Új hozzászólás Aktív témák
-
Fiery
veterán
válasz
Switch333 #2494 üzenetére
Nem szivesen ajanljuk az AIDA64-et ilyen esetben. Ugyanis, ha a notebookkal barmi gond van, pl. kicsit gyengebb minosegu memoria modul van benne, es az AIDA64 Stabilitasteszttol elfustol a memoria modul, akkor nehez eldonteni, hogy ki tette tonkre, es ki allja a javitas koltseget. Mas lenne a helyzet, ha uj notebookrol lenne szo, vagy mondjuk me'g lenne ra garancia.
Az AIDA64 Stabilitastesztjetol nem szabadna elszallnia, elfustolnie egyik jo minosegu hardver elemnek sem, de ugyebar vannak kevesbe jo minosegu alkatreszek is. Ha valamelyik alkatresz tonkremegy a teszt soran, az az alkatresz jo esellyel tonkremenne mas esetben is, amikor nagy terheles ala kerul a rendszer.
Magat a tesztet egyebkent legalabb 1-2 oran at erdemes futtatni, meghozza ketszer is. Elso korben csak az "FPU" altesztet engedelyezd, ezzel a rendszer huteset tudod ellenorizni, ugyanis az FPU alteszt futtatasa kozben melegszik fel legjobban a processzor. Majd, ha ezt jol viseli a gep, akkor erdemes futtatni egy uj tesztet, aminel minden altesztet engedelyezel. Ezzel a gep altalanos mukodeset lehet ellenorizni, pl. hogy nem hibazik-e a gep valamelyik eleme.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hardverbálák rakodása nélkül nincs hétvége
- Destiny 2 (Xbox One, PS4, PC)
- Politika
- Házimozi haladó szinten
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- One UI 7 frissítés: volt, nincs
- Külpolitika
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- Gumi és felni topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest