-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
viperabácsi
addikt
+4 k dupla memória??? Mi itt a kérdés?
(#24466) Gaben01 Nekem van egy ilyen lapom most vettem bele úgy wifi kártyát , hogy elmentem PC bontóba és vettem 1k -ért bele egy kártyát ami úgy lett kiválasztva ,hogy elém tettek egy dobozt és én kiválasztottam a nekem szimpit.Az volt egyedül a kikötésem , hogy wifit és kékfogat is tudjon.Hazahoztam , beletettem és megy benne.
-
Jó az, de miért itt kérdezed? Az egy mATX lap, ez meg az ITX-topik, vagy esetleg a H81I-PLUS-ra gondoltál?
És miért TFX-es tápot választottál, mikor ebbe a házba sima ATX-es megy?
Vagy helytakarékos (és pénztakarékos) lehet egy SFX táp + egy PS2-SFX-adapter (mindkettőt apróról).+1 a 2GB-os változatra!
(#24462) Gaben01
A legolcsóbb ilyen lap a Gigabyte GA-B85N, de wifi kártyát, és antennát neked kell hozzá venned. -
flashpointer
őstag
VGA-ból a két gigásat venném, az 1gb-ost választottam én is de hiába 50+fps a játék mikrolagok vannak ha a textúra high, csak medium mellett nincs, és hiába bírná kevés az 1gb.
De nagyon jó cucc minden maxon van csak a texture med.
meg 5ért elment belőle a kupon úgyhogy gyakorlatilag 25k-ért elég kellemes volt az ára
Új hozzászólás Aktív témák
- Bizarr babával és gigateleppel futott be a OnePlus ásza
- Spórolós topik
- Gumi és felni topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- PlayStation 5
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kiadta Sam Altman a parancsot: bajban a ChatGPT!
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Kingston HyperX Predator RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz HX432C16PB3AK2/32
- Micron 8GB DDR4 2666 MHz RAM 2 db eladó (7 000 Ft / db)
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Használt Kingston HyperX Predator 8GB 2x4GB DDR3 2400Mhz memória
- BESZÁMÍTÁS! Asus B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB Zalman Z1 Plus Kolink 850W
- Bomba ár! HP ProBook 440 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- JBL Quantum400 gamer fejhallgató
- 0% THM 4 havi részlet beszámítás! 5060Ti/5070/5070Ti/5080/5090 videokártyák készletről KAMATMENTESEN
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Mással nem próbáltam mivel csak ezzel játszom.

