-
Fototrend
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
mzso
veterán
Egy az egyben ugyanazt adom meg mint tavaly, és az okmány sem járt le, de mégsem jó...
-
Hello! Nem figyeltem még meg a dolgot, ezért kérdezném, hogy a Telekom app-ben milyen gyorsan frissülnek a fogyasztási adatok, akár hívás, akár net esetében?!
-
mzso
veterán
Helló!
Az adategyeztetéssel mi a halál van?
Mindent beírtam jól, úgyanúgy, de a címen kívül mindent pirossal kiemel. Kis nagybetű számít? (Mondjuk ez a sz ig számot nem magyarázza mert az teljesen ugyanúgy van megadva)
Lejárva sincs természetesen. -
#77646080
törölt tag
válasz
kovacsmi_74
#107884
üzenetére
Igen, mindent sikerült újra hozzáadni. Akkor erre fel kell készülni, hogy bármikor elfelejtheti az app...
-
radio100jozs
őstag
válasz
Huroq
#107890
üzenetére
Nekem sem megy továbbra sem, technikai hiba van. Pedig próbáltam én is a telefonszám+SMS, meg az FB-vel is, más böngészővel...stb. Nekem nem csak ez a mobilszám van a fiókomban, hanem egy Dominós, meg a T-Sat előfizetés is. Ezen két utóbbi megy a mobil applikációval továbbra is.
-
kalanchoe
senior tag
Samsung Messagesben hogy működik a RCS? Jelzi valahogy, mint GMessengerben, hogy RCS-n megy az üzenet?
-
Huroq
senior tag
válasz
radio100jozs
#107861
üzenetére
Ma megint beszéltem velük, szerintük semmilyen hiba nincs a számokkal be kell tudjak lépni. Lejátszottuk a végtelenségig ismételt másik böngésző, k*ki törlés, facebookal belépés, telefonszámmal belépés stb. metódust. Ezután azt ajánlották, hogy képernyőképekkel együtt küldjek nekik egy emailt. Tehát tegyek panaszt. Kiváló.
Egyébként már kiderítettem, hogy amikor a telefonok böngészése közben jelentkezek be akkor bejelentkezik, de ahogy bármi másra, tehát az "Áttekintés", "Számlák" menüpontra kattintok azonnal a hibaüzenettel kiléptet a rendszerből. Érdekes. -
válasz
MaxxDamage
#107879
üzenetére
Ha máshol töltöd, akkor a percek azért járnának.
-
válasz
radio100jozs
#107880
üzenetére
A DIGI-nek egyrészt nem sok választása volt a gyenge lefedettség miatt, másrészt a tesztüzem okán kvázi mindegy, hogy mennyire működik jól, vagy nem jól.
A Telekom, illetve a meglévő szolgáltatók nem feltétlenül mehetnek már bele ilyen vagylagos minőségű indításba, meg a jobb lefedettségnek köszönhetően rákényszerítve sincsenek.
Nekem már jó ideje van VoWiFi kapcsoló a Note9-en, először a Telekomos (TMH) firmware verzióba tették be, aztán a nem szolgáltatós hazai (XEH) is megkapta, ezért biztosan rajta vannak, lassan csak lesz belőle valami, még ha nem is sűrűn használnám. -
Renwick
őstag
válasz
radio100jozs
#107880
üzenetére
Friendly user teszten van tudtommal. Azt azért vedd figyelembe, hogy a Telekomnak sokkal nagyobb kockázata van egy esetlegesen elkúrt VoWiFi konfig miatt, mint a jelenleg ingyenesen szolgáltató, bevallottan tesztüzemben működő DIGI-nek. Pláne ahhoz képest, hogy mennyire szorulnak rá a DIGI-vel összemérten.
-
UHHH
őstag
válasz
radio100jozs
#107880
üzenetére
Hétfőn valami elkezdődött, már nem a Telekom a szuper újító idehaza...

-
radio100jozs
őstag
VoWiFi-ről van valami hír a Telekomnál?
Azért az, hogy a Diginél ez a dolog már hétfő óta működik, felettébb érdekes, mert ugye megszoktuk, hogy a technológiai újdonságokat a Telekom szokta itthon elsők között bevezetni. -
válasz
kovacsmi_74
#107876
üzenetére
Jah akkor nekem semmi nem jár, mert nem appon keresztül töltöttem, hanem újságosnál.
-
gzbotii
nagyúr
válasz
kovacsmi_74
#107876
üzenetére
Értem.
Én nem küldtem soha SMS-t, de eddig mindig megkaptam a bónuszt is... -
#77646080
törölt tag
válasz
kovacsmi_74
#107871
üzenetére
Mármint annak van Dominó Day, aki egyáltalán látja az app-ban a feltöltőkártyás számokat. Nekem pl. eltűnt belőle és az újra telepítés vagy ki/be lépés sem segített.
