-
Fototrend
Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
-
Akve
tag
Sziasztok! Én most vettem át a futártól a kedvezményes Emporiát, domino csomagban.
Igaz még 19-én rendeltem, de korrektek voltak és küldték. Nagy piros pont a Telekomnak. -
bostone
addikt
Melyik futár cég áll kapcsolatban a t-mobillal?
-
Frenky25
tag
válasz
Derrewyn #34193 üzenetére
Én rákérdeztem ügyfélszolgálatostól, hogy Next M díjcsomaggal, milyen készülékárak várhatóak, ő azt mondta, hogy Mozaik L tarifakategóriával egyenlő, tehát ezekbe tartozó árakat nézegessem.
Next S-t nem kérdeztem, de ezen a vonalon haladva, Mozaik S tarifakategóriába fog tartozni valószínűleg. -
HXY
addikt
-
Derrewyn
senior tag
válasz
Tappancs2001 #34191 üzenetére
Erről egyelőre nincs a honlapon információ, de gondolom az ilyen árkategóriás előfizetéshez (Mozaik S) hasonló konstrukcióban vehetsz telefonokat.
-
Vangelis
félisten
Nah nekem most jött levél, hogy a futár kiszállításra átvette.
-
Tappancs2001
senior tag
Sziasztok! Az új next díjcsomagok bevezetése után next s díjcsomagra szeretnék váltani, és a díjcsomagváltással egy időben szeretnék vásárolni egy Sony xperia sp telefont is. A kérdésem az lenne, hogy ez megoldható-e, vagy csak a sajtóközleményben bejelentett telefonokra lesznek érvényesek a kedvezmények (Nokia Lumia 820, Sony Xperia z)? Előre is köszi a segítséget
-
punky10
addikt
válasz
HellGreg #34186 üzenetére
Sajnos Magyarországon az a sajátos helyzet alakult ki,hogy mobiltelefont nem érdemes mobilszolgáltatótól venni,mert függetlenül olcsóbban megkapja az ember a drágább készülékeket,mint 2 év hűséggel,előfizetésben.
Ez a lényeg:vasárut a vasboltból,kenyeret a pékségből,mobiltelefont a...bárhonnan,csak ne tőlük! -
-
válasz
Blackmirror #34185 üzenetére
t-pont, de az sem direkt t-s már...
-
HellGreg
őstag
válasz
punky10 #34119 üzenetére
Sajnos, eleve úgy volt beállítva, hogy a jelenlegi csomaggal adta meg az árakat, újra megnéztem. Pl. ugyanazt az iphone4 8gb-ot, amit anno odaadtak 12*2400 ft-ért, most jóval drágábban adnák, pedig igencsak múzeumi darab lett azóta.
Azt hiszem itt az ideje elhagyni őket, úgy látszik, semmire sem becsülik a "hűséget". -
Blackmirror
őstag
Egyébként az sem mindegy hogy viszonteladói üzletbe mész vagy a telekom üzletébe.Tapasztalat
Pedig mintha ugyanazt a képzést kapnák az ügyintézők...
Nekem is volt ilyen ügyem.tothl:
Tudom,tudom nem korrekt.Anno nekem a telefonomhoz járt volna egy kis ajándék,nem kaptam meg,telefonáltam azt mondták ahogy kapnak készletet postázzák,mondom oké.Azóta sem jött meg,de annyira nem érdekelt,elsősorban a telefon volt a lényeg nem vertem az asztalt ilyesmi miatt.
De most kaptam egy ilyen kupont és rendeltem így,ha korrekt ha nem,nem érdekel különösképp.Kvittek vagyunk.
Én készüléket rendeltem a kuponnal,nem is az enyém lesz ha kiküldik akkor meg lesz egy új ügyfelük ha nem is előfizetéses,de kártyás. -
djculture
félisten
Nemtudom milyen sült galambról beszélsz, regelni kellett egy honlapon ahol az adataidat felhasználják piacszerzés céljára...
"AkcióNekem programba történő regisztrációval a Regisztráló előzetes, kifejezett, önkéntes és tájékozott hozzájárulását adja ahhoz, hogy a Magyar Telekom Nyrt. a regisztráció során megadott, vagy korábban jogszerűen a Magyar Telekom Nyrt. birtokába jutott személyes adatait (azonosító adatok; fogyasztói szokásokra/vagyoni helyzetre vonatkozó adatok; elérhetőségek) a regisztráció során megjelölt gyakorisággal közvetlen üzletszerzés/piackutatás/közvélemény kutatás céljából – akár automata hívórendszeren vagy ügyintéző által bonyolított híváson keresztül, - kezelje"Ezért csak lökhetnek valamit cserébe, abszolute nem ingyen van ez az egész...
