam. 3 dolog miatt hajlottam az Acer felé mégis, bár kinézetre jobban tetszett az Asus (meg egy kicsit márkafan vagyok, a vga és az alaplap is TUF...)
Szóval a dp az egyik, mivel az Acer elvileg 1.4, de egyelőre ez nincs alátámasztva. A másik a panel, ami bár azt gondolnám, hogy egyforma, de az Acer AAS IPS, ami elméletileg hangyányival jobb, mint azt korábban nekem leírta egy fórumtárs.
A 3. A Hz tartomány. Tudom, sokan azt írják, hogy a nagyobb Hz jobb... igen... ha ki bírja hajtani a vgaból. Namost egy cikkezés szerint a játék alatti kép szétesés egyik oka tud lenni, ha a vga fps és a monitor Hz nem tud találkozni matematikailag. Értelmezésemben, ha a monitor pl 60-170 Hz közötz dolgozik, és leesik az fps 60 alá, akkor ott már a monitor nem tudja ugyanazt, vagy a többszöröst hozzátársítani megjelenítésben. Míg, ha 45-144 Hz a tartomány, akkor 45 fps-ig myugodtan leeshet...
Amennyiben tévedek, elfogadom, esetleg belinkelem a forrás cikket...Zárszó: megvettem az Acert, ami eddig nagyon bejön. Sokkal jobban néz ki, mint a képeken, így már nem sajnálom a kinézetbeli különbséget. A színhűsége nekem nagyon meggyőző.. épp most készülök dp kábellel is tesztelni

 - 
			
			
válasz
							
							
								k_laszlo90
							
							
								#125889
							
							üzenetére
						Ez egy remek kérdés .
Mivel a panel azonos (Innolux M270KCJ-K7B) így más területen próbálnék dönteni .
Áruk is szinte azonosak , így marad a mellékes specifikációk vagy a háttér támogatás .Térjünk vissza kicsit a kijelzőhőz , picit furcsállom hogy az Asus esetében kisebb a fényerő , de be tudom annak, hogy minden TUF szériánál valamiért ezt a beállítást alkalmazza az Asus , rejtély miért de már olvasgatok utánna .
Ellenben sokkal jobb a szín és színtér lefedettsége amit a jobb integrált panelvezérlőnek tudok be.
Horizontális és a vertikális digitális frekvenciát is jobban oldotta meg az Asus. Hozzá csatolnám a nagyobb Hz-et is az Asus javára (170 vs 144) .Fogyasztásban az Acer nyer átlagosan 5 wattal , de akkor is.
Mind színekben , Vesa szabványban vagy beépített hangszórók esetében döntetlen . Ellenben csatlakozók terén az Acer nyer , USB-hub miatt.
Szabványok és a beépített rengeteg szoftveres csomag és a passzív támogatásokat egyértelműen az Asus nyeri részemről .
Garancia ügyintézés , mindegyik háztól-házig garancia jár , így Az egyik legkényelmesebb eljárás amellett ha jól tudom mindegyik szervize BP- n található .
Így ha választanom kellene akkor 60%-ban az Asus-t választanám 40%-ban az Acert.
 
Új hozzászólás Aktív témák
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
 - Arc Raiders
 - Sorozatok
 - Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
 - Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
 - Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
 - sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
 - BestBuy ruhás topik
 - Milyen processzort vegyek?
 - Hálózati / IP kamera
 - További aktív témák...
 
- ASUS VG248 24 165HZ
 - 27% Áfa! Samsung S27FG904XU Odyssey 3D IPS Monitor! 3840x2160 / 165Hz / 1ms / FreeSync
 - LG UltraGear 34GN850P-B A csúcskategóriás ívelt gamer monitor!
 - 32" Samsung Odyssey G6 240Hz VA smart monitor garanciával
 - LG UltraGear 27G850A-B IPS Monitor! 3840x2160 / 240-480Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync! BeszámítOK
 
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3630,94% Akkumulátor
 - BESZÁMÍTÁS! MSI Z390-A Pro Z390 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
 - Kèszleten levő VGA-k! Kamatmentes rèszletre is! Èrdeklődj!
 - DJI Osmo Pocket 3
 - GYÖNYÖRŰ iPhone X 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3586, 100% Akkumulátor
 
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
						
								
							
								
 sztivo
