Új hozzászólás Aktív témák
-
[DoN]$[LeoN]
tag
igen, megnéztem, köszönöm, úgy látom hogy ez kielégítő megoldás lesz számomra, úgyhogy várom, hogy eljusson, addigis rakosgatom össze a gép többi részét.
ha van 22-24 colos monitorra, vagy hdtv-re tipped, ajánlatod, ami jó ár/érték arányt képvisel, azt is örömmel fogdom.
köszönöm a segítséget.
-
[DoN]$[LeoN]
tag
a cél, hogy 2 monitor munkafelület, egyen használom a gép egyéb funkcióit, másikon a befektetéseimet menedzselném (adnék-vennék ugyebár ) a maradék 3-4 kijelzőn, amin nagyon gondolkodom, hogy Full hd tv-k legyenek a falon, pedig árfolyamokat figyelnék, konstansan tehát ugyanaz lenne rajtuk - mindegyiken más tőzsdéké -, csak persze frissülne.
ezt tudja az ati?
-
[DoN]$[LeoN]
tag
nagyon köszönöm. véleményed szerint sokkal kisebb teljesítményre képes mint az általam fentebb vázolt matroxos megoldások (bár állítólag bivalyerős, de hát a matroxnak ilyentéren egyedülállóan régre visszanyúló tapasztalatai vannak, ami hát sokszor sokat számít.)
szerk.: táp nem érdekel, azon ne múljon, meg szünetmentes áramforrás is kell, ezekre nem fogom sajnálni a zsét, se az áramszámlára! tehát legfulosabb 1000W-os úgyérzem belemegymajd

Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- GL.iNet Flint 2 (GL-MT6000) router
- ASUS blog: 2K-tól a 4K-ig és tovább a Radeon RX 9000-es szériával
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen egeret válasszak?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Wise (ex-TransferWise)
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7340 2-in-1 i5 13.gen, 16GB DDR5, 512GB SSD, QHD+ érintőkijelző, ÚJ ÁLLAPOT!
- LG 55QNED823RE / QNED / 55" - 140 cm / 4K UHD / 120Hz & 4ms / HDR Dolby Vision / FreeSync + HDMI 2.1
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- HP EliteDesk 800 G2 (Tower) i5-6500,8GB DDR4,240GB SSD, DVD, WIN11
- Xcover 7 128/6
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

