Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz baloghgabor #26499 üzenetére

    próbálj macska fejjel gondolkozni
    Épp azon meregtem, hogy talán pont ez a baj.
    Mikor idekerült, látszólag próbálta utánozni az emberi viselkedést, pl. beült a fotelbe a háttámlához tolva a hátát és nézett maga elé, mint mi emberek körülötte bámultuk a TV-t.
    Én viszont annyira közel engedtem, hogy néha ott fekszem vele a padlón, a szemébe bámulva, mint valami Hollywood-i romantikus filmjelentben. Azóta kicsit olyan, mint ha ő próbálná nekem tanítgatni, hogy kell macskának lenni. Néha megfeletkezett már magáról, és kicsit harapdált/karmolgatott (aztán megijedt és elszaladt, pedig meg sem rezzentem). Szóval talán épp hogy túlzottan el van kényeztetve, nagyon abban az irányban van a mérleg, hogy én vagyok az ő macsakaembere, nem ő az én sima macskám.
    Ha terápiás állat helyett egy ukrán menekült nőt hoztam volna haza ~1 éve kamufeleségnek, és eilyenek csinálna, akkor is gondolkodnék azon, hogy elzavarom. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák