Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
|AP|
veterán
Nemrég néztem ki magamnak ezt a tabletet és találtam a topikra. Mint új látogató, természetesen az első hozzászólással kezdtem. Mellette igyekeztem minél több infót begyűjteni. Így már tisztul a kép, de segítségül a szintén újoncoknak, szerintem a következőt lehetne kicsit jobban összeszedni az első hozzászólásban:
-milyen ismert problémák merültek fel eddig (pl. wifi jelerősség probléma, akadozások, lassulások bekapcsolt wifinél, stb) és hogy ezekre hogy és melyik ROM nyújt megoldást, melyik a jelenleg ajánlott leggyorsabb, legstabilabb ROM?
-JB frissítésről milyen aktuális infók vannak (ezt úgyis megkérdezi mindenki aki idetéved)
-esetleg ajánlott kiegészítők (tokok, billenytűzetek, ilyesmi)+van még egy nem rossz magyar nyelvű videó youtube-on a már linkelt mellett: [link]
nekem így nagyjából ennyi lenne az első hozzászóláshoz... hamarosan szerintem itthon is lesz egy ilyen tab
-
-
fgoo
csendes tag
Ezzel nem nagyon erősítettél meg semmit, mert nekem és icsi1-nek is 4.0.4-es van, mégis ezt csinálja. Bár az is igaz, hogy még a belassulós "gyári" 4.0.4-es, mert még nem szereztem egy üres sd kártyát a telepítéshez. Vagy menne úgy is a rom csere, ha telefonom nem üres 8 gigás kártyáját használnám erre a célra? Valahogy nincs kedvem leszedni, majd a rom csere után visszatenni a kártya teljes tartalmát.
Ja, és engem a Chrome hidegen hagy, nekem a Boat Browser jobban bejön. -
-
royalka
őstag
-
royalka
őstag
Ki lehet, de ahogy gondoltam nem fog vele menni.
Szedem mind a 2 romot lefele. A futár azt mondta 2 fele jön.. Akkor amivel érkezik rom abba nem lesz magyar.
. tegnap átolvastam az egész forumot de nem jött le hogy melyik rom a jó. Inkább arra jutottam hogy kikell próbálni mert vegyesek az érzelmek. + Hogy az amivel a dobozba van nem érdemes sok időt tölteni mert akad rendesen.
Ha hibás valami, kérem kijavítani!!!
-
Fritz Teufel
addikt
Természetesen ez volt az egyik első opció, amit engedélyeztem a friss telepítéskor. A gyári telepített alkalmazások frissítéséig nincs semmi gond. Aztán amikor felpakolom a saját alkalmazásaimat, egyszer csak nem kapcsolódik többé a Wi-fi-hez alvó üzemmódban. Ez mindegyik ROM-ra érvényes. Elképzelhető, hogy valamelyik alkalmazás okozza, de egyszerűen nem tudom megfogni. Kipróbáltam mikor még elvileg nem dobta el a hálózatot, de nem jelezte a bejövő email-t (küldtem egyet próbaképpen) Galaxy S II-n ugyan ezeket az appokat használom és ott nincs ilyen probléma. Őrületesen bosszantó és ez egyértelműen a ROM hibája!
-
-
-
Yoli
tag
Van azért benne szórás nekem is...
Logikát nem látok benne, mert hol 39xx hol 4xxx pedig semmi nem változik a gépen.
Indítsd újra és lehet több lesz, de én néhány 100 ponttal nem foglalkozom. A lényeg, hogy fusson minden rendesen. De a főképernyők néha nekem is kicsit darabosan váltanak, de néha meg jól.
Én ezt elfogadtam, ennyiért meg lehet szokniMégse 80-100e vagy még több a gép ára.
Persze 35-45e sem kevés, nem azt mondom. -
-
-
-
Zollkid100
tag
Na most elvileg működnie kéne. Csak le kellett csekkolni a fiókot,hogy valóban én irányítom e.(mobilra küldtek egy kódot)
Ez megtörtént és most tölthetnék fel több mint 15 perces cumókat. De a most feltöltött videót meg nem akarja engedélyezni,még mindig arra hivatkozva h túl hosszú...:S -
Pompi
nagyúr
Ahogy már elhangzott root egyszerűen csak 4.0.3-ra van. 4.0.3-on egyébként több power profile is van. Visszarakása végtelenül egyszerű, sd kártyára fel kell másolni a csomagot. Factory reset. Gép kikapcs. Hangerő fel + bekapcsológombbal elindít. Ekkor lefut a telepítő és kész. Biztos ami tuti alapon én ilyenkor egy factory resettel kezdtem. Innen le lehet szedni a 4.0.3-at: [link]
Ja, igen persze megy az Apex Launcher ezen a gépen. -
-
Smithy87
senior tag
Na most kapcsolt ki először 4.0.4. alatt. Beállt a főképernyők közötti váltás és kikapcsolt. Szerintem estére vissza butítom 4.0.3. ra amíg nincs cukor rá. A wifinállam borzalom. A céges hotspotot is eldobálja pedig, az egymillió éves galaxy spikám is stabilan látja.
Garis csere vagy tényleg ilyen rossz?
A launchereket megnézem amint elkapja a netet.
Nem csak hogy szánalmasan gyengén látja még el is dobálja más tapasztalt ilyet?
Böngészőnek és a dolphint tettem fel, eddig megy. Akku időről 65% on kaptam tegnap du. 2-kor, és este 7 re merült le nem sokat pihent a wifi erőlködött és Dungeonhunter 3 lett nyúzva rajta. A N.O.V.A. 3 sajnos inkompatibilitást ír.
Erre van olyan rom amiben másik gépnek mutatja magát a play felé?
-
Pompi
nagyúr
Szerintem olvasásra eleve jobb egy e-ink-es ebook olvasó. Jobb a szemnek, kevesebbet fogyaszt.
Ettől eltekintve használható olvasónak, kazal progi van a play store-ban ami olvassa az elterjedt ebook formátumokat és szanaszét customizálhatóak (pl. esti olvasásra inverz beállítás stb.)
Ami előnyére mondható egy ebook readerrel szemben, hogy a képként scannelt pdf anyagokat is egész jó sebességgel kezeli, olvashatóak rajta az ilyen formában rögzített cuccok is.
Új hozzászólás Aktív témák
- Új - Apple iPad mini 7.gen 2024 Wi-Fi 128GB Purple/Blue/Space Gray - Bontatlan
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G - 256GB - új, garis (SM-X926B)
- iPad 7th. 128GB Wifi Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 89%/p4299
- Microsoft Surface Pro 7 - Újszerű, dobozban, gyári töltővel, billentyűzettel
- Honor Pad X8a 64GB Wifi,1 év Garancia
- AKCIÓ! Csere-Beszámítás! Gainward Phantom RTX 4070Ti 12GB GDDR6X Videokártya!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! ASUS PRIME Z390-P i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 DEEPCOOL Matrexx55 630W
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060Super 8GB Corsair Carbide Series 200R 600W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest