-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bananfa
csendes újonc
válasz
cinemazealot
#51097
üzenetére
9.5L térfogatban 6.8kg van pakolva, vagyis 0.7kg/dm^3. A kilógrammonkénti árát pedig ki se merem számolni

-
-
bananfa
csendes újonc
válasz
PROTRON
#51093
üzenetére
igen, 2slotos a kartya, vrm/memoriat direkt szerelt passziv borda van, indirekten a coldplate-hez is csatlakozik, habar mivel a bordakon hosszani iranyba nincs homozgas, szerintem a plusz hőleadó képessége, nemlehet több pár tíz wattnál, habár ami azt illeti nem is szokott meleg lenni.
-
bananfa
csendes újonc
Sziasztok!
Még mielőtt akadna rá vevő, megosztanám veletek is, mit sikerült összehordanom egy formd T1-be.
1db radi, 2db dc-lt2600, 3db venti, 16mag, 32gb ram, rtx 2070 és nagyjából 13fok deltaT, 1300-1500rpm-en, egy sugárkövetett cyberpunkozás után.
Sajnos akármennyire szép, nem sikerült megszoknom, hogy az íróasztalon tároljam a számítógépet, így visszaköltözök egy Nano S-be
-
bananfa
csendes újonc
válasz
zsigomark3
#50585
üzenetére
igen valami hasonlóra gondoltam én is, esetleg valami matt festékfilc
-
bananfa
csendes újonc
Sziasztok'
A segítségeteket szeretném kérni, ha esetleg volt már hasonlóval tapasztalatotok.
A helyzet hogy van egy fekete Streacom DA házam, ez ugye sandblasted és anodizált aluminium. Sajnálatos módon egy hónapja egy repülés alkalmával megkarcolódott és egy kb 1 centis helyen lejött a fekete anodizálás és kilátszik az alu. Esetleg van tapasztalatotok, hogy hogyan lehetne kultúráltan begyógyitani a sérülést?
Habár közbe megjött a nyáron rendelt Formd T1-em
, így valószínűleg hamarosan meghirdetem eladásra Streacom DA-t, de azért kár lenne ennyibe hagyni az esetet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen SSD-t vegyek?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Spórolós topik
- BestBuy ruhás topik
- Parfüm topik
- Felhő alapú adattárolás (Dropbox, stb.)
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Eredeti játékok OFF topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE RTX 5080 AERO OC 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4397
- Apple iPhone 12 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 83%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

, így valószínűleg hamarosan meghirdetem eladásra Streacom DA-t, de azért kár lenne ennyibe hagyni az esetet.