-
Fototrend
Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):
Új hozzászólás Aktív témák
-
Snoop27
őstag
válasz
Lizard0828
#139260
üzenetére
Megjött ma az enyém is s rendben van, legalábbis ami a halott pixeleket illeti, játék alatt még nem tudtam letesztelni, ahhoz meg kell érkezzen a pc.
-
Snoop27
őstag
válasz
Lizard0828
#139214
üzenetére
Már nézegetem mi legyen helyette ha ez nem válik be
-
Snoop27
őstag
Végűl a G2724D maradt, elég jó árban sikerűlt kifognom (87,500). Köszönöm srácok a segitséget!
-
Snoop27
őstag
válasz
Balesz1899
#138206
üzenetére
Nem értem mi a lényege, hogy annyira kinyúló talpat raknak neki, de biztos megvan az okuk rá. Sztem az MSI-jal maradok, annak kicsi a talpa s jól is néz ki.
-
Snoop27
őstag
válasz
Balesz1899
#138193
üzenetére
Annyi a gondom vele, hogy kicsi az asztal s annak nagyon előre nyúlik a talpa. De ha mindenképp az a bestbuy akkor esetleg veszek rá egy állitható vesa talpat s arra szerelem, de az még 30e pluszba.
-
Snoop27
őstag
Sziasztok! LG 27GP850P és Legion R27q-30 közűl melyik lenne a jobb választás? Esetleg még a LG 27GS75Q is szóba jöhet. Köszi.
-
Snoop27
őstag
válasz
Balesz1899
#138067
üzenetére
VA paneleseket is néztem de ma olvastam, hogy talán az IPS jobb lehet ha a válaszidő fontos. Megfelel VA is ha véleményetek szerint jó lehet játékokhoz.
-
Snoop27
őstag
Sziasztok!
1, Mekkora összeget szánnál a monitorra?
90-100e
2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged?
27” , 144-165 hz
3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED)
Játékokhoz, szóval IPS a jó választás, ha jól olvastam
4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat?
sík, de lehet ivelt is, talán ez utóbbi jobb játékokhoz
5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb)
játékok, tanulás, net.
6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged?
AMD RX 6650 XT
7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,KVM switch, jack 3,5mm, stb-stb)
HDMI, DP, USB
8, Fontos számodra a HDR funkció ?
jó ha van, de nem must have
9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel?
hagyományos
10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható?
állítható, dönthetőGigabyte G27QC és ViewSonic Gaming VX2718-2KPC-MHD ami eddig jónak tűnt, de megfelel más is ha ennél jobb hasonló árban.
Köszönöm. -
Snoop27
őstag
válasz
Geresics
#54018
üzenetére
Koszi, ez valoban sokat segit. Kaptam olcsobb darabokat is, apro penzert, de gondoltam inkabb vennek egy dragabb darabot, hatha szamit valamit, vagy nem? Sokan irtak, hogy erdemes VGA-rol valtani, szoval VGA es DVi kozt biztos nagy minoseg kulonbseg van, dehogy DVI es DVI kozt van-e azt nem tudom, de szeretnem a legjobbat kihozni ebbol a monitorbol.
-
Snoop27
őstag
Sziasztok. Tegnap ota boldog tulaja vagyok egy P2314H monitornak. DP es VGA kabeleket kaptam hozza, de sajnos a videokartyamon nincs DP kimenet (HD4850) es a VGA ha jol tudom gyenge minosegu, analog kepet/jelet ad. Emiatt gondoltam ugy, hogy egy jo minosegu Hama DVI kabelt vasarolnek, s itt jon a kerdesem : a videokartyam 24+5 pines, a monitor pedig 24+1, gond lehet ha 24+1 pines kabelt veszek? Problemas lehet a videokartyanal, vagy semmi gondot nem okoz? (arra is gondoltam, hogy a DP kabelre vennek DVI atalakitot, de ugy tudom/olvastam talan jobban jarnek egy DVI kabellel).
Valaszaitokat nagyon koszonom elore is!
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Büszke apukák és anyukák topikja
- Bittorrent topik
- Hővezető paszták
- Építő/felújító topik
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Villanyszerelés
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Torrent meghívó kunyeráló
- További aktív témák...
- LG UltraGear 32GS95UX-B OLED Monitor! 32" 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync! BeszámítOK
- LG UltraGear 27GR93U-B IPS Monitor! 3840x2160 / 144Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync!
- SAMSUNG (LS49CG950SUXEN) 49" 5K OLED GAMER ! akció!
- SAMSUNG (LS49C950UAUXEN) 5K 120HZ GAMER MONTOR ! AKCIÓ!
- 27% SZÁMLÁVAL! LG Ultragear 38GL950G-B Gaming IPS Monitor! 3840x1600 / 175Hz / 1ms / G-Sync
- iKing.Hu - Google Pixel 10 Tensor G5, 120 Hz OLED, tripla kamera-128 GB Használt, karcmentes Gari
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 64GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3453
- Panasonic HC-V770 FUL HD kamera
- Xbox Elite Series 2 Kontroller // Számla + garancia //
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon G7: i5-8365U I 16GB I 512GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