-
kovacsmi_74
senior tag
válasz
MaxxDamage
#107873
üzenetére
3000 Ft vagy feletti töltésnél 50 perc+500MB (Magentával lehet duplázni), de az app jelzi is az összeg kiválasztásnál. A fenti képen amúgy látszik a perc is.
-
gzbotii
nagyúr
válasz
MaxxDamage
#107870
üzenetére
Milyen SMS-t kell küldeni?
-
válasz
kovacsmi_74
#107872
üzenetére
5 ezerért mennyi perc jár? (gondolom azt appban nem fogom látni)
-
kovacsmi_74
senior tag
válasz
MaxxDamage
#107870
üzenetére
Elvileg csak egyszer kell aktiválni. Appból töltve jár már csak bónusz net, perc viszont jár egyéb elektronikus töltéshez is.
-
-
gzbotii
nagyúr
válasz
MaxxDamage
#107868
üzenetére
4GB nekem 6 hónapig lazán elég volt...YT kívül pedig mindenre használom, amit amúgy is szoktam.
-
-
gzbotii
nagyúr
válasz
MaxxDamage
#107864
üzenetére
Yep. Most írtam az Üsz-nek, kíváncsi vagyok.
-
-
Huroq
senior tag
válasz
dptrsk
#107856
üzenetére
Sajnos ahogy az utánam kommentelő kolléga úgy én is próbáltam hozzáadni újra, de azt írja már hozzá van adva. Ehhez a folyószámlához kapcsolódó további 2 előfizetéses hívószámhoz sem tudok belépni még SMS kóddal sem. Ma megint telefonálom nekik, mert szerintem sem normális.
U.i.:
Ebben a szent pillanatban beengedett a rendszer. -
radio100jozs
őstag
válasz
Huroq
#107853
üzenetére
Nekem pont ugyan ez a gondom. Tegnap váltottam egyik havidíjas díjcsomagról a másikra, azóta ez az előfizetés nincs benne a Telekom applikációban. Ha hozzá akarom tenni ismét, akkor azt írja vissza, hogy ez az előfizetés már hozzá van adva, de mégsem látok semmit.
Nekem a MultiSim meg le is törlődött, az a kártya nem is működik a díjcsomagváltás óta.A telekom weboldalon meg állandóan Technikai hibára hivatkozik, még belépni sem tudok tegnap óta.
Most próbáltam, továbbra sem megyen, így várok még türelmesen akkor. -
Huroq
senior tag
válasz
dptrsk
#107854
üzenetére
A régebbi korlátlan+korlátlan -ról váltottam az újra, hogy igénybe tudjam venni a 2 db ingyenes MultiSIM -et, amit most így 1/1 Mbit -el tudok csak használni. Tengap 10 körül volt a módosítás, azóta ugyan az a szöveg megy "TECHNIKAI HIBA MIATT AZ ONLINE ÜGYFÉLSZOLGÁLAT JELENLEG NEM ÉRHETŐ EL". Nekem ez azért furcsa, mert nem az első eset, hogy díjcsomagot váltok és eddigiekben csak kiírta, hogy "díjcsomag váltás folyamatban". A kiírás ideje alatt semmit nem tudtam változtatni az előfizetéssel kapcsolatosan, de a többi számomat láttam és tudtam velük bármilyen ügyet intézni (számlát is tudtam befizetni, most ezt sem lehet). Egyébként a Telekom appból nem csak ez a szám tűnt el hanem az összes ehhez a folyószámlához kapcsolódó is.
-
Huroq
senior tag
Üdv! Érdeklődnék csak, hogy díjcsomag váltás után normális jelenség -e, hogy nem tudok belépni az online ügyfélszolgálatra? Ezt csak azért kérdezem, mert a telefonos ügyfélszolgálatos szerint igen. Azt közölte 72 óra múlva próbáljam meg. Ennyi idő alatt megy végbe a teljes folyamat. Ez így nonszensz. A legnagyob gondom ezzel, hogy a MultiSIM -eket nem tudom átállítani a nagyobb sebességre és ő sem tudta átállítani, csak online lehet. Még a Telekom appból is eltünt az előfizetés. Az ilyen dolgoktól hullik ki a maradék hajam is a Telekomnál. Vagy csak kifogtam egy inkompetens versenyzőt.
-
StLui
veterán
válasz
gborisz
#107847
üzenetére
Ilyenkor szerintem nem letenni kell a telefont, hanem megkérdezni őt, hogy mire gondol, és ha arra akkor, ezt hogyan képzeli egyáltalán? Én amikor a bankosok hivogatnak ajánlattal, és előtte be akarnak azonosítani, akkor szoktam ilyeneket kérdezni, illetve megtagadni az azonosítást. (reklám miatt pláne ne azonosítgassanak csak úgy telefonon)
-
gborisz
tag
válasz
ElektrikusDE
#107846
üzenetére
Ha jól értettem azt mondta, hogy adatvédelmi szempontok miatt nem tud belépni a fiókba megnézni, mi a gond, ha én nem adom meg a jelszót. Én ezt úgy értettem, hogy az email-hez tartozó jelszó kell neki.
(közben megjavult amúgy)
-
gborisz
tag
Sziasztok!
Céges email (@t-online.hu) ma reggel megint vacakolt, ilyenkor főnököm fel szokta hívni a 1414-et, hogy bejelentse a hibát. Mivel a műszaki részéhez annyira nem ért, ilyenkor sokszor a kezembe nyomja a telefont, hogy én válaszoljak az ilyen technikai kérdésekre, hogy a webes felületet használjuk vagy vmilyen programot.
Ma reggel is ez történt, miután megmondtam az ügyintézőnek, hogy a webes felület nem megy, mondta, hogy az emailcímet már megtudta, de még szüksége lenne a jelszóra is.
Hogy mi?
Soha nem hallottam még ilyet, hogy telefonban az ügyfélszolgálat elkéri a jelszót, minden "mire vigyázzunk az interneten" jellegű kisokosban benne van, hogy ilyen nincs, le is tettem a telefont annyira megdöbbentem.
Lemaradtam valamiről?
-
-
válasz
rothfb
#107836
üzenetére
Délelőtt ugyanezen a folyamaton mentem végig, kivéve a "és már működik is." részt, de valami porszem bizonyára akad még.
Hozzáértő, rendrs ügyintézőt fogtam egyébként ki, nem akadékoskodott, állítása szerint bekapcsolta a Volte-t a feltöltőkártyámon, SMS is megjött róla, telefont is újralőttem utána, de azóta se jelent még meg a Volte ikon fent a térerő mellett, de amúgy elengedem a dolgot.
Pocophone amúgy, táblázat szerint elvileg működnie kéne. -
anglergab
addikt
válasz
4Grider
#107833
üzenetére
Ez egyedi eset, kapcsoltasd ki majd be a VoLTE-t, ha nem oldja meg, hibajegyet kell felvenni. Adatbázis és/vagy más szolgáltató oldali probléma lesz.
Meg persze ellenőrizd a SIM-ed biztosan jól működő Telekom HU VoLTE-profilos készülékben és a te készülékedet ellenőrizd biztosan jól működő Telekom HU VoLTE-s SIM-mel. -
kalanchoe
senior tag
Volte-t ugye üzletben is be tudják kapcsolni?
-
anglergab
addikt
válasz
dptrsk
#107831
üzenetére
Akkor is egyedi alapon biztos be tudják kapcsolni, kérni kell.
Lehet, az egész flottára nem lenne megoldható, akkor is esélyes, hogy egy előfizetésre megoldható.A kapcsoló a telefonban a telefon szoftverétől és a SIM szolgáltatójától függ, semmi mástól.
Ha ezek rendben vannak (azaz Telekom HU VoLTE profilt tartalmazza a szoftver és Telekom HU-s a SIM), akkor megjelenik a VoLTE-kapcsoló a Telekom HU esetében, ha valamelyik feltétel nem teljesül, akkor nem.
A tényleges működéshez a fentieken túl az adott szolgáltató háttérrendszerében is engedélyezni kell az adott SIM-re/előfizetésre a VoLTE-t.
Ha bármelyik fenti feltétel nem teljesül (azaz nincs kapcsoló, van kapcsoló de nincs bekapcsolva, nincs az előfizetésre bekapcsolva a szolgáltatónál), akkor nem fog működni a VoLTE.
-
polonic
félisten
Kiváncsi leszek, hogy megy-e majd a VoLTE. Júniusban lesz lecserélve a nagyvállalati flotta.
Viszont egy másik telón, ami üzleti előfizetés, de kisvállalati, azt hiszem, ott nem megy. S8 XEH rommal. Van kapcsoló, bekapcsolva, de hiába. Mindig CFSB történik.
-
Ugye a T oldala az előző díjcsomagokat nem mutatja. A Samsung A50-re nem is tudok kérni kedvezményt mondjuk telefonon? Magenta van meg minden, de ugye ha egy összeg díjcsomag nélkül vásárolnám meg a telefont akkor a weboldal szerint 0 ft kedvezményt kapnék.
Díjcsomagot váltani meg nem szeretnék.
-
válasz
anglergab
#107811
üzenetére
Jó dolog. Nem szakad meg a mobilnet, de ami tényleg fontos, hívásindítás után szinte azonnal kicseng. Semennyit sem kell várni, plusz tényleg jobb a hangminőség és engem is jobban hallanak. Csak kevés telefon támogatja. Én most cseréltem telefont és váltottam Samu A40-re, ez támogatja. Bekapcsoltam és felhívtam a 1414-et, Vandával megküzdöttem és sikerült egy élő emberrel bekapcsoltatni szolgáltatói részről is. Újraindítás és működik.
-
Lackooo84
nagyúr
Jöhetne már a ViLTE meg a VoWifi is.
-
Keem1
veterán
válasz
anglergab
#107811
üzenetére
Nálam már alapszolgáltatásnak minősül, jó ideje jelen van. Ahogy kell, transzparensen működik, pont ez a lényege. Nem annak örülök, hogy van, hanem annak nem örülnék, ha nem lenne. Gyorsabb, stabilabb, észrevehetően jobb hangminőség, mint 2G-n (bár hangminőségben a 3G-féle HD hanghoz képest már nem ad többletet, de gyorsabban épül fel a hívás 4G-n).
-
anglergab
addikt
Ma pont 3 éve történt az első VoLTE (4G Hang) teszthívás a Telekomnál, a szolgáltatás több mint 2 éve indult.
Mi a véleményetek róla? -
-
Z()L3
tag
válasz
MaxxDamage
#107808
üzenetére
Köszönöm!
A Telekom fiókban van egy dokumentumom, Szerződés kiegészítés kötbér kikötéséről címen. 😊
Abból azt veszem ki, hogy 5500ft kedvezményt kaptam a telefonra, és a feltételek nem teljesülése esetén ezt kell kifizetnem. -
-
Z()L3
tag
Sziasztok!
A Telekomnál hogyan működik mobil előfizetés esetében a kötbérezés?
1 éve vettem egy telefont részletre és 2 év hűséget vállaltam egy csomagra.
Most át szeretnék menni egy másik szolgáltatóhoz - a rokonságban olyan több van és annak a szolgáltatónak a csomagjai családi kedvezményekkel számunkra kedvezőbbek lennének.
Az tiszta sor hogy a telefont és a rá kapott kedvezményt ki kell fizetnem.
Az viszont már nem tiszta hogy az előfizetéssel kapcsolatban milyen költsége lenne a felmondásnak, ebben szeretnék segítséget kérni. Az eddig kapott kedvezményt kell kifizetni (igaz azt sem látom hogy hűséggel olcsóbb lenne egy csomag) vagy hogyan működik ez?
Előre is köszönöm a válaszokat! -
anglergab
addikt
válasz
thomas77
#107805
üzenetére
Bármelyik, hardverileg VoLTE-képes telefonnal működik (4-5 éve támogatja szinte az összes, a modem chipekbe bekerült), HA a telefon nem nézi a VoLTE esetében a szolgáltatót (azaz mindig be van kapcsolva, ez a ritkább), vagy ha nézi a telefon a szolgáltatót, akkor pedig benne van kifejezetten az adott szolgáltató VoLTE-profilja a készülékben. Ez utóbbi a gyakoribb, de ez esetben a szolgáltatónak fel kell vennie általában a kapcsolatot a gyártóval és a gyártónak ezt szoftverfrissítéssel tudatnia kell a készülékkel, ami lassabb, nehézkesebb folyamat és a régebbi, nem frissített típusok esetében sajnos nem járható út.
Azok hiába VoLTE-képesek, az adott szolgáltatóval nem fognak VoLTE-n működni, csak azokkal a szolgáltatókkal akik akkor szóltak nekik, amikor még támogatott volt a készülék és bele is került, le is ment ez a szoftverfrissítés. -
válasz
kalanchoe
#107800
üzenetére
Akkor változik, illetve változhat a fordulónap, ha díjcsomagot módosítasz, anélkül nem szokott.
Három előfizetésemen módosítottam legutóbb, kettőnél maradt a régi, a harmadiknál viszont változtatott a rendszer, szóval nem csak a nap, de még az is random, hogy változik, vagy sem.
Manuálisan nem választható, hogy melyik fogyjon először, meghatározott sorrend van, ami alapján rangsorol a rendszer, más kérdés, hogy nem mindig úgy valósul meg, ahogy kellene.
Érdemes néha nyomni egy repülő módot a telefonon, majd vissza a hálózatra.
Új hozzászólás Aktív témák
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- HP 14 Elitebook 840 G7 FHD IPS i5-10210U 4.2Ghz 16GB 256GB SSD Intel UHD Graphics Win11 Pro Garancia
- Microsoft Surface Laptop 4 13.5" i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest






