-
Fototrend
Adott ideig ingyenesen vagy kedvezményesen elérhető, de egyébként fizetős felhasználói programok, mobil alkalmazások, digitális előfizetések lelőhelye. A warez TILOS!
Új hozzászólás Aktív témák
-
RudyD
tag
Üdv!
Az IrfanView is csak otthoni felhasználásra ingyenes. Bár már találtam egy multiplatform open source alternatívát rá, a nomacs -ot (nomacs.org -ról beszerezhető, win -hez is, akár portable formában.
Alap dolgokra majdnem tud annyit, igaz az elején kicsit állítgatni kell, viszont a fejlesztők aktívak, uh lehet hozzá dolgokat beállítani...Amúgy attól függően h mire kell, lehet hogy a gimp is kevés, mivel pl. a képek színbontása képernyőre van, nyomdakészre hozni egyet nem biztos h egyszerű vele.
-
RudyD
tag
Ott már szabadkoztam, de akkor itt sem hagyom ki. Bocsánat hogy sebtiben válaszoltam, épp sietősre kellett fognom.
Azóta még egy eszembe jutott, az iobit Advanced System Care -re lehet találni promót is, de lehet h a free változatban is van még egy hasonló kiegészítő az extrák között. -
RudyD
tag
Ez már imho a milyen program témakörbe tartozhat. S láss csodát mik vannak ott? (Érdemes visszaolvasni is, illetve mindjárt én is hozzárakok.)
-
RudyD
tag
Üdv!
Én is próbára tettem, valami dotnyet néggyel megspékelt, ingyenes-nyílt forráskódú 'lopásokkal' teletűzdelt cuccról van szó.
Há' nem tetszett, amire nekem kellett volna nem ment.
Ezt alapból és ingyenes - open source cuccokkal is meg lehet csinálni...
OCR-t meg nem igazán találtam benne, úgyhogy kerítettem egy jó öreg abby -t. Kár hogy a recognita anno lehúzta a rolót. De hogy ne teljesen off legyek - normális élő OCR promo nincs valakinek kéznél - ami normálisan működik is kb abby szinten? -
RudyD
tag
Üdv!
A napokban én is körülnéztem az AV piacon és ha már vipre akkor van egy ingyenes (csak av) változat vipre motorral - ha jól vettem le akkor kis céges felhasználásra is ingyen.

UnThreat néven 'forgalmazzák'.
Elméletileg W8 kompatibilis. (7-esen meg xp-n próbáltam, volt pár gixer meg nem egy csúcsmű de első pár ránézésre megfelelőnek tűnt oda ahova raktam.)Igaz hogy egyelőre csak ángélusul meg bulgárul
"beszél", de itt most nem volt prioritás.
(Az IS meg a Pro változatok itt is fizetősek.)Gondoltam megemlítem, még eléggé bonyolult rátalálni máshonnan egyelőre. B-)
-
RudyD
tag
Üdv!
Lehet le kell szedni és kipucolni a registry -t. Pl az iobit uninstaller portable jó munkát végez ezzel.
Mindenesetre furcsa hogy itt megy ott meg nem. Ez az Ultimate vagy a Pro ami nem hagyja magát regisztrálni?@Argos83: A CCleaner -t én is benn tartom még az eszközkészletben - a portable változatot. Mióta cégeknek erőltetik a fizetőset azóta erősebben nézem az alternatívákat..
A tuningolással meg néha-néha kipróbálok ezt-azt. Bár nálam elvi dolog hogy ha lehet akkor Open source de minimum teljesen free legyen. -
RudyD
tag
Üdv!
Mint AV még nem sok tapasztalatom van. Mint tisztogatós cucc nekem bejön. Igaz nem szeretem a gui csicsát, de egész szépen dolgozik és kvázi félautomatán rakja rendbe a rendszert. Az uninstaller -ük volt még idáig talán a lehetőségekhez mérten a legjobb amit használni tudtam már évek óta. Náluk is vannak bakik de nekem tetszik. Főleg az hogy mindent bepipálok, van auto javítás opció meg auto shutdwon. Gépkarbantartásra hasznos lehet.
Amúgy épp tegnap néztem, egy avast! mellé került fel az ASC ultimate és mindent úgy hagytam. Viszont az AV tulajdonságai között láttam egy érdekes rövid kék sort hogy kompatibilitási üzemmódban működik!
úgyhogy úgy hagytam.Szóval hasznos kis all-in-one tool -nak tűnik.
upd.:
@ (#2283) UserX: Kösz az info -t. Erre a fent említettre nem próbáltam beszúrni a kulcsot. Arra meg sajnos nem volt idő hogy összehasonlítsam hogy különbözik-e valamiben funkcionalitást tekintve. Lejárat miatt sem kiabál. Egyelőre úgy hagyom. Majd ha lesz ugyanott idő akkor összehasonlítgatom.
-
RudyD
tag
Üdv!
Nincs új a nap alatt - általában. Idézet a honlapról:
"Based on #1 ranked BitDefender antivirus technology and IObit anti-malware engine,..."
Azaz a vírusirtó valójában a BitDefender mögötte. (Legalábbis a motorja... Heurisztika most nem rémlik hogy lenne benne.)Személy szerint BD -t még nem használtam.
Kis 2-3 gépes hálózatok vannak - azokban inkább azt vallom hogy többfajta vírusirtó legyen a gépeken. Még talán a 3-as 4-es avast -al jártam úgy hogy beriasztott egy nagyobb hálózaton ahol mindenhol ugyanaz a naprakész vírusirtó volt. Ha olyan az ártány hogy lan -on is terjed akkor így nagyobb eséllyel kiderül hogy ott van.
-
RudyD
tag
válasz
truptik
#2264
üzenetére
Üdv!
Az sem kell. Mostiwant.com fő oldal. Ott van sima ASC6 -ra kód. (De még januárban a karácsonyi promó meghosszabbítása is működhet - az valahol a január eleji bejegyzéseknél. Képen is ott a kulcs és valaki volt olyan kedves és berakta a hozzászólásokba is.
Bár elméletileg azt írják hogy lehet "kompatibilitási módban" telepíteni és automatikusan kihagyja az antivirust - na ez nálam sem történt meg. Az egyik gépen hagytam és levettem ami av volt, a másikon meg felraktam a sima asc -t. Egyet még kipróbálok, hátha.upd.: Ha sikerült a kompatibilitási mód akkor had tudjuk meg! B-)
Mellesleg köszönöm a fenti közösségnek
mert én is csak az ő erőforrásaikról citálok egyelőre... B-) -
RudyD
tag
A régió szerinti kódkiosztás kijátszása valóban elég szürke terület.
Én spec kíváncsi vagyok hogy a java alapú JAP még megy-e? Ha jók az emlékeim sf.net -ről beszerezhető és alapból német server -t enged az O.S. verzió.Amúgy ezt a jogász dönti el, de ahhoz itthon át kell esni két perelésen és a béesá holdudvarába nem vagyok bizti hogy betartozik a cég úgyhogy kis esélyes. Ha meg eljutnak oda, akkor úgyis fizikailag korlátozzák majd kicsit jobban a hozzáférést.
A torrentről besz*ottnál annyival jobb hogy legalább nem egy szétvírusozott cuccról van szó, azaz legalább "gyártói tisztaságú".
-
RudyD
tag
Üdv!
Nézze csak kend van iobit asc ulti 6 kulcs évreszóló. Abban van vírusirtó. Milyen is milyen is!? B-)
A fránya csehek is emilt favorizálnak. Nekem szombaton még ment.... -
RudyD
tag
válasz
Visormail
#1793
üzenetére
Üdv!
Egyelőre csak kutászok. Sajnos a pavtube -ról pár órával lecsúsztam de ha szabad olyat kérdezni - tud ez fejezetenként\szakaszonként külön video állományt csinálni DVD -ről?
Illetve még off -topic -abb. - Elnézést hogy itt is kérdezem de talán jártasabbak jobb helyre is igazítanak. - keresnék olyan szerkesztőt ami tud olyat hogy több dvd -t menükkel együtt megtartva egy főmenü alá befűz. Sajnos a közvetlen szerkesztőkre még idáig nem sikerült időt szakítanom.
Előre is Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
- Milyen monitort vegyek?
- Elektromos autók - motorok
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Parfüm topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- The Elder Scrolls Online Imperial Collector s Edition
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

"beszél", de itt most nem volt prioritás.