-
hatalmas piros pont a szolgáltatónak, ügyfélmegtartásból jeles!
ma is bizonyítást nyert, hogy bizony külön hadakozás nélkül - még kérnem sem kellett, pedig a hangom nem emeltem volna meg, ha lepasszolnak, mert nagyrészt jogos lett volna - is korrekt módon állnak hozzá akár a szélsőséges esetekhez is, ahogy az egyik illetékes mondta; ha a régi, hűséges és megbízható ügyfél megérdemli!
90 percet harcolt két ügyfélszolgálatos - ezúton is külön köszönet illeti őket -, hogy átvigyenek valamit a rendszeren, amit (már) nem lehetett volna, és bizony több szintről kellett jóváhagyást nyerniük, hogy kiskapun át megoldják a dolgot.
hozzátartozik az igazsághoz, hogy előtte azonos üzletben lepasszolt egy hölgy ügyintéző, de neki nem csak a hozzáállásával volt baj, hanem a hozzáértésével is, ezért kértem telefonos segítséget (1430), ahol utánanéztek, és utána visszaküldtek az üzletbe, mondván kérjem magam másik ügyintézőhöz, mert megoldható a problémám, és igaza volt!krisztian112; nem feltétlenül sokra mennél a fenyegetőzéssel, elég világosan tartalmazta az sms - amiben a kódot küldték -, hogy az mire használható fel.
az sem igazán fair dolog, hogy az előfizető azonnal visszaél a rendszer hibájával, az üzenetben leírtak ellenére.
mindennek (legalább) két oldala van, egyszer az egyik irányba billen a mérleg, máskor meg fordítva. -
tothl
addikt
válasz
krisztian112 #34179 üzenetére
Hibara bazirozva aron alul varni a sultgalambot sem tul erkolcsos szerintem. Ezt le kell irnom akkor is ha amugy a cegrol a velemenyem jelenleg lesujto.
-
krisztian112
senior tag
Nekem már szállítás alatt státuszban van a külső akksim, remélem holnap már meg kapom és nem mondják vissza mert 22.e van kiírva. Ha mégis visszamondják majd fenyegetőzök a fogyasztóvédelemmel
De tényleg ha ilyen csicskák hogy lehet rendelni utána meg lemondják az nem fair dolog, akkor is ha vmi hiba van a rendszerben.
-
punky10
addikt
-
Soulfly842
addikt
Régen 5000 perc volt mobil és vezetékes irányba is ( 2011 aug előtt kötött akciós hoppá), 2011 aug után kötött hoppá esetén 5000 perc vezetékes irányba és 200 perc t-mobile irányba leforgalmazható (1500 Ft-ért van egy ún. mobil opció viszont, ami bármilyen mobil irányba 100 percet biztosít a díjcsomagba foglalt perceken felül - arany ill. platinakártyások erre 10/20% kedv. jár)
Sok üzleti ügyfélnek viszont kiment egy levél egy új vezetékes díjcsomgról, ami üti az árait a korlátlan mobil szolgáltatásoknak, de egyelőre erről a neten nincs info.
-
polonic
félisten
válasz
adequate_cou #34171 üzenetére
Igen, akkor váltottam én is otthon arra a díjcsomagra. Bár még így is jó nekünk. A 200 perc mobilhívást nem érjük el.
-
erdoke
titán
-
polonic
félisten
válasz
punky10 #34168 üzenetére
Nem tudom most mire gondolsz. Vagyis nem értem, hogy miért baj, ha külön díjszabás. Egy mobil és egy vezetékes hívás soha nem lesz ugyanolyan díjszabású.
A lényeg, hogy havi 200 perc erejéig 0 Ft-ba kerül a telekomos mobilhívás. Régebben egyébként még 500 perc sem volt, ha jól emlékszem. Volt az összes hívásra havi X ezer perc és ennyi.
-
punky10
addikt
válasz
polonic #34165 üzenetére
A Hoppá pont nem jó(nekünk ia az van)mert nem kezeli hálózaton belüli hívásként.200 perc van Telekom mobil irányban(régebben még 500 perc volt...)de akkor is külön dijszabás.Mobiltarifáknál több is van,ahol vezetékes Telekom irány hálozaton belüli tarifával számlázódik,de vezetékesben nem sok...
-
bostone
addikt
A kuponkódos témához: nálam a rendszer szerint szállítás alatt a termék és nem is értesített senki. Ezek szerint a dominós készülékekre nem vonatkozik a tiltás?
-
-
adequate_cou
senior tag
válasz
313313 #34154 üzenetére
Fent van csak még nem aktív az ajánlat.
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1310_uj_Next_dijcsomagok
-
djculture
félisten
válasz
313313 #34149 üzenetére
Ja az más mivel megvan hogy egy évbe csak kettő ilyen dominót lehet akkor gondolom ez volt az ok. Bár akkor is saját szabályzatuk ütközik a jogszabályal ha visszaigazolták igy nyugodtan lehetett volna fogyasztó védelemhez tenni egy bejelentést róla ha megvolt a visszaigazolás az emial fiókodban.
polonic Ott nem tudták töröltetni, vagy nem rendes t-pontban voltál?
-
djculture
félisten
válasz
313313 #34147 üzenetére
Ha visszaigazolta onnantól kutya kötelessége teljesíteni mivel megkezdte a teljesítést, olyankor már árat se lehet módosítani meg semmi más feltételt maximum a vásárló tud elalálni a szerződéstől. Magyarán ha már visszaigazolja és visszatáncol akkor a távollévők közötti szerződésre vonatkozó jogszabályt megszegi. Azért meg nem kis büntiket oszt a hatóság. Ha nem igazolja vissza hogy teljesítés alatt van a rendelés akkor persze még ugy módosítja ahogy akarja, de utána már nem lehetséges ilyesmi, jogszabály tiltja.
-
313313
addikt
válasz
krisztian112 #34145 üzenetére
Nekem a futárnál volt már a cucc, kaptam email-t is, hogy átvehetem a csomagot, de utána jött a mél, hogy a csomagot nem vettem át, törölték a rendelést.
Ergo már futárnál járt a csomag, csak nem hagyhatta pik-pak ponton, így törölték a megrendelést -
Vangelis
félisten
válasz
krisztian112 #34145 üzenetére
Nekem nem jött semmi.. csak a státusz változott.
-
krisztian112
senior tag
Nekem szállításra vár! Remélem nem mondják vissza, mert végülis létrejött a rendelés, és azt írta " kollégáink jóváhagyták a rendelést, szóval megyek a fogyasztóvédelemhez ha visszamondják (hülyülök
)
-
cris78
őstag
Én ma reggel kilenc-tiz körül rendeltem a tokot. Fognak hivni? Pikk-pakk pontba kértem, mert asszony ott dolgozik.
-
homeless09
őstag
Sziasztok!
T-mobile-nál szeretnék vásárolni egy LG G2 telefont. Konstrukcióban a Mozaik S + havi törlesztős megoldást néztem (5400+4990Ft), viszont nekem van egy meglévő előfizetésem a T-mobilenál. Az lenne a kérdés, hogy a jelenlegi előfizetésemet nem lehetne e átvinni ebbe a törlesztős megoldásba? Tehát jelenlegi előfizetésem havi díja + törlesztő.
Mindenképp a törlesztős megoldás lenne jó, mert nem akarok kicsengetni érte egybe 130ezret, viszont a havi fizetése nem jelent megterhelést.
-
313313
addikt
Most kaptam sms-t, az új Next díjcsomagok bevezetését a nagy érdeklődésre való tekintettel október 25-től elérhetővé teszik.
-
djculture
félisten
-
Frenky25
tag
2 perce hívtak a Telekomtól, törölték a megrendelést, mert a kupon csak havidíjas konstrukcióban használható fel.
-
bostone
addikt
Mennyi idő, míg átvált várólistáról? Ma rendeltem a cuccost, holnap megkaphatom?
-
GLOCK34
aktív tag
válasz
polonic #34126 üzenetére
Igen,végig a -10000ft csökkentett összeget írta. Nem kizárt valami rendszerhiba,mert átvételkor az ügyintéző is kb 10 perc után tudott belépni a webshop oldalára és még azon belül is volt valami kavarodás,de azt már nem mondta,hogy mi. Részemről az adatok és a megrendelés szám stimmeltek,nem volt semmi probléma.
-
Gedeon31
addikt
Srácok akinek van felesleges kupon kódja küldje el nekem köszönöm
-
polonic
félisten
Nem az volt, hogy tartozékokra is érvényesítető a kód?
Egyébként amikor csináltam, akkor végig látszódott a -10 ezres kedvezmény és csak 7 ezerbe került ez a cucc, azt írta a teljes össeghez. Csak miután véglegesítettem, akkortól látszódik a teljes ár. Ilyenkor mi a teendő? Bemegyek és mondjam, hogy de én 7 ezerért venném meg? Ha pedig töröltetem a rendelést, akkor a kapcsolat pontokat visszakapom? Pár kapcsolat is pontot levonattam. Mondjuk nem tudom minek.
-
Vangelis
félisten
Nekem most jött sms-s, hogy mennyire voltam elégedett eutóbbi partnerüzletben tett látogatásomkor?
Azt se tudom mikor voltam utoljára.....
-
punky10
addikt
-
djculture
félisten
válasz
dedike #34115 üzenetére
Nekm holnap jön: Kollégáink megrendelését jóváhagyták Kiszállítás várható ideje:
2013.10.22.kgergely23: Másik kettő szolgáltató se olcsóbb olvasd el kisbetűs dolgokat, renegeteg szívatás van. Mindháromnál csak egyedi akcióra érdemes rámozdulni úgy nem kell aranyárat fizetni.
-
HellGreg
őstag
SZiasztok, hamarosan lejár a telekomnál az újabb (ikon400) hűségszerződésem, megnéztem hát, hogy milyen készülékeket ajánlanak milyen áron, ha megtartom a csomagot még két évre. Megrökönyödve látom, hogy 2 éves hűséggel az ikon400 csomagra olyan áron kínálják a telefonokat (nekem, aki éveken át 20-30 ezres számlákat fizettem), hogy jobban járok, ha megveszem őket bárhol szinte kártyafüggetlenül. Pl. olyan telefon 185 ezer (2 év hűséggel és ikon400-zal, ami havi 12 ezer ft), ami az árgépbe beütve 165 ezernél kezdődik. Hát akkor mégis miért érne meg bármit is venni náluk???
Vagy én néztem rosszul valamit? Egy másik szolgáltatónál fele annyiért tudnék venni bármit 5000ft-os havidíjas csomaggal.
Teljesen fel vagyok háborodva. -
fenyvesik
csendes tag
Megpróbálkozom úgyis Eü szabin vagyok a gyerekemmel, de ha mégse kell a kódod küld el privibe majd csak elköltöm köszönöm
-
KZP
őstag
válasz
lord.lakli #34107 üzenetére
Mert nem gondoltam, hogy olyan sokan lennének, akik új havi előfizut akarnának pont most vásárolni. Hétvégén meg nem olvastam a fórumot, most meg már késő bánat.
-
Ha valaki türelmetlen, akkor saját maga is kereshet kódot, 36^5 = 60.5 millió variáció, ebből kettőt már elárultak itt, kuponhoz AKCIONEKEM-(5 db. 0-9, A-Z karaktert) írjon be.
-
Blackmirror
őstag
Cuccmó megrendelve kuponkóddal már én is várok ez tényleg ajándék..nekem
-
bostone
addikt
Én is kiszállításra várandós lettem... A helyi telekom üzleteket nem ajánlja fel csak a tőlem 70km-re levő T-pontot... Vagy pik-pak pontokat vehetnék igénybe...
-
KZP
őstag
De jó, én meg kitöröltem az sms-t, miután elolvastam, hogy csak havidíjas előfizu vásárlásával használható fel...
Van esetleg felesleges kódja valakinek PÜ-ben? Köszönöm! -
cris78
őstag
Én ipad minihez tokot rendeltem. Engedte megrendelni. Most várom mikor hivnak. Domino feltőltésre is fel lehetett volna használni a kodot?
Új hozzászólás Aktív témák
Ez a Telekom mobil szolgáltatások topicja
- Hír A Telekom elindította az ország első szabványos 5G tesztállomását Zalaegerszegen
- Hír Egy előfizetés, több SIM a Telekom új ajánlatában
- Hír A Magyar Telekom bejelentette az eSIM támogatását
- Hír Készülék nélkül csak egyéves hűség köthető
- Blogbejegyzés Új alapokra kerül a Telekom árlistája
- Hír Modulárissá lettek a Telekom mobilos csomagjai
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
- World of Tanks - MMO
- Autós topik
- Milyen joysticket vegyek?
- Váratlan kütyü hódít a nők körében
- Star Trek
- Linux Mint
- Amazon Kindle
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
- AKCIÓ ÚJ Bontatlan Macbook Pro 14 M4 MAX 14 32GPU 36GB 1TB Magyar billentyűzet Azonnal átvehető Deák
- BONTATLAN Új Ipad 9th 10th 11 gen. Air 6 7 , Ipad Pro Mini 7 IPADEK Azonnal DEÁK Térnél Átvehető.
- BONTATLAN Új iPhone 17 PRO MAX 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Dell Precision 7740 Workstation 17,3", i9-9980HQ, 32GB, RTX3000 6GB
- Gamer PC - i5 14600k, RTX 3080 és 32gb RAM + GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3610
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Mini PC! I5 10600KF / RTX 3060 12GB/ 16GB DDR4 / 1TB SSD
- Több db Nvidia Quadro M4000 8GB GDDR5 videokártya számlával
- KIÁRUSÍTÁS - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 Dock (akár 2x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest